X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • janmar
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 3468

    #31
    Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

    bo tylko u nas takie jaja sobie robią
    Zazdroszczę optymizmu..

    Komentarz

    • Lucky Luck
      Bywalec
      • 2012
      • 170

      #32
      Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

      Zamieszczone przez janmar
      Tjaa.. poczytałem.. pierwszy tylko zaczynający się od słów :



      Uprzejmie proszę aby nie propagować na forum takiego poziomu wypowiedzi.Kontynuowanie rzeczywiście spowoduje interwencję moderatora.







      Upss ... mój szwagier to dopiero się "pięknie" wypowiedział o Canonie ... aż mi w domu kwiatki zwiędły.

      A to po tym jak przeczytał w regulaminie, że w grupie F przy zakupie 60d + 17-85 +70-300 jest

      20 "zwrotów" ... na jedno miasto ?

      Komentarz

      • m_o_b_y
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 1095

        #33
        Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

        Zamieszczone przez janmar
        Zazdroszczę optymizmu..
        Kilka lat temu Canon zrobił normalny cashback.
        Wystarczyło wysłać nr identyfikacyjny produktu wycięty z opakowania i po niedługim czasie nadchodził przelew, a teraz jakieś, pożal się Boże, pseudokonkursy, "podchwytliwe" pytania, grupy konkursowiczów.
        Dosyć komiczne.

        Pozdrówka
        Ostatnio edytowany przez m_o_b_y; 11536.
        m_o_b_y
        --------------------------------------------------------

        Komentarz

        • Adam71
          Początki nałogu
          • 2011
          • 316

          #34
          Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

          Słuchajcie a po rejestracji produktu dostaliście emaila z potwierdzeniem ?

          Komentarz

          • zakopiec
            • 2009
            • 6

            #35
            Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

            Zamieszczone przez m_o_b_y
            Kilka lat temu Canon zrobił normalny cashback.
            Wystarczyło wysłać nr identyfikacyjny produktu wycięty z opakowania i po niedługim czasie nadchodził przelew, a teraz jakieś, pożal się Boże, pseudokonkursy, "podchwytliwe" pytania, grupy konkursowiczów.
            Dosyć komiczne.

            Pozdrówka
            Jak skorzystałem z poprzedniego Cashbacku na początku roku chyba. zakupiłem 70-200 nowa wersje i tez wysyłałem kodzik z opakowania. Otrzymałem zwrot 900 złotych

            Komentarz

            • Poozon
              Bywalec
              • 2008
              • 110

              #36
              Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

              Zamieszczone przez Adam71
              Słuchajcie a po rejestracji produktu dostaliście emaila z potwierdzeniem ?
              Ja dostałem tylko że mail został zidentyfikowany jako spam :-) W spamie go znalazłem.
              Pozdrawiam,
              Poozon

              Komentarz

              • happytommy
                Coś już napisał
                • 2008
                • 75

                #37
                Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                A ja właśnie przed chwilą dostałem informację o wygranej i zwrocie 420 zł
                27 listopada wysłałem zgłoszenie no i proszę w niecały miesiąc zwrot! Ale mam radochę
                5D II | 33 | 35/1.4 | 85/1.8 | 70-200/4 IS | EX 430 II |

                Komentarz

                • najeli
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 992

                  #38
                  Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                  I ja też i ja też!
                  www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                  C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                  Komentarz

                  • Adam71
                    Początki nałogu
                    • 2011
                    • 316

                    #39
                    Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                    I ja dostałem 126 zł za 50mm 1 .4 !!!

                    Komentarz

                    • MMM
                      Pełne uzależnienie
                      PREMIUM member
                      • 2006
                      • 4250

                      #40
                      Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                      Najpierw Canon podniósł ceny do abstrakcyjnych poziomów a teraz część tej różnicy (czyli waszej kasy) wam zwraca.
                      Chyba wezmę przykład z Canona i tez zrobię taki cashback. Ustalę cenę Machinery na 199zł i dam cashback 100zł na który trzeba będzie czekać miesiąc. Skoro to daje ludziom tyle radości i napędza sprzedaż to czemu nie?
                      Digart

                      Komentarz

                      • najeli
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 992

                        #41
                        Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                        Nie wiem, czy to napędziło sprzedaż. Ja się dowiedziałam o tym PO kupnie szkła :P
                        www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                        C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                        Komentarz

                        • division
                          • 2013
                          • 1

                          #42
                          Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                          Mam pytanie odnośnie tego "konkursu" - w grudniu 2012 kupiłem obiektyw canon 24-105 ale w wersji oem z opakowaniem białym na którym znajduje się jedna naklejka z kodem cyfrowym i rzędem jakiś literek (prawdopodobnie nr.serii) ale nie ma kodu EAN

                          Co zrobić z tym fantem...sprzedawca mówił że można spokojnie z taką wersją obiektywu startować do konkursu a i do canona pisałem co w tej sprawie zrobić ale nie raczyli odpowiedzieć......może ktoś z forum pomoże?

                          Komentarz

                          • najeli
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 992

                            #43
                            Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                            A tak w ogóle oprócz informacji o zwrocie, dostaliście ten zwrot na konto?...
                            www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                            C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                            Komentarz

                            • jacek_73
                              Pełne uzależnienie
                              • 2010
                              • 2587

                              #44
                              Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                              Zamieszczone przez najeli
                              A tak w ogóle oprócz informacji o zwrocie, dostaliście ten zwrot na konto?...
                              Dymają? Nie wierzę. Może źle podałaś nr konta?
                              Jestę fotografę
                              miszcz martwi się o podpis

                              Komentarz

                              • jaś
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 2601

                                #45
                                Odp: Nowy konkurs (zwroty) Canona

                                Taki konkurs to generalnie dość chora sprawa - powoduje natychmiastową zwyżkę ceny w sklepach o wartość identyczną ze zwrotem , konkurs zniknie ceny pozostaną
                                oczekiwałbym bardziej konkretnych promocji takich jak np. ta:
                                Canon Deals at Adorama, EOS 6D, EOS 7D, 70-300L & 50 f/1.8 II Ť Canon Rumors
                                może nasz rodzimy biznes przejmie trochę dobrych stron kapitalizmu i przestanie nas mamić "pożal się promocją".
                                Jestem szumofobem
                                S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
                                Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

                                Komentarz

                                Pracuję...