Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sv

    #61
    Zamieszczone przez pn_
    Kochany, mam wlasnie oba w reku -> D70 to przy 350D Mercedes!
    kochany, zrob zdjecie jednym i drugim a zobaczysz ktory z nich jest lepszy. przejdz moze na zolte forum, tam koledzy cie zrozumieja, bo wszyscy onanizuja sie d70

    Komentarz

    • chomsky
      Początki nałogu
      • 2005
      • 485

      #62
      Nie tylko wyglada jak Mercedes ale jedzie jak Mercedes przy Trabancie ( w wersji kombi tym razem i z silnikiem 1.1 od VW).
      Cześć.Ch.
      Analog ma "dusze".

      Komentarz

      • pn_
        Zablokowany
        • 2005
        • 857

        #63
        Zamieszczone przez sven
        kochany, zrob zdjecie jednym i drugim a zobaczysz ktory z nich jest lepszy. przejdz moze na zolte forum, tam koledzy cie zrozumieja, bo wszyscy onanizuja sie d70
        Kochany, ale przeciez teraz piszemy o budowie, nie o fotkach, czytac skarbie nie umiesz?

        Komentarz

        • Tomasz Golinski
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 8623

          #64
          Proszę nawet nie zaczynać znowu.
          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



          Komentarz

          • esenpe
            Bywalec
            • 2005
            • 173

            #65
            zaczelo robic sie "czule" w dziwnym tego slowa zanczeniu, jak juz faceci mowia do siebie skarbie... ;-)

            Komentarz

            • ukasz
              Uzależniony
              • 2004
              • 595

              #66
              Właśnie przeglądam sobie foto 9/2005. I są tam testy TIPA porównujące 350D z kitem do D70s z kitem, tylko tym bardzo "wypasionym" AF-S DX 17-55 f2.8 G IF-ED (geze, nazwa dłuższa niż w Sigmach . I wiecie co? "Trabant" dostaje 25,5 na 30 pkt za ogólną ergonomię, a D70s - 22,5.

              Dla wyjaśnienia: To tak żeby podrażnić naszego ulubionego kolegę forumowicza miłośnika pewnego Bardzo Ergonomicznego Aparatu pewnej Bardzo Znanej Firmy, który wykazuje wyższość rozwiązań tejże Bardzo Znanej Firmy nad rozwiązaniami innej Bardzo Znanej Firmy, powołując się na Bardzo Poważne Testy w przeprowadzane przez Bardzo Poważnych Ludzi.

              MSPANC

              Komentarz

              • pn_
                Zablokowany
                • 2005
                • 857

                #67
                Zamieszczone przez ukasz
                Właśnie przeglądam sobie foto 9/2005. I są tam testy TIPA porównujące 350D z kitem do D70s z kitem, tylko tym bardzo "wypasionym" AF-S DX 17-55 f2.8 G IF-ED (geze, nazwa dłuższa niż w Sigmach . I wiecie co? "Trabant" dostaje 25,5 na 30 pkt za ogólną ergonomię, a D70s - 22,5.

                Dla wyjaśnienia: To tak żeby podrażnić naszego ulubionego kolegę forumowicza miłośnika pewnego Bardzo Ergonomicznego Aparatu pewnej Bardzo Znanej Firmy, który wykazuje wyższość rozwiązań tejże Bardzo Znanej Firmy nad rozwiązaniami innej Bardzo Znanej Firmy, powołując się na Bardzo Poważne Testy w przeprowadzane przez Bardzo Poważnych Ludzi.

                MSPANC
                Ja jestem w ogole niedrazliwy.

                Bardzo mnie cieszy, ze 350D jest taki ogolnie ergonomiczny. A jak tam w szczegolach? Nie napisali? :-P

                Komentarz

                • ukasz
                  Uzależniony
                  • 2004
                  • 595

                  #68
                  _pn, ale ja wcale nie piłem do Ciebie. Powtarzam, wcale nie piłem do Ciebie....

                  Uderz w stół, a nożyce się odezwą....

                  Edit:
                  Nie mogę napisać nic o szczegółach, bo nie ma nic w Źródle, a moja, nieprofesjonalna opinia przecież nie jest godna publikacji
                  Ostatnio edytowany przez ukasz; 604.

                  Komentarz

                  • Krakers
                    Początki nałogu
                    • 2004
                    • 467

                    #69
                    tak mi sie wydaje ze najlepsza ergonomie ma wiertarka BOSH , PN wez to do serca ze blizej 70ce do BOSHA bo dobrze lezy w reku
                    1 Ds mark III 17-40L . 24-70L, 70-200 IS 2,8 , 85f1,2 II 580EXII

                    Komentarz

                    • Tomasz Golinski
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 8623

                      #70
                      Panowie, to nie jest wątek o D70.
                      30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                      Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                      Komentarz

                      • zwoli

                        #71
                        Zamieszczone przez sven
                        a ty to pewnie robisz dla potomnosci swoim zoltym trabantem?
                        Co to jest "zolty trabant" ?

                        Komentarz

                        • Krakers
                          Początki nałogu
                          • 2004
                          • 467

                          #72
                          boi sie pogubilem
                          1 Ds mark III 17-40L . 24-70L, 70-200 IS 2,8 , 85f1,2 II 580EXII

                          Komentarz

                          • pn_
                            Zablokowany
                            • 2005
                            • 857

                            #73
                            Zamieszczone przez Krakers
                            tak mi sie wydaje ze najlepsza ergonomie ma wiertarka BOSH , PN wez to do serca ze blizej 70ce do BOSHA bo dobrze lezy w reku
                            Wielce Szanowny Kolego Krakersie, informuje Cie, ze nie istnieja wiertarki BOSH, co wiecej, tak sie nieszczesliwie sklada, ze nie istnieje nawet firma o nazwie BOSH... :-)

                            Komentarz

                            • pn_
                              Zablokowany
                              • 2005
                              • 857

                              #74
                              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                              Panowie, to nie jest wątek o D70.
                              Ale D70 pobudza zmysly i wyobraznie, rozbudza emocje, jak widac

                              Komentarz

                              • Tomasz Golinski
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 8623

                                #75
                                Widzę, ale zgoła niepotrzebnie.
                                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                                Komentarz

                                Pracuję...