aa nie widzialem numeru gg
napisze na gg w takim razie
X
-
-
Witam!
Dziś kupiłem u Pana Artura (Nowart) Canona 5D Mark II w przystępnej cenie
Muszę przyznać, że kontakt z tym kontrahentem super, sprzęt jak najbardziej w porządku. Życzę wszystkim tak udanych transakcji 
POLECAM TEGO PANA
P.S. Zdjęcia... żyleta...
...ale tylko ze stałkami
Ostatnio edytowany przez andrev17; 29957.2x6D + 24LII + 50 1.4 + 85LII + 430 EXII +580EXIIKomentarz
-
Po raz drugi mam okazje być niezwykle zadowolony z zakupu u Nowarta. Świetny kontakt, dotrzymanie warunków, dobra cena, sprawny sprzęt, bardzo miła i sympatyczna transakcja. Dla mnie 11/10.
Sent from my GT-I9100 using TapatalkKomentarz
-
Również po raz drugi kupuję sprzęt u Nowarta i żadnych problemów no i ta super cena 5DIII
Polecam w 100%.
Aparat i obiektyw
Komentarz
-
Chyba zaraz się zaroi od zadowolonych posiadaczy nowej puszki
.
Jak do tej pory byłem zadowolony z każdego zakupu. PolecamKomentarz
-
Niesamowity człowiek z tego Artura, gonił do Olsztyna z Poznania 3 maja z moim nowym 5d mark II.
Sprzęt oczywiście w pełni sprawny, kontakt ze sprzedawcą fantastyczny.
Serdecznie polecam.Komentarz
-
Super sprzedawca, świetny kontakt, oczywiście sprzęt jak najbardziej ok. Gorąco polecam!www.kradziej.pl - zabezpiecz sprzęt przed kradzieżąKomentarz
-
W połowie lutego kupiłam u Pana Artura 5d mark II oraz 35L. Sprzęt oczywiście nowiutki (jeszcze zafoliowany i pachnący fabryczną taśmą
), w pełni sprawny, szkiełko na miejscu skalibrowane
cena przystępna, a kontakt przesympatyczny
sprzęt przyjechał do mnie z Panem Arturem aż do Radomia, na co z powodu "bardzo korzystnych" połączeń publicznej komunikacji została zmarnowana cała piękna, słoneczna niedziela - raz jeszcze serdeczne dzięki i gorąco polecam Sprzedawcę
z pewnością za jakiś czas zakupię coś jeszcze 
PS komentarz dopiero dziś, bo niestety skleroza jest chorobą bezbolesną...
Always look on the bright side of life...Komentarz
-
-
Pewnie odpowiedni dobór pary body + stałka, oraz w razie potrzeby pomoc w dokładniejszym podkalibrowaniu szkła w body. Pozwoliłem sobie odpowiedzieć za P. Martynę, gdyż jak wiem to bardzo rzadko tu bywa.Komentarz
-
dokładnie tak, potwierdzam
w sklepie internetowym na pewno będzie taniej i szybciejZamieszczone przez SundersA jak z tym dojazdem
Rzeczywiście dojeżdża Pan teraz "komunikacją publiczną" i klient musi czekać cały dzień nie mając pewności kiedy Pan dojedzie :-?
:smile:
Always look on the bright side of life...Komentarz
-
I ja stałem się szczęśliwym posiadaczem 60D z przepięknym obiektywem od Pana Nowarta!
Polecam serdecznie - kilkaset km zrobił a i tak cena tańsza niż najtańsza na alledrogo
Sprzęt nóweczka, wszystko z folii i dodatkowo instrukcja w formie książkowej
Oby więcej takich sprzedawców!Komentarz
-
-
Ja natomiast na Dzień Dziecka sprawiłem sobie nową zabawkę
(5d mark III). Sprzęt został dowieziony do Szczecina. Jako stały klient nowarta mogę go z czystym sumieniem polecić.
Jakieś dwa EOS-y i m43Komentarz
-
Komentarz