X
-
-
Pamięć Ciebie nie myli: http://canon-board.info/showthread.php?t=43854
Miejmy nadzieję, że jest to ostatnie ciele z obory
i w końcu przejdzie na stałe (jak sam deklarował) do Nikona 
Sprzedający widzi co robi i świadomie "oślepia" potencjalnych kupców swoją "okazyjną" cenąhttp://www.allegro.pl/item851828983_...00mm_nowy.html
Aż strach pomyśleć jaka jest ta "prawie niewidoczna" rysa... Może sprzedający jest ślepy?
A o to byś musiał spytać się Vitez-a ;-)
----------------------------------------------------------------------------------
Miejmy jednak nadzieję, że w końcu kosa trafi na kamień (oby ten "kamyczek" był lepszy niż w tym przypadku: http://canon-board.info/showthread.php?t=43876 )C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 LKomentarz
-
Obiekyw nie jest kupiony na forum
(hahaha)
Oto odpowiedź na moje pytanie od jak dawna jest właścicielem obiektywu.
Witam
kupiony został troszkę ponad rok temu...nie wiem czy w aukcji napisałem, że w zestawie jest jeszcze oryginalny futerał na obiektyw...
pozdrawiam
KonradKomentarz
-
A mnie chodzi po głowie taki pomysł aby założyć stowarzyszenie wzajemnej pomocy. Polegałoby to na tym, że chętni podaliby swoje namiary, głównie miejscowość. Przy niepewnym zakupie na Allegro, osoba mieszkająca najblizej sprzedającego sprawdzilaby stan sprzętu, spisała nr seryjny i uspokoiła kupującego.Komentarz
-
Ciekawy pomysł. Daj znać jak założysz coś takiego.A mnie chodzi po głowie taki pomysł aby założyć stowarzyszenie wzajemnej pomocy. Polegałoby to na tym, że chętni podaliby swoje namiary, głównie miejscowość. Przy niepewnym zakupie na Allegro, osoba mieszkająca najblizej sprzedającego sprawdzilaby stan sprzętu, spisała nr seryjny i uspokoiła kupującego.
Chyba że to jeden z entych pomysłów klasy "mam pomysł, niech ktoś go wykona" ?Komentarz
-
Nie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu.Komentarz
-
To chyba najprostsze rozwiązanie - pytanie gdzie taki wątek powinien być - może przyklejony w giełdzie.Nie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu."Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
super plan, jestem "za" i jesli tylko ktoś bedzie chciał mojej pomocy to napewno nie odmówięNie trzeba zakładać jakiegoś wielkiego stowarzyszenia - wystarczy stworzyć listę forumowiczów, przykładem kolegów Nikoniarzy wątek "pomocna dłoń". Wpisze się tam każdego deklarującego swoją pomoc w przypadku sprawdzenia sprzętu dzieląc ich na regiony/miasta. Potencjalny kupujący wybierze sobie osobę, która z tego regionu będzie wzbudzała jego zaufanie w rzetelnej ocenie kupowanego sprzętu.Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
(R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)Komentarz
-
Komentarz
-
-
Co by nie śmiecić w wątku kolegi.
mam nadzieję, że zagra
:smile:
Komentarz
Komentarz