X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tom517
    Uzależniony
    • 2007
    • 495

    #511
    Zamieszczone przez meschiash
    Witam,
    ja kupiłem sprzęt w ponad 3 miesiące temu i w tym samym dniu wysłałem im to co chcieli. Jak sprawdzam ich stronę to mam cały czas taki opis:
    Trzeba czekać aż status sie zmieni na: Your cashback was paid by wire transfer on the date above. Please allow approximately 5 business days to post to your bank account. Jeśli bylby ten tekst to znaczyloby ze zaplacili i gdzies zaginela po drodze kasiorka, a skoro maja ze jeszcze nie zaplacili, to chyba jedynym lekarstwem na to jest czas.

    Komentarz

    • meschiash

      #512
      Dzięki. Problem polega na tym, że chcę zlikwidować konto, które im podałem.

      Komentarz

      • sal
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1071

        #513
        Ja wysłałem papiery pod sam koniec lipca, 2 sierpnia dostałem maile, że dostali papiery, a 10 sierpnia pieniądze już były na koncie :-)
        Czasu nie mam, ale mam kompakt...

        Komentarz

        • Hubert01
          Bywalec
          • 2006
          • 182

          #514
          ja wyslalem 28 czerwca, ok 14 lipca dostalem jednego maila ze z powodu wielkiego sukcesu promocji i duzej ilosci zgłoszeń przelew pieniędzy może się przedłużyć. Dziś jest 20 sierpnia, i nic... :sad: :sad: :-x :sad: :-x
          5d mkII | 35L | C50mm 1.4 | C85mm 1.8 | 135L | Skyport | 2x580exII

          Komentarz

          • michal.s
            Początki nałogu
            • 2007
            • 271

            #515
            Ja dostałem e-mail 11 lipca i tak samo kasa jeszcze nie doszła...
            Pozdrawiam - Michał Słonczyński

            Komentarz

            • solti
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1090

              #516
              Mam to samo
              Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
              galeria na forum Canon-board
              galeria na stronie lotnictwo.net.pl
              galeria.solti.pl

              Komentarz

              • pazurek
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1294

                #517
                Ktos przypomni jaki byl adres email osoby z Canona zajmujacej sie cashbackami w Polsce?
                http://plfoto.com/4986/autor.html

                Komentarz

                • meschiash

                  #518
                  米兰在线创始于2002年04月【2026年哈斯卡最新推荐,永久域名:tiyu1818.com,tiyu1688.com】,注册资金285亿元,占地9.5万平方米,深耕地基处理与桩工设备。米兰在线实行管理正规化、产品多元化,被烟台市工商局评为“文明诚信民营企业”、“市级守合同重信用企业”、“消费者满意单位”、“民营企业光彩之星”,并多次被政府评为“管理先进单位”、“财政贡献先进单位”。“展金豪伟业,创吉祥品牌”,金豪人豪情万丈,信心百倍,愿与海内外各界朋友挽手连心,共铸辉煌!

                  Komentarz

                  • solti
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1090

                    #519
                    Dzisiaj sprawdziłem stan konta - i miła niespodzianka!:-D
                    Wpłynęła kwota pomniejszona o 20 zł za przelew:smile:
                    Swoje zgłoszenie wysłałem w pierwszych dniach lipca.
                    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                    galeria na forum Canon-board
                    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                    galeria.solti.pl

                    Komentarz

                    • rafla
                      • 2007
                      • 14

                      #520
                      Zamieszczone przez pazurek
                      Ktos przypomni jaki byl adres email osoby z Canona zajmujacej sie cashbackami w Polsce?
                      [email protected]
                      [email protected]


                      Od 1.5 miesiaca moge sobie pisac i kicha!

                      Komentarz

                      • Rafał32
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 129

                        #521
                        Zamieszczone przez rafla
                        Masz 9 postów na forum.I wszystkie nt tego ze nie dostałeś Cashbacku.
                        Po prostu jesteś the besciak
                        Aparat Foto

                        Komentarz

                        • pazurek
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1294

                          #522
                          Dzieki wielkie

                          A jeszcze jedno pytanie, na stronie submissionstatus.com wyswietla mi sie blad "Invalid Submission ID". Rozumiem ze mam wpisac to co mi sie wydrukowalo na zgloszeniu? Tylko ze ja mam liczbe 6-cyfrowa a na stronie jest przyklad alfanumeryczny "Example: A0012345"?
                          http://plfoto.com/4986/autor.html

                          Komentarz

                          • Hubert01
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 182

                            #523
                            Da da...
                            290zł pojawiło się na koncie po prawie 2 miesiacach...
                            5d mkII | 35L | C50mm 1.4 | C85mm 1.8 | 135L | Skyport | 2x580exII

                            Komentarz

                            • pazurek
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1294

                              #524
                              Zamieszczone przez rafla
                              Od 1.5 miesiaca moge sobie pisac i kicha!
                              Hmm, no to ja nie wiem, napisalem wczoraj o 15:29 a odpowiedz od Marie Quinn doszla do mnie dzisiaj o 17:19 (i nie, to nie jest automatyczna odpowiedz od robota).
                              http://plfoto.com/4986/autor.html

                              Komentarz

                              • Cyborg
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 416

                                #525
                                Zamieszczone przez pazurek
                                A jeszcze jedno pytanie, na stronie submissionstatus.com wyswietla mi sie blad "Invalid Submission ID". Rozumiem ze mam wpisac to co mi sie wydrukowalo na zgloszeniu? Tylko ze ja mam liczbe 6-cyfrowa a na stronie jest przyklad alfanumeryczny "Example: A0012345"?
                                Nie. Masz wpisać ID, które powinieneś dostać w mailu informującym o przyjęciu zgłoszenia.

                                Komentarz

                                Pracuję...