W Rzeszowie masz Kodaka http://www.kodak.rzeszow.pl/ robią ładne odbitki. W Fotojokerze też robią dość dobrze, ale w MediaMarkt Ci już dobrze nie zrobią, choć chyba mają najtaniej
X
-
-
Podziele się z wami opinią na temat jednego foto labu z allegro "fotokubin" z Rzeszowa. Chciałem sprawdzić czy jakość dobra a za przesyłke nie musiał bym płacic wiec sie zdecydowałem.
I stanowczo odradzam. Zdjęcia robione 350d wyszły jak z taniego kompakta. Spikselowane a kolory całkowicie nie naturalne. Jeszcze mógłbym zarzucic sobie że zbytnio podciągnąłem kolorystyke ale wrzuciłem jedne foto które wywołałem w normalnym labie to niebo a ziemia.
I duży błąd jaki robią to kompresja przed wysyłką o ok 80% więc wiecie co z tego może być. Pytałem czemu tak robią to miły Pan powiedział, że kompresują tyle żeby zdjęcie nie straciło na jakości dla danego formatu.
Całe szczęście że kilka sztuk dałem
Komentarz
-
Ja właśnie postanowilem wyprobowac ofertę Tomasza1972 (link do oferty), zamawiałem parę sztuk 15x21 i dzis dostałem poczta paczke ze zdjeciami (a zamowilem w poniedzialek, wiec wszystko bardzo sprawnie)
Co jakosci to nie mam sie do czego przyczepic, cenowo wydaje mi sie bardzo korzystnie wiec docelowo bede zdaje sie stalym klientem
(kilka z zamowionych odbitek zrobilem juz wczesniej w 2 labach w poznaniu placac sporo wiecej i mam subiektywne wrazenie ze odbitki od Tomka sa zrobione nawet lepiej)
System "pakietow" jest calkiem sensowny - w przypadku mniejszych ilosci koszty wysylki moga nieco przedrozyc sprawe i generalnie najbardziej oplaca sie zamawiac wlasnie pakiety
Generalnie polecam
Plastikowa puszka i kilka tanich szkiełekKomentarz
-
Ja też wysłałbym do Tomasza tyle że tym razem miałem bardzo mało tzn nie całe 20 sztuk więc nie było sensu ale nastepnym razem zapewne sprobujeJa właśnie postanowilem wyprobowac ofertę Tomasza1972 (link do oferty), zamawiałem parę sztuk 15x21 i dzis dostałem poczta paczke ze zdjeciami (a zamowilem w poniedzialek, wiec wszystko bardzo sprawnie)
Co jakosci to nie mam sie do czego przyczepic, cenowo wydaje mi sie bardzo korzystnie wiec docelowo bede zdaje sie stalym klientem
(kilka z zamowionych odbitek zrobilem juz wczesniej w 2 labach w poznaniu placac sporo wiecej i mam subiektywne wrazenie ze odbitki od Tomka sa zrobione nawet lepiej)
System "pakietow" jest calkiem sensowny - w przypadku mniejszych ilosci koszty wysylki moga nieco przedrozyc sprawe i generalnie najbardziej oplaca sie zamawiac wlasnie pakiety
Generalnie polecam
Komentarz
-
Może w tej chwili nie ma niczego wystawionego, ale sprawdź jej konto i jak coś skontaktuj się z nią przez maila. Dość szybko odpowiada.Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser
Komentarz
-
Komentarz
-
O to ;-)Komentarz
-
A tak nie skojarzyłem z drugą stroną
Dzięki Zielony za przypomnienie bo zakręciłem się jak.. hehKomentarz
-
www.fotoiris.pl z Gostynia GORĄCO POLECAM ! ! ! tam wywołuję zdjęcia , rewelacja
Canon EOS 70D, Canon 100-400 L mk2, Canon 100, Tamron 17-50 1:2,8IF LD XR Di II Aspherical, Manfrotto 190 X PROB + 804 RC2Komentarz
-
Dzięki Zielony za prawidłowe naświetlenie sprawy
.
Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser
Komentarz
-
jak korzystam z http://www.fotook.pl/
sciagasz programik i poneijz za jego pomoca wysylasz foty, robia bardzo przyzwoiscie.Komentarz
-
Pierwszy raz "zgrzeszyłem" z odbitkami u Tomasza1972 i muszę bardzo pochwalić. Bardzo porzadnie. Dobry papier o przyzwoitej gramaturze (nie mierzyłem/ważyłem) ale dobrze leżą w ręce. Robiłem na papierze pólmatowym w formatach 21x15 i 21x30. O kolorach nie mogę nic napisac bo otrzymałem dokładnie takie jakie sobie zaplanowałem podczas postprocessu. Po tym co zobaczyłem mogę napisać: Tomasz1972 to profesjonalista i rzeczywiscie rzetelnie wykonuje kalibrację labu po każdej wymianie chemii. Zdecydowanie polecam!Komentarz
-
dzieki za opiniewww.fotoiris.pl z Gostynia GORĄCO POLECAM ! ! ! tam wywołuję zdjęcia , rewelacja

i oczywiscie zapraszam na http://lab.fotoiris.pl5D+BG-E4; 24-105 4 IS ; 50 1.4; 85 1.8; 70-200 2.8 ;
Speedlite 580 EX; LowePro Magnum AW; troszke drobiazgowKomentarz
-
Wywolywalem w vertis.pl i jestem bardzo zadowolony. Polecam tez empikfoto.pl
Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW
| ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...Komentarz
-
wygodny jest empikfoto.pl
i jakosć też całkiem całkiem. szczególnie dobry jest odbiór w fotolabe
rano wysyłka wieczorem spacerkiem po dobiór
30D + 50 f1.8 + 70-300 USM + 17-85 IS + 70-200 f2.8 + 24-70 f2.8 + 580EX Stofen
Komentarz
Komentarz