X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • swishu
    Bywalec
    • 2013
    • 140

    #226
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    też czekam pewnie w ciągu ostatnich dni czerwca wpłynęło tyle wniosków, że jeszcze się odkopują ? komunikat na stronie o tym, że zabrakło kasy pewnie będzie 30.08 ;-) he

    Komentarz

    • PMO
      Dopiero zaczyna
      • 2013
      • 16

      #227
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      Hej. Doszły Wam pieniążki? Ja właśnie sprawdziłem konto i dzisiaj doszedł do mnie przelew. Pozdrawiam

      Komentarz

      • lubiebardzo
        Coś już napisał
        • 2007
        • 53

        #228
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        Ja też dziś dostałem zwrot. Zaakceptowali moje zgłoszenie 24 czerwca.

        Komentarz

        • Boogie
          Coś już napisał
          • 2013
          • 59

          #229
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          Moje zaakaceptowane 18 czerwca i pieniędzy nie ma, dziwną kolejkę mają.

          Komentarz

          • Rafaelito
            Coś już napisał
            • 2012
            • 65

            #230
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            Przelew przyszedł przed chwilą Akceptacja 8 lipca.
            EOS R | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3 | ST-E3-RT
            A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
            SC-P10000 | CG277

            Komentarz

            • krzys.d
              Dopiero zaczyna
              • 2013
              • 47

              #231
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              U mnie też już jest. Zmasowaną akcję mają

              Komentarz

              • Boogie
                Coś już napisał
                • 2013
                • 59

                #232
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                Uff, do mnie też dotarł.

                Komentarz

                • chrislab
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 374

                  #233
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  ktoś wie jak zapłacić podatek od cashback 2013? Jakiś PIT trzeba wypełnić czy coś?
                  -C

                  EOS R5+kilka szkiełek Canona

                  Komentarz

                  • Canoniarz1984
                    Dopiero zaczyna
                    • 2013
                    • 45

                    #234
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa na podobną akcję do końca roku? Może coś w okolicach świąt?

                    Komentarz

                    • tom517
                      Uzależniony
                      • 2007
                      • 495

                      #235
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      W UK jest chyba jesienny cashback Canon UK - Autumn Cashback
                      U nas hm.. nie wiem czy teraz Canon nie wyszedł z dodaniem oprogramowania Adobe do 6D i 5DIII jako zachęty do kupowania zamiast cashback

                      Komentarz

                      • G@wron
                        Dopiero zaczyna
                        • 2007
                        • 36

                        #236
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        Podobno obecna akcja z 7D+18-135 w FJ to jakaś forma "cashbacku" bo aparat dostaje się w białych kartonach - a przynajmniej tak twierdzi obsługa jednego ze sklepów.
                        EOS Digital | 10-22 | 70-200 | 300 | 1200 |

                        Komentarz

                        • Bolek02
                          Pełne uzależnienie
                          • 2010
                          • 3225

                          #237
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          Zamieszczone przez G@wron
                          Podobno obecna akcja z 7D+18-135 w FJ to jakaś forma "cashbacku" bo aparat dostaje się w białych kartonach - a przynajmniej tak twierdzi obsługa jednego ze sklepów.
                          To nie żadna promocja, tylko kupują od Canona zestawy : body + obiektyw a sprzedają osobno, bo wychodzi taniej Karton zewnętrzny zadrukowany a w środku dwa osobne białe.
                          Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

                          Komentarz

                          • G@wron
                            Dopiero zaczyna
                            • 2007
                            • 36

                            #238
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            Zamieszczone przez Bolek02
                            To nie żadna promocja, tylko kupują od Canona zestawy : body + obiektyw a sprzedają osobno, bo wychodzi taniej Karton zewnętrzny zadrukowany a w środku dwa osobne białe.
                            Tak, tylko "myk" jest w tą stronę, że dostajesz zestaw 7D + 18-135 za 4997 w białym kartonie, nie jest to rozdzielanie zestawu. Pudełka, rzekomo idą do Canona jako potwierdzenie "cashbacku" i to sklep dostaje za nas zwrot o który obniża cenę
                            EOS Digital | 10-22 | 70-200 | 300 | 1200 |

                            Komentarz

                            • poziomkowa
                              • 2013
                              • 14

                              #239
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              trzeba przyznać, że nieźle to sobie wymyślili :P

                              Komentarz

                              • kusy
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 124

                                #240
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                Koledzy - stary wątek, ale przyszedł czas rozliczeń z fiskusem...
                                Na konta poszły całe kwoty, nie pomniejszone o podatek.
                                Otrzymaliście jakiś PIT??? Pamiętam, ze w regulaminie wspominali, ze jest to dochód i należy zapłacić podatek.
                                Jak to rozwiązujecie?
                                CANON...

                                Komentarz

                                Pracuję...