Używane gripy się pojawiają. Trzeba polować i tyle...
X
-
-
Vegoto, zobacz tutaj: http://www.euro.com.pl/pojemniki-bat...ll-c450n.bhtml
cena niezła, gwarancja jest, dodatkowy pojemnik na zwykłe aku-paluszki, jakość wykonania całkiem niezła.
Zawsze też możesz te 10 dni się nim pobawić i ew. oddać po kupnie przez sklep internetowy euro.Grupa Fotograficzna Kolumba 5
http://kolumba5.tvKomentarz
-
MZ nie to jest najważniejsze...Vegoto, zobacz tutaj: http://www.euro.com.pl/pojemniki-bat...ll-c450n.bhtml
...cena niezła...
na zwarcie wywołane przez grip w body też?
nie użyłem tego nigdy w żadnym gripie jaki miałem...
to się okaże dopiero po czasie...Komentarz
-
Yyyeeaaakh, kto kupuje gripa dla "paluszków".
Pozdrówka!"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."Komentarz
-
Tez sie z tego smialem ale ostatnio zaczalem uzywac sanyo eneloop w 5d mark ii i spisuja sie bardzo dobrze. Nie zauwazylem roznicy (poza cena) pomiedzy aku canona i paluszkami. Teraz foce wylacznie na paluszkach a oryginalne aku trzymam jako backup.Komentarz
-
Ja się nie śmieję... po prostu dla mnie zapas mocy z dwóch aku to świat.
A paluszki powinny być do wsparcia w razie czego
I dlatego nigdy tego nie użyłem.Komentarz
-
Gość szukał 'prostego, dobrego' gripa i taki mu zaproponowałem, nie wiem po co się Panowie tak dziwnie spinacie...
A paluszki potrzebne jak świni siodło, ale... lepiej je mieć niż zostać w ręce z 2kg plastiku, bez możliwości zrobienia zdjęcia, prawda?
Jeśli chodzi o jakość wykonania to.. wygląda na to, że szybciej mi się rozsypie puszka niż ten grip.
Pozdro
Grupa Fotograficzna Kolumba 5
http://kolumba5.tvKomentarz
-
O gripach f-my Newell napisano juz tyle samo złego co dobrego
Swego czasu przymierzałem sie do kupna gripa tej f-my i po kilku dniach pracy na pożyczonym kupiłem oryginał Canona
Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXIIKomentarz
-
Ja kiedyś miałem zamiennik do 350D. Kawał shitu. Powodował jakieś zwarcie w aparacie i czasami zmniejszał przysłonę obojętnie w którą stronę się kręciło kółeczkiem. Porażka, szkoda pieniędzy.Komentarz
-
miałem gripa do 450D firmy alpha przez prawie dwa lata
nie trzeszczał, nic się nie odklejało, nie rysował się, NIGDY nie miałem problemu z komunikacją z body, śruba mocno trzymała
jedyna wada to nieco lżej działające kółko nastaw, ale nie można powiedzieć też że źle działające (po prostu lżej chodziło niż to w aparacie).Komentarz
-
Z tymi gripami od "chińczyków" to różnie jest, zależy na jakiego się trafi.
A ja zmieniłem zdanie i chyba zaryzykuję kupno tego gripa dla wygody...
Canon EOS 450D / Canon EF-S 18-55 F3,5-5,6 IS / Sigma 50 F1.4 EX DG HSM / Canon 430EX IIKomentarz
-
Komentarz
-
-
Hmm... też fakt nie doczytałem się, aby komuś zepsuł body.
Piszą tylko, że albo jakieś przyciski przestają chodzić w gripie, albo się po prostu rozpada
Ale to zależy chyba jak się trafi
.
Canon EOS 450D / Canon EF-S 18-55 F3,5-5,6 IS / Sigma 50 F1.4 EX DG HSM / Canon 430EX IIKomentarz
-
Gdzieś było o tym, że grip wywołał zwarcie w body, było też o tym jak zwarcia pożerały energię z baterii. Nie mogę teraz tego znaleźć. Jeśli ktoś ma pod ręką linki niech podrzuci.Komentarz
Komentarz