X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mariusz2704
    Bywalec
    • 2011
    • 141

    #106
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    Zamieszczone przez YaHoo
    a sprzęt z dystrybucji niemieckiej będzie się kwalifikować? bez paragonu, faktury?
    Tak i bez pudełka jeszcze. Nie potraficie czytać??? na stronie jest wszystko opisane.

    Komentarz

    • zoomi
      Uzależniony
      • 2012
      • 551

      #107
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      są szkła które mogą się same napełnić kasą
      trzeba tylko ich odpowiednio użyć

      Kubek - termos Canon 70-200 nie caniam! (3219380324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

      stajesz z takim na Monciaku, jesteś fun dla spacerujących i kasa wpada
      cashback można olać, szybko wpadnie więcej niż cały koszt zakupu

      Komentarz

      • dave88
        Początki nałogu
        • 2009
        • 297

        #108
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        ja w ostatniej edycji dostałem Cash Back ...kupilem na allegro nowy 55-250 II i wysłałem zgłoszenie...dostałem na konto jakies 130 zł
        R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
        https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

        Komentarz

        • McLaren
          Bywalec
          • 2009
          • 200

          #109
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          Myślę o kupnie z Cashbacka C17-40 i tak przy okazji poczytałem regulamin, nie wiem czy wszyscy doczytali. We wcześniejszym Cashbacku było to inaczej rozwiązane (lepiej).
          Ktoś wie ile taki podatek wyniesie z kwoty 410zł którą Canon zwraca za ten obiektyw.

          Podwyżka cen sklepów + Podatek do opłacenia + wysłanie kodów kreskowych pocztą (czas) + niepewność zwrotu (130 sztuk) = Średnio ten Cashback wygląda :-/


          10. Organizator informuje, że wypłacane Premie Pieniężne stanowią dla Uczestników przychód, podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym. Obowiązek odprowadzenia podatku do właściwego urzędu skarbowego obciąża w całości Uczestnika. W przypadku Uczestników, będących osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, Organizator wystawia formularz informacji podatkowej PIT-8C, który zostaje wysłany na adres Uczestnika podany w Formularzu Zgłoszeniowym. Informacja zostanie wysłana do Uczestnika do 28 lutego 2014 roku.
          5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;

          Komentarz

          • szambonur
            Uzależniony
            • 2011
            • 712

            #110
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            Zamieszczone przez McLaren
            Myślę o kupnie z Cashbacka C17-40 i tak przy okazji poczytałem regulamin, nie wiem czy wszyscy doczytali. We wcześniejszym Cashbacku było to inaczej rozwiązane (lepiej).
            Ktoś wie ile taki podatek wyniesie z kwoty 410zł którą Canon zwraca za ten obiektyw.

            Podwyżka cen sklepów + Podatek do opłacenia + wysłanie kodów kreskowych pocztą (czas) + niepewność zwrotu (130 sztuk) = Średnio ten Cashback wygląda :-/


            10. Organizator informuje, że wypłacane Premie Pieniężne stanowią dla Uczestników przychód, podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym. Obowiązek odprowadzenia podatku do właściwego urzędu skarbowego obciąża w całości Uczestnika. W przypadku Uczestników, będących osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, Organizator wystawia formularz informacji podatkowej PIT-8C, który zostaje wysłany na adres Uczestnika podany w Formularzu Zgłoszeniowym. Informacja zostanie wysłana do Uczestnika do 28 lutego 2014 roku.
            bardzo dobre pytanie..., ja kiedyś od pewnej drobnej wygranej musiałem odprowadzić 10%. Skoro jednak Organizator informuje, że premia będzie stanowić przychód to podatek wydaje mi się że będzie wyższy..., możne jaki księgowy się wypowie...
            Moje zdjęcia na canon-board.info
            Facebook

            Komentarz

            • Bart
              Bywalec
              • 2012
              • 176

              #111
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              Zamieszczone przez McLaren
              Podwyżka cen sklepów + Podatek do opłacenia + wysłanie kodów kreskowych pocztą (czas) + niepewność zwrotu (130 sztuk) = Średnio ten Cashback wygląda :-/
              Ano dokładnie.
              I jeszcze pudełko masz zniszczone, co teoretycznie może odgrywać jakąś tam minimalną rolę przy odsprzedaży (w sensie - mając do wyboru dwa DOKŁADNIE takie same "idealne" obiektywy, osobiście wybiorę ten z całym pudełkiem).
              Ostatnio edytowany przez Bart; 45416.

