X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kaworu
    Bywalec
    • 2006
    • 149

    #31
    w empikfoto jesli sie zamowi kika odbitek jednego zdjecia, to kazda odbitka potrafi miec inne kolory

    Komentarz

    • mtata
      Bywalec
      • 2006
      • 115

      #32
      Zamieszczone przez Thunder
      Wywolywalem w vertis.pl i jestem bardzo zadowolony
      Również polecam http://www.vertis.pl
      Testowałem wiele labów (łącznie z empikiem i kodakiem) i vertis od dłuższego czasu jest moim ulubionym
      Igor

      www.siemien.com

      Komentarz

      • krzychoo
        Początki nałogu
        • 2007
        • 349

        #33
        Ja robię odbitki tutaj http://www.fotomi.pl/slubna.html lepiej być nie może! papier, kolor, cena... współpracuje się znakomicie, nigdy nie dostałem od tej firmy lipy. to co mam na monitorze, dostaję na parierze. do kalibracji dają pliki i odbitki korekcyjne, każdy z klientów dostaje indywiduale konto FTP, gdzie można zarzucac ich plikami, przy czym czas wykonania jest szybki. Polecam, ja spróbowałem i zostałem... już wiecej nie chce mi sie użerać z innymi laborantami, którzy pchaja paluchy do moich zdjęć.
        Fotografia dzikiej przyrody GALERIA CB

        Komentarz

        • jools
          Coś już napisał
          • 2006
          • 58

          #34
          Ja również polecam odbitki u Tomasza1972, wczoraj odebralem i rewelacja.
          Odbitki wyszly swietnie a dotego wszystko szybciutko.

          PS. prawie jak wystawianie komentarza na Allegro
          550D, 50 f1.4, 15-85 f3.5-5.6 IS USM, 580EX II

          Komentarz

          • dj_zibi
            Uzależniony
            • 2007
            • 541

            #35
            Czy ktoś robił u nich odbitki? Również zastanawia mnie niska cena.
            Moja strona

            Komentarz

            • Nawrot
              Bywalec
              • 2006
              • 115

              #36
              Ja ze swojej strony bardzo polecam pamprofil
              Odbitki świetne jakościowo. Super zachowanie kolorów. Do tego zawsze super szybko. Sam zamawiam u nich dłuższy czas i przy każdym kolejnym zamówieniu mogę liczyć na jakieś darmowe odbitki

              Komentarz

              • Novaro
                Coś już napisał
                • 2007
                • 65

                #37
                A jak w fotojokerze???

                Komentarz

                • luckylucas
                  Dopiero zaczyna
                  • 2005
                  • 46

                  #38
                  Ja również polecam fotomi.pl. Korzystałem juz z wielu interenetowych lab-ów ale w kazdym było coś nie tak. w fotomi jestem w pełni usatysfakcjonowany. Zdjęcia najwyższej jakości, cena konkurencyjna no i odbitki mailem na drugi dzień. Polecam spróbować.
                  FF
                  www.jaworski-foto.pl - fotografia ślubna

                  Komentarz

                  • pmagdalena
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 260

                    #39
                    Polecam Empik kolory super i nie robią żadnej korekcji.

                    Kiedyś wywolalam w superfoto.pl ale papier jest kiepskiej jakości i wróciłam do fotoempik.pl

                    Komentarz

                    • McKane
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 2015

                      #40
                      Ja ma byc solidnie i szybko to u Tomasza1972

                      Zaczne od tego ze naleze do mega marudnych klientow
                      Wyslalem do Tomasza kilkadziesiat plikow do odbitek 15x21 i 21x30 w nocy. (wiekszosc kolorowych czesc BW). Rano mialem juz telefon ze odbitki zrobione i leca do mnie priorytetem.
                      Jakosciowo niczego nie mozna im zarzucic. Papier Fuji Suprema matowy czyli nie jakis badziew. Kolory rewelacyjne - wyjatkowo zblizone do tego co widzialem u siebie po uzyciu profilu dostarczonego przez Tomasza (lekko ocieplone ale to moze byc wina mojego monitora i nie do konca dokladnej kalibracji). Co wazniejsze tak naprawde nie trzeba tego profilu sciagac bo jest on bardzo zblizony do sRGB. Roznice wystepuja tylko w bardzo jaskrawych kolorach ktore ulegaja stonowaniu. Nie trzeba dodawac ze przyspiesza to niesamowicie caly proces obrobki. Do tego ostrosc i kontrast odbitek nawet w przypadku tych 21x30 na bardzo wysokim poziomie ... po dobrym przygotowaniu materialu wychodza zyletki. Lab jest tak ustawiony ze nie wprowadza zadnych wlasnych korekt jak to czesto ma miejsce w innych labach .. niby same Nki a kontrast pojechany w kosmos.

                      Tak wiec polecam bez dwoch zdan ... dzisiaj odbieram kolejna paczke tym razem 10x15 i 21x30 w wiekszej ilosci
                      http://www.bykom-stop.avx.pl/

                      Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

                      Komentarz

                      • Tomasz Urbanowicz
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 1709

                        #41
                        Ja też dorzucę co nie co
                        Od jakiegoś czasu korzystam z usług Tomasza1972 - polecam.
                        Ma skalibrowany LAB - fotki wyglądają praktycznie identycznie z tym co mam na skalibrowanym monitorze.
                        Po drugie solidność, fachowość + dobry papier = gwarancja dobrych fotek

                        Korzystałem z wielu labów - z przykrością stwierdzam że była to loteria: raz zdjecia było dobre, raz takie sobie, raz złe, ale nigdy nie były takie jak chciałem/widziałem na monitorze.

                        [email protected]

                        Komentarz

                        Pracuję...