X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bangi
    Moderator
    • 2010
    • 5117

    #61
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    Psyhologa mam w domu niestety to nie pomaga
    SAMOLOTY CB
    SAMOLOTY lotnictwo.net
    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

    Komentarz

    • zoomi
      Uzależniony
      • 2012
      • 551

      #62
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      i pomyśleć że w tych trudnych czasach dało się kupić nowiutkie 85 1.2 L II z PL dystrybucji za 6k

      Komentarz

      • Merde
        Grzeczny i układny podpis
        • 2008
        • 7756

        #63
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        Zamieszczone przez jacek_73
        Uczciwy sprzedawca Gdzieś - kiedyś taki zwrot mi się obił o uszy (albo oczy).
        No cóż, zawsze sam możesz zostać sprzedawcą.
        I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

        Komentarz

        • jacek_73
          Pełne uzależnienie
          • 2010
          • 2587

          #64
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          Zamieszczone przez Merde
          No cóż, zawsze sam możesz zostać sprzedawcą.
          Kiedyś, jak już wszyscy zostaną sprzedawcami szybo okaże się, że nie będzie do sprzedania nic prócz marzeń. A marzeniami nieźle można napełnić głowę, ale brzucha już nie. Dlatego lepiej jak nie wszyscy zostaną sprzedawcami.
          Jestę fotografę
          miszcz martwi się o podpis

          Komentarz

          • Merde
            Grzeczny i układny podpis
            • 2008
            • 7756

            #65
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            Zamieszczone przez MMM
            Dokładnie ten sam mechanizm spowodował że po zakończeniu programu "rodzina na swoim" ceny mieszkań spadły do tego stopnia że bardziej się opłaca je kupić bez dopłaty do odsetek.
            W ogólnym rozrachunku i podczas programu RnS tak było - RnS miał za to inny plus - ze względu na spore dopłaty do odsetek kredyt nie "zabijał" w początkowym okresie po zakupie mieszkania, kiedy zazwyczaj z kasą jest najbardziej krucho.
            Nie mniej jednak spadek cen mieszkań w Polsce nie był (póki co) drastyczny - dla przykładu ceny w IE poszły w dół nawet o 50%.
            I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

            Komentarz

            • jaś
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 2601

              #66
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              cashback zawsze szkodliwie wpływa na ceny potem trzeba czasu żeby spadły do akceptowalnego poziomu może to metoda canona? ceny za bardzo spadną robimy cashback? może użytkownik końcowy jest tylko owieczką w tym łańcuszku?
              Jestem szumofobem
              S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
              Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

              Komentarz

              • Bangi
                Moderator
                • 2010
                • 5117

                #67
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                Zamieszczone przez Merde
                W ogólnym rozrachunku i podczas programu RnS tak było - RnS miał za to inny plus - ze względu na spore dopłaty do odsetek kredyt nie "zabijał" w początkowym okresie po zakupie mieszkania, kiedy zazwyczaj z kasą jest najbardziej krucho.
                Nie mniej jednak spadek cen mieszkań w Polsce nie był (póki co) drastyczny - dla przykładu ceny w IE poszły w dół nawet o 50%.
                Zgadzam się w pełni, zresztą sam mam taki kredyt
                A tak w ogóle to wątek niedługo chyba trzeba będzie przenieść do Hydeparku
                SAMOLOTY CB
                SAMOLOTY lotnictwo.net
                SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                Komentarz

                • Kolekcjoner
                  Obertroll
                  • 2006
                  • 18766

                  #68
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  Zamieszczone przez Bangi
                  A tak w ogóle to wątek niedługo chyba trzeba będzie przenieść do Hydeparku
                  Albo posprzątać .
                  "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                  Kapitan Wagner

                  Komentarz

                  • marekb
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 2273

                    #69
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    Zamieszczone przez Bangi
                    Sklep na „F” na Studenckiej, szkło rano kosztowało 3699 zł, teraz kosztuje 3899 zł, powiedzieli, że mogą sprzedać za 3800... niby różnica nie duża, ale „niesmak” pozostaje.

                    /I]
                    czy w tym sklepie dalej doliczają % przy płatności kartą? to dodatkowy niesmak, po którym nawet nie sprawdzałem już tam cen, ale może coś się zmieniło, bo to jeszcze było gdy drugi mieli na Pomorskiej.

                    Komentarz

                    • Baloniew
                      Dopiero zaczyna
                      • 2012
                      • 18

                      #70
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      Kupiłem wczoraj w MM w Gdańsku 17-40 za 2799 bez podwyższonej ceny.Jak się Cashback uda,będzie fajnie )

                      Komentarz

                      • YaneC
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 367

                        #71
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        Zamieszczone przez marekb
                        czy w tym sklepie dalej doliczają % przy płatności kartą? to dodatkowy niesmak, po którym nawet nie sprawdzałem już tam cen, ale może coś się zmieniło, bo to jeszcze było gdy drugi mieli na Pomorskiej.
                        Tak, doliczają bodajże 1% od kwoty. Ja ten sklep już od dawna omijam szerokim łukiem...


                        Wysłane z I9100 za pomocą Tapatalk 2
                        BYKOM STOP

                        Komentarz

                        • Grzesiek_PL
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 834

                          #72
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          Zamieszczone przez YaneC
                          Ja ten sklep już od dawna omijam szerokim łukiem...
                          Ja tylko tam kupuję obiektywy (jasne stałki), ceny wyższe ale bez problemu można wybrać szkło, w razie problemów wymienić do tygodnia na inną sztukę. Wolę dopłacić trochę i mieć spokój.

                          Komentarz

                          • YaneC
                            Początki nałogu
                            • 2009
                            • 367

                            #73
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            Jak kupujesz nowe to masz gwarancję i zawsze można wysłać do kalibracji...

                            Wysłane z I9100 za pomocą Tapatalk 2
                            BYKOM STOP

                            Komentarz

                            • Grzesiek_PL
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 834

                              #74
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              Zamieszczone przez YaneC
                              Jak kupujesz nowe to masz gwarancję i zawsze można wysłać do kalibracji...
                              Ja w gwarancję już nie wierzę

                              Komentarz

                              • szambonur
                                Uzależniony
                                • 2011
                                • 712

                                #75
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                Pozamiatane... do dyskusji o prowizjach zapraszam tutaj: http://www.canon-board.info/hydepark...rowizje-90446/
                                Moje zdjęcia na canon-board.info
                                Facebook

                                Komentarz

                                Pracuję...