              Komentarz

              • szambonur
                Uzależniony
                • 2011
                • 712

                #112
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                Zamieszczone przez Bart
                Ano dokładnie.
                I jeszcze pudełko masz zniszczone, co teoretycznie może odgrywać jakąś tam minimalną rolę przy odsprzedaży (w sensie - mając do wyboru dwa DOKŁADNIE takie same "idealne" obiektywy, osobiście wybiorę ten z całym pudełkiem).
                Mam kilka pudełek po obiektywach w szafie, w idealnym stanie!!! może chcesz kilka dla poprawienia samopoczucia...
                Moje zdjęcia na canon-board.info
                Facebook

                Komentarz

                • Bart
                  Bywalec
                  • 2012
                  • 176

                  #113
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  Chętnie!

                  Komentarz

                  • Bangi
                    Moderator
                    • 2010
                    • 5117

                    #114
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    A to nie będą standardowe stawki podatku dochodowego?
                    Wg mnie też trochę to niejasne, ale wydaje mi się, że nie łapie się ta kasa pod zwolnienie z ustawy o podatku dochodowym art. 21 ust. 1 pkt 6a
                    Sam nie wiem.
                    SAMOLOTY CB
                    SAMOLOTY lotnictwo.net
                    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                    Komentarz

                    • Goranick
                      Coś już napisał
                      • 2009
                      • 60

                      #115
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      Zamieszczone przez Bangi
                      A to nie będą standardowe stawki podatku dochodowego? (...)
                      Tak. Po prostu przy rozliczaniu rocznego PITa, dopisujemy kwotę Cashback do rubryki: dochód - inne źródła iii...
                      ...cóż podatek saaam "wyjdzie" - (18% v 32% - mi drugi próg i tak nie grozi...)

                      "Uwielbiam" Takie podarunki
                      Ostatnio edytowany przez Goranick; 24058.
                      ...sprzętu kupa, tyko fotograf d...

                      Komentarz

                      • latant
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 410

                        #116
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        Opodatkowaniu podlega dochód, czyli przychód minus koszty, więc można rozliczyć koszty związane z danym przychodem. W tym wypadku jedynie koszt znaczka pocztowego z listu z kodem kreskowym z opakowania
                        CMEHA - reszta to upgrade

                        Komentarz

                        • Goranick
                          Coś już napisał
                          • 2009
                          • 60

                          #117
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          Zamieszczone przez latant
                          Opodatkowaniu podlega dochód, czyli przychód minus koszty, więc można rozliczyć koszty związane z danym przychodem. W tym wypadku jedynie koszt znaczka pocztowego z listu z kodem kreskowym z opakowania
                          Racja

                          PS. ...ale "rzeźba"...
                          ...sprzętu kupa, tyko fotograf d...

                          Komentarz

                          • set21
                            Coś już napisał
                            • 2009
                            • 91

                            #118
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            W saturnie jest promocja.
                            Oddając stary aparat, dostajemy 10% upust na nowy + zwrot kasy przez canona i mamy ciekawą oferte .

                            Komentarz

                            • Bangi
                              Moderator
                              • 2010
                              • 5117

                              #119
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              Udało się !
                              Dostałem właśnie info.
                              Zgłosznie w necie dokonane w czwartek wieczorem.
                              List wysłany w piątek.
                              Dziś jest wtorek.
                              Szacun
                              SAMOLOTY CB
                              SAMOLOTY lotnictwo.net
                              SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                              Komentarz

                              • McLaren
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 200

                                #120
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                A co kupowałeś? Bo ja chce kupić 17-40 ale powoli zastanawiam się nad dobrą używką, bo sklepy powoli doprowadzają mnie do granic wytrzymałości.
                                5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;

                                Komentarz

                                Pracuję...