X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kuba1
    Uzależniony
    • 2010
    • 960

    #16
    Odp: FotoRimex - opinie

    Dobra, wystarczy chłopaki, bo podniosą ceny .

    Komentarz

    • rog
      Bywalec
      • 2008
      • 144

      #17
      Odp: FotoRimex - opinie

      24-70, 28 1.8, 50 1.4, 35 1.4. Wszystko bez najmniejszych problemów. Polecam.

      Kiedy 50 1.4 przyjechało do mnie uszkodzone (prawdopodobnie z winy kuriera), nowa sztuka była u mnie już następnego dnia, gdy ja dopiero odsyłałem zepsute szkiełko.
      5d2, 33, X100, 35 f/1.4, 85 f/1.8, 17-40 f/4

      Komentarz

      • Gall_Anonimowy
        Bywalec
        • 2006
        • 186

        #18
        Odp: FotoRimex - opinie

        nie wiedziałem że Rimexy mają aż taką opinie wśród swoich klientów, a ja myślałem że to takie lewusy
        też kiedyś u nich kupiłem 5DII ...
        oczywiście polecam bo jak inaczej
        5D MarkII i III, + szkiełka L ... i Mitros+

        Komentarz

        • svefn
          • 2011
          • 14

          #19
          Odp: FotoRimex - opinie

          Również brałem u nich zestaw aparat+lampa+jakieś drobiazgi, kontakt był wporządku, ceny jak na tamten czas bardzo atrakcyjne, a zamówienie dotarło raz dwa (przesyłka kurierska). Gdybym robił kolejne zakupy, to z dużym prawdopodobieństwem - również tam.

          Komentarz

          • olek.tbg
            Początki nałogu
            • 2011
            • 309

            #20
            Odp: FotoRimex - opinie

            Dziękuje wszystkim za opinie
            Aparat zamówiony u nich, dam znać jak kurier dojedzie
            5Dm2 | 16-35 4L IS | 24-70 2.8L II | 85 1.8 | 100 2.8L

            Komentarz

            Pracuję...