X
-
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Który kod kreskowy trzeba wysłać Canonowi - na ściance pudełka są 3 kody, jeden szeroki na górze nadrukowny na naklejce i 2 węższe pod nim nadrukowane bezpośrednio na pudełku...?C5Dc, C50D, C500NKomentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
kris81
jeżeli kase na konto dostaniesz w 2014 roku, to pit 8c będzie wystawiony też w 2014 roku. Rozliczyć to zatem będziesz musiał w rocznym picie za 2014 rok, czyli do końca kwietnia 2015roku(oczywiście mowa to o osobie fizyzycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.
o samym picie 8c pisał robhary w poście 25Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Rzeczywiście się pojawił, tylko teraz czy się załapię przy dacie zakupu 3.12.2013
Rozliczenie się z skarbowym w przypadku osób fizycznych również podlega obowiązkowi tak?
P.S. czy działa wam regulamin cashback na stronie polskiej canona? Mi wywala "Nie znaleziono strony"
Chciałbym się dowiedzieć czy mogę skorzystać z cashbacku 400zł w przypadku zakupu 6D jeżeli zakupiłem go na raty. Paragon mam wystawiony pełną kwotę, z tym że dopisek "kredyt sprz. ratalna xxxxpln" czy ktoś otrzymał cashback przy zakupie na raty?
I jak kolega wyżej, który kod kreskowy trzeba wyciąć?Ostatnio edytowany przez ketras; 43646."Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/)
"Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Właśnie otrzymałam wiadomość - zwrot 280PLN za Canon 17-55mm f/2.8
Kupiony 8.12.2013Komentarz
-
-
"Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/)
"Komentarz
-
"Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/)
"Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
nazwa benificjenta czyli nazwa właściciela rachunku bankowego
Ja właśnie wysłałem zgłoszenie na 6d i 16-35
Jutro lecę na pocztę z kodami tylko zastanawiam się czy wyciąć wszystkie dla swietego spokoju czy jakieś konkretne .
6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Dzięki, ja wyciąłem wszystkie, bo co szkodzi :-D proponuje zrobić identycznie. LEpiej więcej niż mniej."Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/)
"Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Ja wycięłam i wysłałam wszystkie kody z pudełka - z tego względu, że były obok siebie
Zapomniałam tylko dopisać na kopercie "Cashback".
Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
z pośpiechu nie wyślij całych pudełek z zawartością
powodzenia!7D,EX600,70-200/2,8IS,17-55/2,8,10-22/3,5-4,5Komentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
No cóż, no to nożyk do tapet i jazda, dewastacja pudełka
Mogliby to ucywilizować - foto/skan pudełka w zupełności by wystarczył...C5Dc, C50D, C500NKomentarz
-
Odp: Canon Cashback 2013/2014
Potwierdzam wystarczyło by zdjęcie tego pudła.A tak zniszczyłem dziś dwa piękne błyszczące pudełka
Oby tylko kasa była. Swoją droga to właśnie ciekawe ile tak naprawdę ludzi dostaje te zwroty. Czy te limity regulaminowe canona się wykorzystują, czy zostaje zapas na koniec promocji..
6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)Komentarz
Komentarz