X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • maciek12ss
    Początki nałogu
    • 2012
    • 492

    #76
    Odp: Canon Cashback 2013/2014

    Ja dziś dzwoniłem bo myślałem , że też coś nie halo jest z moją przesyłka. Uprzejma pani powiedziała że jeszcze nie minęło 14 dni roboczych od wysłania kodów, że by spokojnie poczekać i w następnym tygodniu się dowiedzieć . No ale na szczęście po paru godzinach przyszło potwierdzenie że jest zweryfikowane zgłoszenie i tylko czekać na przelew trzeba
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

    Komentarz

    • ketras
      Początki nałogu
      • 2012
      • 385

      #77
      Odp: Canon Cashback 2013/2014

      Miłe to one i są jednakże bym musiał podawać nr przesyłki , która została doręczona 23.12.2013 to druga sprawa :P
      "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

      Komentarz

      • Tommeck
        Bywalec
        • 2013
        • 136

        #78
        Odp: Canon Cashback 2013/2014

        Z przyjemnością informujemy, że wniosek złożony w ramach Canon CashBack został zatwierdzony. Dołożymy wszelkich starań, aby zakończyć proces wypłaty w ciągu następnych 28 dni. Więc moje kody wysłane przed Świętami również dotarły.

        Komentarz

        • darkon
          Bywalec
          • 2011
          • 239

          #79
          Odp: Canon Cashback 2013/2014

          Zastanawiam się czy Canon będzie przestrzegał limitów ilościowych dla poszczególnych modeli. Czy np. 300 szt 6D na całą Polskę to dużo czy mało, jak myślicie? Nie mam w tej chwili jakiegoś wielkiego parcia na 6, planowałem ją kupić dopiero w kwietniu, ale dla 400 złotych mogę ten zakup przyspieszyć, tylko pytanie czy jeszcze się załapę na pulę ilościową.
          EOS300 / 40D / 6D / C17-40 f4 / T24-70 f2.8 / C35 f2 IS / C50 f1.8STM / T70-300 f4-5.6 / C85 f1.8 / C580EXII

          Komentarz

          • ketras
            Początki nałogu
            • 2012
            • 385

            #80
            Odp: Canon Cashback 2013/2014

            Zamieszczone przez darkon
            Zastanawiam się czy Canon będzie przestrzegał limitów ilościowych dla poszczególnych modeli. Czy np. 300 szt 6D na całą Polskę to dużo czy mało, jak myślicie? Nie mam w tej chwili jakiegoś wielkiego parcia na 6, planowałem ją kupić dopiero w kwietniu, ale dla 400 złotych mogę ten zakup przyspieszyć, tylko pytanie czy jeszcze się załapę na pulę ilościową.
            W regulaminie jest wyraźnie napisane, iż Canon może zwiększyć pulę limitów dla poszczególnych modeli. Telefonistka Canona mi mówiła, że wydali już okolo 1700zł wniosków i dokładają starań by wszystkich obsłużyć. Z tego co "słyszałem" otrzymują cashback wszyscy.
            "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

            Komentarz

            • Paviarotti
              Bywalec
              • 2009
              • 135

              #81
              Odp: Canon Cashback 2013/2014

              Po zalogowaniu w systemie mam takie dane:

              Status wniosku: Brakujące informacje
              Uwagi: Nieprawidłowy kod kreskowy

              Kody kreskowe wysłałem po około tygodniu od rejestracji i do listu nie dodawałem wypełnionego formularza (nigdzie nie przeczytałem, że trzeba).
              I tutaj pytanie: czy jeszcze trwa weryfikacja czy zacząć się martwić, bo kod zły? ponad tydzień już minął odkąd wysłałem kod.
              5D3, 6D, 50D, S14/2,8, 17-40/4L, 24/1.4IIL, S50/1.4EX, 85/1.8, 100L macro, 135/2L, 70-200/2.8L, 100-400L

              Komentarz

              • maciek12ss
                Początki nałogu
                • 2012
                • 492

                #82
                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                14 dni roboczych spokojnie . Miałem to samo i w końcu przyszła wiadomość że za 28 dni max wypłata.
                6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                Komentarz

                • Paviarotti
                  Bywalec
                  • 2009
                  • 135

                  #83
                  Odp: Canon Cashback 2013/2014

                  Ok, to będę czekał
                  Nie wiem czy jeszcze 17-40 nie dokupić. Szkoda, że na 50/1.2 nie zrobili jakiegoś dobrego zwrotu... w sumie mogliby odświeżyć wersję 1.4.
                  5D3, 6D, 50D, S14/2,8, 17-40/4L, 24/1.4IIL, S50/1.4EX, 85/1.8, 100L macro, 135/2L, 70-200/2.8L, 100-400L

