X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MacGyver
    Cenzor
    • 2006
    • 7043

    #31
    Zamieszczone przez zmaku
    Wydaje mi się, że obiektyw z aukcji kilka dni temu znajdował się na giełdzie w dość atrakcyjnej cenie, ale wystawiony przez innego forumowicza
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

    Komentarz

    • Jago
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1502

      #32
      Zamieszczone przez Merde
      Właśnie osoba sprzedającego jest doskonałym powodem by tą aukcją się nie interesować. Już tu jakieś smrodki były, o ile mnie pamięć nie myli.
      Pamięć Ciebie nie myli: http://canon-board.info/showthread.php?t=43854

      Zamieszczone przez MM-architekci
      i co tydzien "wyprzedaje" wlasny sprzet , nie ma to jak miec cala komorke sprzetu ;]
      Miejmy nadzieję, że jest to ostatnie ciele z obory i w końcu przejdzie na stałe (jak sam deklarował) do Nikona

      Zamieszczone przez Husky
      http://www.allegro.pl/item851828983_...00mm_nowy.html



      Aż strach pomyśleć jaka jest ta "prawie niewidoczna" rysa... Może sprzedający jest ślepy?
      Sprzedający widzi co robi i świadomie "oślepia" potencjalnych kupców swoją "okazyjną" ceną

      Zamieszczone przez luft
      to czemu od razu nie mozna takiego kanciarza wywalić z forum?
      A o to byś musiał spytać się Vitez-a ;-)

      ----------------------------------------------------------------------------------

      Miejmy jednak nadzieję, że w końcu kosa trafi na kamień (oby ten "kamyczek" był lepszy niż w tym przypadku: http://canon-board.info/showthread.php?t=43876 )
      Ostatnio edytowany przez Jago; 16499. Powód: Automerged Doublepost
      C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

      Komentarz

      • Husky
        Zablokowany
        • 2009
        • 409

        #33
        Obiekyw nie jest kupiony na forum (hahaha)
        Oto odpowiedź na moje pytanie od jak dawna jest właścicielem obiektywu.
        Witam
        kupiony został troszkę ponad rok temu...nie wiem czy w aukcji napisałem, że w zestawie jest jeszcze oryginalny futerał na obiektyw...
        pozdrawiam
        Konrad

        Komentarz

        • Bogdan56_Ch
          Początki nałogu
          • 2007
          • 377

          #34
          A mnie chodzi po głowie taki pomysł aby założyć stowarzyszenie wzajemnej pomocy. Polegałoby to na tym, że chętni podaliby swoje namiary, głównie miejscowość. Przy niepewnym zakupie na Allegro, osoba mieszkająca najblizej sprzedającego sprawdzilaby stan sprzętu, spisała nr seryjny i uspokoiła kupującego.

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #35
            Zamieszczone przez Bogdan56_Ch
            A mnie chodzi po głowie taki pomysł aby założyć stowarzyszenie wzajemnej pomocy. Polegałoby to na tym, że chętni podaliby swoje namiary, głównie miejscowość. Przy niepewnym zakupie na Allegro, osoba mieszkająca najblizej sprzedającego sprawdzilaby stan sprzętu, spisała nr seryjny i uspokoiła kupującego.
            Ciekawy pomysł. Daj znać jak założysz coś takiego.

            Chyba że to jeden z entych pomysłów klasy "mam pomysł, niech ktoś go wykona" ?

            Komentarz

            • nowart
              Uzależniony
              • 2007
              • 809

              #36
              Nie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu.

              Komentarz

              • Kolekcjoner
                Obertroll
                • 2006
                • 18766

                #37
                Zamieszczone przez nowart
                Nie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu.
                To chyba najprostsze rozwiązanie - pytanie gdzie taki wątek powinien być - może przyklejony w giełdzie.
                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                Kapitan Wagner

                Komentarz

                • tombas
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2195

                  #38
                  Zamieszczone przez nowart
                  Nie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu.
                  super plan, jestem "za" i jesli tylko ktoś bedzie chciał mojej pomocy to napewno nie odmówię
                  Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                  (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                  Komentarz

                  • Misiek87
                    Początki nałogu
                    • 2009
                    • 267

                    #39
                    Vitez: nie ma to jak podciac komus od razu skrzydla .

                    Jestem za pomyslem przyklejonego watku

                    Komentarz

                    • MC_
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 3444

                      #40
                      Również jestem "za". Ze swojej strony deklaruję Słupsk i Toruń.

                      Komentarz

                      • nowart
                        Uzależniony
                        • 2007
                        • 809

                        #41
                        Co by nie śmiecić w wątku kolegi.



                        mam nadzieję, że zagra :smile:

                        Komentarz

                        Pracuję...