X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • madc0w
    Początki nałogu
    • 2009
    • 370

    #241
    aa nie widzialem numeru gg napisze na gg w takim razie
    W fotografii najważniejszy jest pomysł, dobre światło i jeszcze raz pieniądze.

    Komentarz

    • andrev17
      Dopiero zaczyna
      • 2009
      • 24

      #242
      Witam!
      Dziś kupiłem u Pana Artura (Nowart) Canona 5D Mark II w przystępnej cenie Muszę przyznać, że kontakt z tym kontrahentem super, sprzęt jak najbardziej w porządku. Życzę wszystkim tak udanych transakcji
      POLECAM TEGO PANA
      P.S. Zdjęcia... żyleta...
      ...ale tylko ze stałkami
      Ostatnio edytowany przez andrev17; 29957.
      2x6D + 24LII + 50 1.4 + 85LII + 430 EXII +580EXII

      Komentarz

      • Flanel
        Początki nałogu
        • 2005
        • 300

        #243
        Po raz drugi mam okazje być niezwykle zadowolony z zakupu u Nowarta. Świetny kontakt, dotrzymanie warunków, dobra cena, sprawny sprzęt, bardzo miła i sympatyczna transakcja. Dla mnie 11/10.

        Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

        Komentarz

        • Mario32
          Dopiero zaczyna
          • 2005
          • 34

          #244
          Również po raz drugi kupuję sprzęt u Nowarta i żadnych problemów no i ta super cena 5DIII Polecam w 100%.
          Aparat i obiektyw

          Komentarz

          • Thomason2005
            Uzależniony
            • 2005
            • 507

            #245
            Chyba zaraz się zaroi od zadowolonych posiadaczy nowej puszki .

            Jak do tej pory byłem zadowolony z każdego zakupu. Polecam

            Komentarz

            • Kantek
              • 2010
              • 3

              #246
              Niesamowity człowiek z tego Artura, gonił do Olsztyna z Poznania 3 maja z moim nowym 5d mark II.
              Sprzęt oczywiście w pełni sprawny, kontakt ze sprzedawcą fantastyczny.
              Serdecznie polecam.

              Komentarz

              • addi
                Dopiero zaczyna
                • 2008
                • 44

                #247
                Super sprzedawca, świetny kontakt, oczywiście sprzęt jak najbardziej ok. Gorąco polecam!
                www.kradziej.pl - zabezpiecz sprzęt przed kradzieżą

                Komentarz

                • Martine
                  Dopiero zaczyna
                  • 2011
                  • 25

                  #248
                  W połowie lutego kupiłam u Pana Artura 5d mark II oraz 35L. Sprzęt oczywiście nowiutki (jeszcze zafoliowany i pachnący fabryczną taśmą ), w pełni sprawny, szkiełko na miejscu skalibrowane cena przystępna, a kontakt przesympatyczny sprzęt przyjechał do mnie z Panem Arturem aż do Radomia, na co z powodu "bardzo korzystnych" połączeń publicznej komunikacji została zmarnowana cała piękna, słoneczna niedziela - raz jeszcze serdeczne dzięki i gorąco polecam Sprzedawcę z pewnością za jakiś czas zakupię coś jeszcze

                  PS komentarz dopiero dziś, bo niestety skleroza jest chorobą bezbolesną...
                  Always look on the bright side of life...

                  Komentarz

                  • igor58
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 1861

                    #249
                    co to znaczy: "szkiełko na miejscu skalibrowane"?

                    Komentarz

                    • nowart
                      Uzależniony
                      • 2007
                      • 809

                      #250
                      Pewnie odpowiedni dobór pary body + stałka, oraz w razie potrzeby pomoc w dokładniejszym podkalibrowaniu szkła w body. Pozwoliłem sobie odpowiedzieć za P. Martynę, gdyż jak wiem to bardzo rzadko tu bywa.

                      Komentarz

                      • Martine
                        Dopiero zaczyna
                        • 2011
                        • 25

                        #251
                        Zamieszczone przez nowart
                        Pewnie odpowiedni dobór pary body + stałka, oraz w razie potrzeby pomoc w dokładniejszym podkalibrowaniu szkła w body. Pozwoliłem sobie odpowiedzieć za P. Martynę, gdyż jak wiem to bardzo rzadko tu bywa.
                        dokładnie tak, potwierdzam

                        Zamieszczone przez Sunders
                        A jak z tym dojazdem Rzeczywiście dojeżdża Pan teraz "komunikacją publiczną" i klient musi czekać cały dzień nie mając pewności kiedy Pan dojedzie :-?
                        :smile:
                        w sklepie internetowym na pewno będzie taniej i szybciej
                        Always look on the bright side of life...

                        Komentarz

                        • mlody911
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 121

                          #252
                          I ja stałem się szczęśliwym posiadaczem 60D z przepięknym obiektywem od Pana Nowarta!
                          Polecam serdecznie - kilkaset km zrobił a i tak cena tańsza niż najtańsza na alledrogo
                          Sprzęt nóweczka, wszystko z folii i dodatkowo instrukcja w formie książkowej
                          Oby więcej takich sprzedawców!

                          Komentarz

                          • mlody911
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 121

                            #253
                            Dokładnie - dlatego to zaznaczyłem

                            Komentarz

                            • vojtekk
                              Coś już napisał
                              • 2011
                              • 81

                              #254
                              Ja natomiast na Dzień Dziecka sprawiłem sobie nową zabawkę (5d mark III). Sprzęt został dowieziony do Szczecina. Jako stały klient nowarta mogę go z czystym sumieniem polecić.
                              Jakieś dwa EOS-y i m43

                              Komentarz

                              • janmar
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 3468

                                #255
                                Posprzątałem wątek,rozdałem nagrody zasłużonym.Proszę o powrót do tematu.

                                Komentarz

                                Pracuję...