X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • becekpl
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 4304

    #16
    Odp: Ubezpieczenie sprzętu.

    no dobra,
    tutaj na forum z dwa lata temu dostałem namiar na jedna z firm ubezpieczeniowych
    napisałem do nich, poprosili o listę rzeczy i ich wartość
    napisałem standardowo o zestawie wakacyjnym-5dmk3+t16-28+c24-105L+c70-300L
    podałem wartość w przybliżeniu i wysłałem
    po jakim czasie dostałem maila a w nim;
    składka pamiętam z była dosyć wysoka
    udział własny 20%
    i co dla mnie było najważniejsze-ubezpieczenie tylko na Europe ,podczas gdy ja od początku mówiłem o całym świecie
    i tak się dla mnie skończyła przygoda z ubezpieczycielami

    OCZYWIŚCIE, są już watki o tym na forum, ale po co autor będzie sobie dupę zawracał szukaniem, była tam mowa o ubezpieczycielach europejskich
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

    Komentarz

    Pracuję...