X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adam71
    Początki nałogu
    • 2011
    • 316

    #1

    Fotojoker i Canon ?

    Jakoś nikt chyba nie pisał ale od kilku miesięcy nie ma żadnego body Canona do kupienia w tym sklepie i ogólnie Canon jest w odwrocie u nich.
    Chyba postawili mocno na Sony i Nikona. Może wiecie o co chodzi ?
  • kaindox
    Uzależniony
    • 2009
    • 598

    #2
    Odp: Fotojoker i Canon ?

    Ale tak chyba było zawsze - półki Canona świeciły tam pustkami. Tylko przy akcji Cash Back pojawiło się u nich po kilka obiektywów. Canon to nie Sony, nie musi płacić sprzedawcom żeby klientom wciskali ciemnotę.

    Komentarz

    • MC_
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 3444

      #3
      Odp: Fotojoker i Canon ?

      U mnie w mieście body praktycznie żadnego, za to obiektywy........

      Komentarz

      • Sunders
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 2746

        #4
        Odp: Fotojoker i Canon ?

        Na e-fotojoker.pl też nie ma lustrzanek Canona
        http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

        Komentarz

        • cichy1983
          Dopiero zaczyna
          • 2011
          • 20

          #5
          Odp: Fotojoker i Canon ?

          jak w zeszłym roku kupowałem 60d to były Canony a żadnego Nikona na półce
          dużo chęci mało jeszcze umiejętności...

          Komentarz

          • olek.tbg
            Początki nałogu
            • 2011
            • 309

            #6
            Odp: Fotojoker i Canon ?

            Zwróciłem uwagę, na e-fotojoker .... ANI JEDNEJ LUSTRZANKI CANONA
            5Dm2 | 16-35 4L IS | 24-70 2.8L II | 85 1.8 | 100 2.8L

            Komentarz

            • jacek_73
              Pełne uzależnienie
              • 2010
              • 2587

              #7
              Odp: Fotojoker i Canon ?

              Może canon ze wstydu zwinął interes?
              Jestę fotografę
              miszcz martwi się o podpis

              Komentarz

              • cobalt
                Pełne uzależnienie
                • 2012
                • 1513

                #8
                Odp: Fotojoker i Canon ?

                Canon (podobno jako jedyny) nie płaci prowizji sklepom od sprzedaży. A tak swoją drogą, to ciekawe dlaczego ten sam model w jednej sieci sklepów ma 24 mies. gwarancji, a w innej tylko 12.
                C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
                www.cobalt.fr.pl

                Komentarz

                • rysiek30d
                  Coś już napisał
                  • 2009
                  • 53

                  #9
                  Odp: Fotojoker i Canon ?

                  ciekawe, też się nad tym zastanawiałęm gdzie się podziały tee wszystkie canony

                  Komentarz

                  • szczemat
                    Bywalec
                    • 2010
                    • 101

                    #10
                    Odp: Fotojoker i Canon ?

                    Lustrzanek C nie ma już od jakiegoś czasu, obiektywy są - zaś aparatów brak. Może po prostu w tej sieci sklepów nie schodził tak jak produkty konkurencji?
                    5D III + 60D
                    S8/3,5 + T11-16/2.8 + C24/1,4L + C50/1.4 + C85/1.8 + C70-200/2,8L
                    C430EXII + C580EXII
                    + parę innych gratów :-)

                    Komentarz

                    • Bangi
                      Moderator
                      • 2010
                      • 5117

                      #11
                      Odp: Fotojoker i Canon ?

                      Zamieszczone przez cobalt
                      Canon (podobno jako jedyny) nie płaci prowizji sklepom od sprzedaży. A tak swoją drogą, to ciekawe dlaczego ten sam model w jednej sieci sklepów ma 24 mies. gwarancji, a w innej tylko 12.
                      A to Canon takie info podaje czy sklep?
                      Gwarancji jest tyle ile w karcie gwarancyjnej...
                      To sklepy zazwyczaj kit wciskają
                      SAMOLOTY CB
                      SAMOLOTY lotnictwo.net
                      SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                      Komentarz

                      • MC_
                        Pełne uzależnienie
                        • 2009
                        • 3444

                        #12
                        Odp: Fotojoker i Canon ?

                        Dokładnie. Często sklep pisze o 24 miesiącach gwarancji, a w praktyce jest to niezgodność towaru z umową i tutaj żadnej łaski nie robią.

                        Komentarz

                        • slocum
                          Bywalec
                          • 2011
                          • 114

                          #13
                          Odp: Fotojoker i Canon ?

                          Nie wiem jak u was ale na śląsku jest kilka fotojokerów w pasażach handlowych które odwiedzam średnio co 1-2 tygodnie i przy ostatniej wizycie nie zauważyłem jakiś większych rewolucji. Co prawda bez szału ale Canona zawsze było mniej niż nikona (ale porównywalne do sony - tak przynajmniej podpowiada mi ocena wizualna). Puchy też stały za szybkami (nawet chyba jedynki widziałem), za to obiektywów tych najpopularniejszych do wyboru do koloru. Wszystkie wersje 70-200 poustawiane równo w rządku, najpopularniejsze stałeczki no i oczywiście obiekt moich ostatnich westchnień 15-85.

                          Wszystkie swoje słoiki u nich kupowałem. Jak się wyczeka na promocje które od czasu do czasu się pojawiają to i ceny są dość atrakcyjne. Mówicie że w ostatnich dniach coś się pozmieniało ?

                          Komentarz

                          • cobalt
                            Pełne uzależnienie
                            • 2012
                            • 1513

                            #14
                            Odp: Fotojoker i Canon ?

                            Zamieszczone przez MC_
                            Dokładnie. Często sklep pisze o 24 miesiącach gwarancji, a w praktyce jest to niezgodność towaru z umową i tutaj żadnej łaski nie robią.
                            Sklep oficjalnie pisze 12 mies. i jak się ma to do przepisów UE?
                            Canon PowerShot SX 130 IS (Srebrny) - 460,00 - Aparaty cyfrowe - e-Fotojoker
                            Zakładka specyfikacja.
                            Ostatnio edytowany przez cobalt; 44932.
                            C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
                            www.cobalt.fr.pl

                            Komentarz

                            • MC_
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 3444

                              #15
                              Odp: Fotojoker i Canon ?

                              Nijak.
                              Żaden przepis UE czy prawa polskiego nie nakłada obowiązku udzielenia gwarancji.

                              Komentarz

                              Pracuję...