X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bangi
    Moderator
    • 2010
    • 5117

    #181
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    @ swishu - zgodnie z Regulaminem sprzęt ma być z polskiej dystrybucji, nieważane w jakim sklepie kupisz.

    @ McLaren - podobnie jak u Ciebie dostałem potwierdzenie, kasy jeszcze nie ma.
    SAMOLOTY CB
    SAMOLOTY lotnictwo.net
    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

    Komentarz

    • McLaren
      Bywalec
      • 2009
      • 200

      #182
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      Trochę się pospieszyłem... Bo właśnie dzisiaj pieniążki są na koncie.
      5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;

      Komentarz

      • lubiebardzo
        Coś już napisał
        • 2007
        • 53

        #183
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        Wycinek pudełka mam im przesłać od razu po zarejestrowaniu się, czy dopier jak mnie zweryfikują i przyznają zwrot?

        Komentarz

        • hansu44
          Dopiero zaczyna
          • 2013
          • 38

          #184
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          Ja dziś także dostałem przelew 330zł za Canona 60D. Zgłoszenie wysyłałem 7 maja, akceptacja była 16maja.
          Canon 60D, T17-50/2.8 VC, C50/1.8 STM, C55-250 STM, Kenko EX
          Panasonic Lumix DMC-LX100

          Komentarz

          • krzys.d
            Dopiero zaczyna
            • 2013
            • 47

            #185
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            U mnie też był przelew za 60d i 430EX

            Komentarz

            • Bangi
              Moderator
              • 2010
              • 5117

              #186
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              Zamieszczone przez lubiebardzo
              Wycinek pudełka mam im przesłać od razu po zarejestrowaniu się, czy dopier jak mnie zweryfikują i przyznają zwrot?
              A jak jest w Regulaminie???

              Od razu wysyłasz.
              SAMOLOTY CB
              SAMOLOTY lotnictwo.net
              SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

              Komentarz

              • marjo
                Coś już napisał
                • 2013
                • 95

                #187
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                do mnie także dzisiaj przyszedł przelewik (kupowałem jakoś w maju)

                Komentarz

                • mnocon
                  Bywalec
                  • 2011
                  • 132

                  #188
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  u mnie tez juz kaska jest za 24-70 L II
                  Canon | 1D X | 40d | EOS M | 24-70 2.8 L II | 50 1.4 | 85 1.8 | 430 EXII | 600 EX RT | XH A1 |

                  Komentarz

                  • diabolique1982
                    Dopiero zaczyna
                    • 2009
                    • 35

                    #189
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    Ja również potwierdzam, kasa za 24-70L II pojawiła się na koncie.

                    Komentarz

                    • PMO
                      Dopiero zaczyna
                      • 2013
                      • 16

                      #190
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      A ja widzę na stronie poczty polskiej, że dopiero doszedł dzisiaj list do Krakowa, a wysłałem priorytetem w poniedziałek, ah ta poczta, mam nadzieję, że Canon zweryfikuje pozytywnie moje zgłoszenie, bo przydała by się kaska. :P

                      Komentarz

                      • swishu
                        Bywalec
                        • 2013
                        • 140

                        #191
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        a powiedzcie mi, czy kwoty zwrotu jakie otrzymaliście były takie same jak w reklamie tzn. w regulaminie ?

                        Komentarz

                        • mariusz2704
                          Bywalec
                          • 2011
                          • 141

                          #192
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          nie później jednak niż do 31 sierpnia 2013 r.

                          Komentarz

                          • diabolique1982
                            Dopiero zaczyna
                            • 2009
                            • 35

                            #193
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            Zamieszczone przez swishu
                            a powiedzcie mi, czy kwoty zwrotu jakie otrzymaliście były takie same jak w reklamie tzn. w regulaminie ?
                            Tak, zwrot taki jak podany w regulaminie. Za 24-70L II - 1230zł przelane na konto.

                            Komentarz

                            • adi760303
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 317

                              #194
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              Witam.

                              Potwierdzam ze wczoraj miałem 4 zwroty na zakupy które zrobiłem na kwoty zgodnie z regulaminem. Chodź wczoraj wcześniej wysłałem do nich zapytanie o status przelewów.

                              Komentarz

                              • krzys.d
                                Dopiero zaczyna
                                • 2013
                                • 47

                                #195
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                Kupiłem szkło w redcoon.pl i dostałem akurat z niemieckiej dystrybucji (niemieckie napisy, brak naklejki Canon Polska) Uff, trochę strachu było, ale przeszło Kolejne 4 stówki do przodu jak by nie było Poprzednie zakupy były z cyfrowych.pl, więc tam nie było wątpliwości.

                                Komentarz

                                Pracuję...