                  Komentarz

                  • ketras
                    Początki nałogu
                    • 2012
                    • 385

                    #84
                    Odp: Canon Cashback 2013/2014

                    Zamieszczone przez Paviarotti
                    Ok, to będę czekał
                    Nie wiem czy jeszcze 17-40 nie dokupić. Szkoda, że na 50/1.2 nie zrobili jakiegoś dobrego zwrotu... w sumie mogliby odświeżyć wersję 1.4.
                    Odświeżą jak i i 35mm tylko pytanie kiedy
                    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                    Komentarz

                    • Paviarotti
                      Bywalec
                      • 2009
                      • 135

                      #85
                      Odp: Canon Cashback 2013/2014

                      Długo nie musiałem czekać, przed chwilą przyszedł mail - wniosek zatwierdzony
                      5D3, 6D, 50D, S14/2,8, 17-40/4L, 24/1.4IIL, S50/1.4EX, 85/1.8, 100L macro, 135/2L, 70-200/2.8L, 100-400L

                      Komentarz

                      • Pelson
                        Bywalec
                        • 2010
                        • 162

                        #86
                        Odp: Canon Cashback 2013/2014

                        Zamieszczone przez Paviarotti
                        Długo nie musiałem czekać, przed chwilą przyszedł mail - wniosek zatwierdzony
                        Dziś dostałem i ja cierpliwie czekałem, w piątek minęłoby 14dni odkąd otrzymali ode mnie wycięte kody. Teraz tylko czekać na przelew.
                        6d - s 35 1.4 a - c 85 1.8 - t 16-28 2.8 - 430ex ii - yn 560 iii - s nx 10 - s nx 30 2.0
                        past: 5d - 40d - 20d - c 28 1.8 - c 35 2.0 - c 17-40 4.0 l - t 90 2.8 vc - c 70-210 3.5-4.5 - t 17-50 2.8 - t 17-35 2.8-4.0

                        Paweł Postaleniec fotoBLOG

                        Komentarz

                        • pld
                          • 2014
                          • 3

                          #87
                          Odp: Canon Cashback 2013/2014

                          Mimo poprzedniej informacji, że wszystko nieprawidłowe podałem teraz Canon przysłał informację:

                          Szanowni Państwo,
                          Z przyjemnością informujemy, że wniosek złożony w ramach Canon CashBack został zatwierdzony. Dołożymy wszelkich starań, aby zakończyć proces wypłaty w ciągu następnych 28 dni.
                          Uwaga: Wypłata jest realizowana w ciągu 28 dni liczonych od momentu zatwierdzenia wniosku, a NIE od daty zakupu. Prosimy zaczekać przynajmniej 28 dni od momentu otrzymania wiadomości zatwierdzającej wniosek zanim podejmą Państwo działania związane z przyspieszeniem płatności.
                          Z poważaniem,
                          Zespół Canon Polska

                          Ani słowa wyjaśnienia, przepraszamy, mieliśmy awarię, nic, null. Ja olałem ich prośbę o ponowne przesłanie kodów ale ile osób wyjaśniało, szukało na nowo kodów itd.
                          Czy z Canona nikt tego forum nie czyta? Po prostu wierzyć się nie chce, że taka firma w ten sposób postępuje.

                          Komentarz

                          • BK13
                            • 2012
                            • 5

                            #88
                            Odp: Canon Cashback 2013/2014

                            ja już otrzymałam pieniążki - nawet nie sprawdzałam ile czekałam, po prostu pewnego dnia otwarłam konto, patrzę a tam 280PLN z Canona

                            Komentarz

                            • hudy85
                              Bywalec
                              • 2014
                              • 97

                              #89
                              Odp: Canon Cashback 2013/2014

                              Zamieszczone przez ketras
                              JA tu liczyłem na 6D w cashbacku...
                              Czy zdarzało się, że lista sprzętu w cashbacku zmieniała się? Czy po nowym roku w 2013r. był jeszcze jakiś cashback (masło maślane wyszło), czy po cashbacku na święta kolejny pojawił się na wakacje?
                              Jest 6D na liscie, nie wiem czy zauwazyles

                              Komentarz

                              • Paviarotti
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 135

                                #90
                                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                                Dodali dwa dni przed tym jak ja kupiłem ale kupione wcześniej też się liczą.
                                5D3, 6D, 50D, S14/2,8, 17-40/4L, 24/1.4IIL, S50/1.4EX, 85/1.8, 100L macro, 135/2L, 70-200/2.8L, 100-400L

                                Komentarz

                                Pracuję...