X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • szogun
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 18

    #1

    Canon PRO DEALER

    Fajna sprawa, ciekawe jak to będzie w praktyce
  • pawciolbn
    Uzależniony
    • 2010
    • 653

    #2
    to znaczy, że co... wyczyszczą mi matrycę za darmo?

    Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń...
    5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

    Komentarz

    • dinderi
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 3028

      #3
      Na stronie napisali:
      Bezpłatne usługi wsparcia technicznego:
      * czyszczenie matrycy
      * sprawdzanie frontfocusa i backfocusa
      * aktualizacja oprogramowania aparatu (firmware)
      * bezpłatne wypożyczenie dostępnego sprzętu Canon na czas świadczenia tych usług
      J eśli to takie nadzwyczajne to i ja moge być "pro dealer"
      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

      ---Moje zdjecia na FB---

      Komentarz

      • szogun
        Dopiero zaczyna
        • 2009
        • 18

        #4
        Zamieszczone przez dinderi
        Na stronie napisali:

        J eśli to takie nadzwyczajne to i ja moge być "pro dealer"
        A czy tak jak oni zapłacisz za kuriera?

        Komentarz

        • jaceksw
          Bywalec
          • 2006
          • 152

          #5
          Zamieszczone przez szogun
          A czy tak jak oni zapłacisz za kuriera?
          "Jak skorzystać
          Aparat można oddać do serwisu w następujący sposób:
          [ciach]
          - przesyłając (na własny koszt) do naszego działu serwisu w Gdańsku, ul. Kartuska 149/11. Po wykonaniu usługi aparat odeślemy na nasz koszt przesyłką kurierską."


          Oni nie płacą za kuriera!

          Komentarz

          • marekb
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2273

            #6
            no przecie cytujesz że odsyłają na ich koszt, myślisz że mają DHL za friko??

            Komentarz

            • jaceksw
              Bywalec
              • 2006
              • 152

              #7
              Zamieszczone przez marekb
              no przecie cytujesz że odsyłają na ich koszt, myślisz że mają DHL za friko??
              Za wczesnie mi sie wysłało
              Wysyłasz do nich na swój koszt a oni do ciebie na ich koszt. Koszta sie rozkładają.
              Być może Canon Polska zawarł umowe z firmą kurierską.

              J.

              Komentarz

              • marekb
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 2273

                #8
                Zamieszczone przez jaceksw
                Za wczesnie mi sie wysłało
                Wysyłasz do nich na swój koszt a oni do ciebie na ich koszt. Koszta sie rozkładają.
                Być może Canon Polska zawarł umowe z firmą kurierską.

                J.
                taa
                że za darmo mają, a może...??

                Komentarz

                • basala
                  Uzależniony
                  • 2008
                  • 615

                  #9
                  A pytam: gdzie tu jest myk (prima aprilis jutro)?

                  Komentarz

                  • tezmarek
                    Uzależniony
                    • 2009
                    • 840

                    #10
                    To ma ekonomiczny sens.
                    Jak zapłacisz za wysyłkę w celu wyczyszczenia matrycy, to przy okazji zgodzisz się na bezpłatne sprawdzenie FF/BF. Jak wiadomo każdy sprzęt ma mniejszy lub większy FF/BF, a microadjustment to pic , więc sporo osób skusi się na płatną regulację.

                    Komentarz

                    • basala
                      Uzależniony
                      • 2008
                      • 615

                      #11
                      Po robocie wybitnie mało kumaty jestem. Teraz już rozumiem: [/U]sprawdzenie[/U] frontfocusa i backfocusa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dzięki

                      Komentarz

                      • ch4rli3
                        Coś już napisał
                        • 2010
                        • 43

                        #12
                        Zamieszczone przez basala
                        Po robocie wybitnie mało kumaty jestem. Teraz już rozumiem: [/U]sprawdzenie[/U] frontfocusa i backfocusa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dzięki
                        Jak ktoś już będzie korzystał z ich usług niech cos napisze na ten temat
                        Pzdr

                        Komentarz

                        • dulak
                          Początki nałogu
                          • 2009
                          • 268

                          #13
                          Jakiś czas temu - może ze dwa miesiące - zadzwonili do mnie z CSI z Żytniej z ankietą na temat programu Canon Professional. Jako, że Canon w Polsce nie planuje wprowadzać tegoż programu Żytnia chce to zrobić - o ile okaże się to opłacalne dla nich. Pytano mnie ile bym był skłonny zapłacić rocznej składki za przynależność, jakiego typu sprzętu w zastępstwie na czas naprawy oczekiwałbym, itp. Podobno CSI mają prowadzić rozmowy w tej sprawie z Canon Polska.

                          Komentarz

                          • slavko6
                            Coś już napisał
                            • 2009
                            • 50

                            #14
                            czyszczenie matrycy czy ustawianie ff/bf to nawet dla średnio zaawansowanego pstrykacza nie jest problemem zarobią sobie na usługach okołonaprawczych. No chyba, że... do Laponii już nie tak daleko więc może coś z mikołajem mają wspólnego bo sens prowadzenia działalności, sklepu czy firmy to raczej zarabianie !
                            Ostatnio edytowany przez Czacha; 4.

                            Komentarz

                            • MC_
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 3444

                              #15
                              No to jeszcze napisz jak można samemu to zrobić. Bo chyba nie masz na myśli tak kulawej opcji jak microadjustment w korpusie?

                              Komentarz

                              Pracuję...