X
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Chcę zgłosić 430 ex II i zatanawiam się gdzie niby jest numer seryjny na opakowaniu? Na palniku jest zupełnie inny...Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
No wiec stało się... kupiłem 17-40L i dostałem maila o pozytywnej weryfikacji i wygranej.
Ale nie o to chodzi. Przy kupnie porozmawiałem ze sprzedawcą o praktyce podwyższania cen przy okazji cashbacku.
Otrzymałem informacje że zna temat, tylko że ceny nie podnosi sklep tylko hurtownia z której mają towar i sklepy nie mają tu nic do powiedzenia.
Dowiedziałem się też że sklepy też czasami podnoszą cenę, jeśli wiedzą że np. jakiś obiektyw jest praktycznie niedostępny,
a dany sklep go ma na stanie.Ostatnio edytowany przez McLaren; 24839.5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
A w hurtowni pewnie powiedzą że to centrala im podwyższaNo wiec stało się... kupiłem 17-40L i dostałem maila o pozytywnej weryfikacji i wygranej.
Ale nie o to chodzi. Przy kupnie porozmawiałem ze sprzedawcą o praktyce podwyższania cen przy okazji cashbacku.
Otrzymałem informacje że zna temat, tylko że ceny nie podnosi sklep tylko hurtownia z której mają towar i sklepy nie mają tu nic do powiedzenia.
.
Pomijam już że wiele sklepów bierze sprzęt prosto z Canon Polska."Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Witam
Czy ktoś zgłaszał 430 ex II?
Gdzie jest numer seryjny na opakowaniu??C 5d MK IV x 2 , C 70-200 L IS 2.8 II, 17-40 L 4.0, 24-105 L 4.0 IS, 50 1.4, 580 EX II x 2, 480 EX II, Extender x 2 III, Seconic L-478DR, szukam - kupię C 85 1.2Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Ja wysłałem wczoraj wycięty okd kreskowy i dopisałem osobno numer seryjny z lampy...Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Kupiłem sobie Canona 40, 10 dni po wysłaniu kodu dostałem informację o pozytywnym rozpatrzeniu. 799-200zł= 600zł
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Witam Wszystkich,Casback po polsku to prawie totolotek
Zwrot w danej kategorii dotyczy 30szt . - w okresie promocji dany towar nabędzie 87 osób czyli 57 osób zwrotu nie otrzyma.
Nie tylko nie otrzyma zwrotu, ale w związku z podwyżkami cen w tym okresie zapłaci za towar więcej niż gdyby promocji nie było wogóle
De facto beneficjentami
takich promocji są sprzedawcy i .... Canon
sorki,ale jeszcze nie doczytałem do końca i nie mogę się powstrzymać.
Taki regulamin promocji,kesz beka,czy jak go zwał, to wg mnie byc moze,prawdopodobnie,ale wcale niekoniecznie,zwykłe draństwo.Ale, co ja ta wiem.
Może znajdzie się na forum jakis wykształciuch i przeczyta ze zrozumieniem promocje niemiecką i poinformuje nas jak tam sie sprawy mają.
Pozdrawiam
jacek
--- Kolejny post ---
strajk konsumencki wystarczy
--- Kolejny post ---
Ja tez chciałbym to wiedzieć :-))
ale sobie postów nabije!Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Gratuluję.
Podoba mi sie Twój styl.Kiedyś jakiś urzędniczyna po "pozytywnym rozpatrzeniu wniosku"przyznawał przydział na papier toaletowy.
Udanych zdjątek.
jacekKomentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Cena już za takie szkiełko przyzwoita
tylko pstrykać
"Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/)
"Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Zwrot za 430 ex uznany, podobno były jakieś niejasności z centralą co do numeru EAN na opakowaniach lampy.Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
Te mityczne centrale
Gdzie bym nie pracował, z kim bym nie rozmawiał, czy też np. brał kredyt, załatwiał sprawę itp. - zawsze jest jakaś "centrala" i tam są "wyjaśniane niejasności"
Czyli "nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi".
Taka centrala to nawet z fotografią dużo wspólnego ma - fotograf tez lubi "wyjaśniać niejasności"
Np. takim jasnym szkiełkiem lub Adobe LR :P
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013 !!!
[QUOTE=mysiaty;1164682]Witam Wszystkich,
Taki regulamin promocji,kesz beka,czy jak go zwał, to wg mnie byc moze,prawdopodobnie,ale wcale niekoniecznie,zwykłe draństwo.Ale, co ja ta wiem.
Może znajdzie się na forum jakis wykształciuch i przeczyta ze zrozumieniem promocje niemiecką i poinformuje nas jak tam sie sprawy mają.
Służę koledze.
Otóż na stronie Canon Deutschland - Canon Cash Back jest informacja tylko o tym , że po przesłąniu "Kopie der Rechnung und den ausgeschnittenen EAN-Codes per Post zusammen mit der Registrierungsbestätigung ein" czyli "kopii rachunku wraz z wyciętym kodem oraz potwierdzeniem rejestracji"
"Innerhalb von drei Wochen nach Posteingang der vollständigen Unterlagen sowie der erfolgreichen Prüfung erhalten Sie einen Scheck in Höhe des jeweiligen CashBack Betrages" czyli "w ciągu trzech tygodni po dostarczeniu przesyłki z kompletnymi załącznikami i pozytywnej weryfikacji otrzymacie państwo czek na kwotę danej wartości CashBack".
Tak więc nie ma ani słowa o "Szczęśliwych wygranych" lub "wybrańcach" lub "kto pierwszy - ten lepszy.
PozdrawiamKomentarz
Komentarz