X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Alv
    Bywalec
    • 2005
    • 122

    #16
    Zamieszczone przez Juzer
    Ja mam aparat sprowadzony z Niemiec, naklejka owszem i jest, kod również, ale po zarejestrowaniu się i podaniu numeru z body żadnych dodatkowych możliwości wpisania kodu nie miałem.

    u mnie wystąpiła ta sama sytuacja - wpisałem nr seryjny .....i nic.Zadnej mozliwosci wpisania kodu promocyjnego z pudełka. Moze Canonowi już wszystkie karty "wyszły"....

    ....mała korekta.....trzeba sie dostac na Canon IMAGE Gateway....i dopiero tam mozna wpisac kod z pudelka.

    Musiało sie przemielic, najlepiej po rejestracji wylgowac się i zalogowac po chwili ponownie. Potem wyskakuje mile info , że w ciagu 28 dni przesyłka dotrze....mam nadzieje
    Ostatnio edytowany przez Alv; 1853.
    skromny dorobek...www.pbase.com/alv32

    Komentarz

    • marekbp
      Dopiero zaczyna
      • 2005
      • 49

      #17
      Dotrze, dotrze. Do wszystkich dochodzi.
      marekbp
      350D

      Komentarz

      • ms714033
        Bywalec
        • 2005
        • 176

        #18
        Zamieszczone przez Pio35
        Z promocją są tylko aparaty kupione w niektórych europejskich krajach (Niemcy, Anglia, Francja). Aparat kupiony w Polsce nie jest objęty promocją.
        Jak widać My to już "bliski" wschód, a nie Europa .

        Cóż "..." - patrz piętro niżej.

        Komentarz

        • ripek
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1486

          #19
          Dear Mr blablabla,

          THIS EMAIL IS GENERATED AUTOMATICALLY

          Thank you for purchasing the EOS 350D and/or EOS 20D and registering with the CANON iMAGE GATEWAY.

          Because you purchased an EOS 350D and/or EOS 20D and registered with CANON iMAGE GATEWAY between March 16th and December 31st, 2005, we have the pleasure of sending you this 256MB CompactFlash® card.

          Your CompactFlash® card will be delivered to you by regular mail. Delivery will take approximately two to three weeks, depending on the service of your local mail.


          Zobaczymy ile będzie leciało
          Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

          Komentarz

          • mateos
            Dopiero zaczyna
            • 2005
            • 43

            #20
            u mnie leciało 2 tygodnie. Nawet szybko doszło mimo że było
            POLAND
            UNITED KINGDOM

            Komentarz

            • Juzer
              Dopiero zaczyna
              • 2005
              • 46

              #21
              Zamieszczone przez Alv

              ....mała korekta.....trzeba sie dostac na Canon IMAGE Gateway....i dopiero tam mozna wpisac kod z pudelka.
              Faktycznie, po ponownym zalogowaniu i wejściu do Image Gateway pojawiły się gratisy :-D

              Komentarz

              • Alzail
                Uzależniony
                • 2005
                • 574

                #22
                eh... czyli ta promocja nie obowiazywala w Polsce? jak zwykle... ja kupilem w Polsce w sklepie 350D i naklejki nie ma ...
                350D

                Komentarz

                • Ender

                  #23
                  Niestety, promocja obowiazuje w "canonowej europie".

                  Ja wczoraj otrzymalem karte. Z listy krajow wybralem niemcy. Na kopercie przekreslone Germany - dodane mazakiem PL

                  Przyszlo szybko - po niecalych 2 tygodniach (zarejestrowalem sie w 11 lipca, przyszlo wczoraj).

                  Komentarz

                  • C41photocrew
                    Zablokowany
                    • 2005
                    • 528

                    #24
                    hmm to oni kazdy wniosek pozytywnie odbieraja?? i wysylaja??

                    Komentarz

                    • tpop
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 1465

                      #25
                      Zamieszczone przez C41photocrew
                      hmm to oni kazdy wniosek pozytywnie odbieraja?? i wysylaja??
                      łaski nie robią. Zrobili promocję to teraz wysylają.
                      photography is like feeding heroin, its highly addictive

                      Komentarz

                      • C41photocrew
                        Zablokowany
                        • 2005
                        • 528

                        #26
                        no to trzeba sie pospieszyc obym dzis nie zapomnial:P

                        Komentarz

                        • sal
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 1071

                          #27
                          Zamieszczone przez C41photocrew
                          no to trzeba sie pospieszyc obym dzis nie zapomnial:P
                          Afair promocja na karte obowiazuje prawie do konca roku. No i musisz miec 'promocyjne' body.
                          Czasu nie mam, ale mam kompakt...

                          Komentarz

                          • C41photocrew
                            Zablokowany
                            • 2005
                            • 528

                            #28
                            no ta "promocyjne body" znając moje szczęscie to "NAPEWNO" dostane....

                            Komentarz

                            • sal
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 1071

                              #29
                              Zamieszczone przez C41photocrew
                              no ta "promocyjne body" znając moje szczęscie to "NAPEWNO" dostane....
                              Nie rozumiem? Chcesz dostac karte za nic? Albo masz promocyjna naklejke na pudle (z kodem) albo nie masz.
                              Czasu nie mam, ale mam kompakt...

                              Komentarz

                              • C41photocrew
                                Zablokowany
                                • 2005
                                • 528

                                #30
                                nie no musze zobaczyc

                                Komentarz

                                Pracuję...