X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zaitsev
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1660

    #241
    Używane gripy się pojawiają. Trzeba polować i tyle...

    Komentarz

    • zieloo
      Bywalec
      • 2007
      • 189

      #242
      Vegoto, zobacz tutaj: http://www.euro.com.pl/pojemniki-bat...ll-c450n.bhtml
      cena niezła, gwarancja jest, dodatkowy pojemnik na zwykłe aku-paluszki, jakość wykonania całkiem niezła.

      Zawsze też możesz te 10 dni się nim pobawić i ew. oddać po kupnie przez sklep internetowy euro.
      Grupa Fotograficzna Kolumba 5
      http://kolumba5.tv

      Komentarz

      • Handelson
        Uzależniony
        • 2009
        • 789

        #243
        Zamieszczone przez zieloo
        Vegoto, zobacz tutaj: http://www.euro.com.pl/pojemniki-bat...ll-c450n.bhtml
        ...cena niezła...
        MZ nie to jest najważniejsze...

        Zamieszczone przez zieloo
        ...gwarancja jest...
        na zwarcie wywołane przez grip w body też?

        Zamieszczone przez zieloo
        ...dodatkowy pojemnik na zwykłe aku-paluszki...
        nie użyłem tego nigdy w żadnym gripie jaki miałem...

        Zamieszczone przez zieloo
        ...jakość wykonania całkiem niezła...
        to się okaże dopiero po czasie...

        Komentarz

        • dziobolek
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2634

          #244
          Yyyeeaaakh, kto kupuje gripa dla "paluszków".

          Pozdrówka!
          "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
          Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

          50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
          tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

          Komentarz

          • maczkus
            Bywalec
            • 2006
            • 138

            #245
            Tez sie z tego smialem ale ostatnio zaczalem uzywac sanyo eneloop w 5d mark ii i spisuja sie bardzo dobrze. Nie zauwazylem roznicy (poza cena) pomiedzy aku canona i paluszkami. Teraz foce wylacznie na paluszkach a oryginalne aku trzymam jako backup.
            Najlepsza strona o łowiectwie podwodnym w Polsce!

            Komentarz

            • Handelson
              Uzależniony
              • 2009
              • 789

              #246
              Zamieszczone przez maczkus
              Tez sie z tego smialem ale ostatnio zaczalem uzywac sanyo eneloop w 5d mark ii i spisuja sie bardzo dobrze. Nie zauwazylem roznicy (poza cena) pomiedzy aku canona i paluszkami. Teraz foce wylacznie na paluszkach a oryginalne aku trzymam jako backup.
              Ja się nie śmieję... po prostu dla mnie zapas mocy z dwóch aku to świat.
              A paluszki powinny być do wsparcia w razie czego
              I dlatego nigdy tego nie użyłem.

              Komentarz

              • zieloo
                Bywalec
                • 2007
                • 189

                #247
                Gość szukał 'prostego, dobrego' gripa i taki mu zaproponowałem, nie wiem po co się Panowie tak dziwnie spinacie...

                A paluszki potrzebne jak świni siodło, ale... lepiej je mieć niż zostać w ręce z 2kg plastiku, bez możliwości zrobienia zdjęcia, prawda?

                Jeśli chodzi o jakość wykonania to.. wygląda na to, że szybciej mi się rozsypie puszka niż ten grip.

                Pozdro
                Grupa Fotograficzna Kolumba 5
                http://kolumba5.tv

                Komentarz

                • Bolek02
                  Pełne uzależnienie
                  • 2010
                  • 3225

                  #248
                  O gripach f-my Newell napisano juz tyle samo złego co dobrego Swego czasu przymierzałem sie do kupna gripa tej f-my i po kilku dniach pracy na pożyczonym kupiłem oryginał Canona
                  Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

                  Komentarz

                  • maczkus
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 138

                    #249
                    Ja kiedyś miałem zamiennik do 350D. Kawał shitu. Powodował jakieś zwarcie w aparacie i czasami zmniejszał przysłonę obojętnie w którą stronę się kręciło kółeczkiem. Porażka, szkoda pieniędzy.
                    Najlepsza strona o łowiectwie podwodnym w Polsce!

                    Komentarz

                    • gavin
                      Pełne uzależnienie
                      • 2010
                      • 1339

                      #250
                      miałem gripa do 450D firmy alpha przez prawie dwa lata

                      nie trzeszczał, nic się nie odklejało, nie rysował się, NIGDY nie miałem problemu z komunikacją z body, śruba mocno trzymała

                      jedyna wada to nieco lżej działające kółko nastaw, ale nie można powiedzieć też że źle działające (po prostu lżej chodziło niż to w aparacie).

                      Komentarz

                      • Vegoto
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 39

                        #251
                        Z tymi gripami od "chińczyków" to różnie jest, zależy na jakiego się trafi.
                        A ja zmieniłem zdanie i chyba zaryzykuję kupno tego gripa dla wygody...
                        Canon EOS 450D / Canon EF-S 18-55 F3,5-5,6 IS / Sigma 50 F1.4 EX DG HSM / Canon 430EX II

                        Komentarz

                        • Handelson
                          Uzależniony
                          • 2009
                          • 789

                          #252
                          Zamieszczone przez Vegoto
                          A ja zmieniłem zdanie i chyba zaryzykuję kupno tego gripa dla wygody...
                          Twoja decyzja...

                          Komentarz

                          • namoamo
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 928

                            #253
                            A czy na forum zdarzyły się takie przypadki, aby komuś grip zniszczyl aparat? W googlach nie znalazłem ani jednego takiego przypadku.. a podejrzewam że w PL zdecydowana większość gripów do serii xxxD to zamienniki, więc zniszczeń powinno być wiele..
                            Flickr

                            Komentarz

                            • Vegoto
                              Dopiero zaczyna
                              • 2010
                              • 39

                              #254
                              Hmm... też fakt nie doczytałem się, aby komuś zepsuł body.
                              Piszą tylko, że albo jakieś przyciski przestają chodzić w gripie, albo się po prostu rozpada
                              Ale to zależy chyba jak się trafi .
                              Canon EOS 450D / Canon EF-S 18-55 F3,5-5,6 IS / Sigma 50 F1.4 EX DG HSM / Canon 430EX II

                              Komentarz

                              • Handelson
                                Uzależniony
                                • 2009
                                • 789

                                #255
                                Gdzieś było o tym, że grip wywołał zwarcie w body, było też o tym jak zwarcia pożerały energię z baterii. Nie mogę teraz tego znaleźć. Jeśli ktoś ma pod ręką linki niech podrzuci.

                                Komentarz

                                Pracuję...