X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • AGO
    Początki nałogu
    • 2005
    • 351

    #16
    Zamieszczone przez pebe
    s....zastanawiam się tylko czy dołożyć te 200 zł i brać z fakturą i gwarancją Canon Polska, czy bez faktury z "12 mies. gwarancją sklepu"
    kupował ktoś w Fotoit?...
    Sorry, ale co to za dziwadlo "gwarancja sklepu".
    Na calym swiecie jest gwarancja producenta i sprzedawca tylko posredniczy.
    Potem w razie "W" przynosisz do niego (jesli masz daleko do autoryzowanego serwisu), a on przekazuje sprzet dalej.

    Gwarancja typu "od tadzia" to jakas bzdura i koles pewnie cie pogoni basebolem w ramach gwarancji, ot co.

    Komentarz

    • pebe

      #17
      Zamieszczone przez AGO
      Sorry, ale co to za dziwadlo "gwarancja sklepu".
      szczerze mówiąc sam nie wiem... bez faktury gwar. producenta nie zadziała, więc to pewnie ma być świstek który mi uspokoi nerwy. ale czy ma jakąś wartość?.. nie wiem, nigdy nie kupowałem u TIPów i chyba się nie zdecyduję, ale dziwi mnie że takie firmy które działają jawnie, otwartym tekstem promują obrót w szarej strefie.. Wasserman za bardzo się wanną zajął a tu robota czeka...

      Komentarz

      • AGO
        Początki nałogu
        • 2005
        • 351

        #18
        Zamieszczone przez pebe
        bez faktury gwar. producenta nie zadziała, więc to pewnie ma być świstek który mi uspokoi nerwy. ale czy ma jakąś wartość?..
        Bez faktury gwarancja z pudelka jest tyle warta co listek papieru toaletowego, moze mniej bo sliska i nie spelnia zadania.
        ZADNA firma nie daje gwarancji na towar trefny, bo moze skradzion, z przemytu lub podrobiony.
        Legalnie sprowadzony towar, kupiony legalnie i tak samo sprzedawany MUSI zawierac fakture - to jest mus.

        Mozna kupic od kogos (nie koniecznie kradzione) na gieldzie ale wtedy mniejsze pieniadze ale ponosi sie wtedy ryzyko.

        Ja bym z body nie ryzykowal - szkielko tak choc z bolem.

        Komentarz

        • Polaco
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1135

          #19
          Zamieszczone przez pebe
          spoko spoko 8) przecież mówię: najpóźniej 1szy tydzień stycznia
          ale coś czuję, że nie ma co czekać....
          zastanawiam się tylko czy dołożyć te 200 zł i brać z fakturą i gwarancją Canon Polska, czy bez faktury z "12 mies. gwarancją sklepu"
          kupował ktoś w Fotoit?...
          Z tego co slyszalem to Fotoit jest solidna firma, a czy warto to juz sam sobie musisz odpowiedziec...
          Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
          Troche moich knotow

          Komentarz

          • Costus
            Bywalec
            • 2005
            • 145

            #20
            Zamieszczone przez pebe
            kupował ktoś w Fotoit?...
            Kupowałem - absolutnie polecam
            ...kto w sercu nosi zieloną gałązkę, może być pewny,
            że wcześniej czy później siądzie na niej ptak śpiewający...

            Komentarz

            • Vitez
              zło konieczne
              • 2004
              • 19804

              #21
              Zamieszczone przez AGO
              Sorry, ale co to za dziwadlo "gwarancja sklepu".

              Taka ze sprzet sprowadzany jest np z USA, czyli gwarancja z USA nie obowiazuje w Polsce i jak sie cos zepsuje to uderzasz z tym do sprzedawcy i on organizuje naprawe, bo w serwisie na Żytniej kazali by ci placic.
              Blankiet gwarancji USA oczywiscie mozesz dostac wraz ze sprzetem... ale niepotrzebny.

              Za 200zl roznicy wg mnie nie oplaca sie - juz sama roznica z faktury VAT to wiecej niz 200zl.

              Z drugiej strony fotoit mozna bez obaw polecic.

              Komentarz

              • Aszu
                Uzależniony
                • 2004
                • 707

                #22
                MOże spadną, może nie.
                A w święta fotek nie porobisz!
                //mj

                Komentarz

                • Il fuoco
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1025

                  #23
                  mnie się wydaje że spadną gdzieś tak na przełomie stycznia i lutego. w IT chyba luty jest najtańszy.
                  | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                  Komentarz

                  • ags
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 185

                    #24
                    A nie wakacje?
                    puszka, szkieko i błyskotka

                    Komentarz

                    • Il fuoco
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1025

                      #25
                      no właśnie chyba nie. albo też. sam nie wiem. jakoś takie mam odczucia po 10 latach męczenia się z kupowaniem i składaniem sobie PCtów.
                      | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                      Komentarz

                      • oskarkowy
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 2513

                        #26
                        Zamieszczone przez Il fuoco
                        no właśnie chyba nie. albo też. sam nie wiem. jakoś takie mam odczucia po 10 latach męczenia się z kupowaniem i składaniem sobie PCtów.
                        To trzymajmy się wersji, że IT w lutym, ok? W końcu zmienię komputer
                        Obniżki w Canonie na pewno pojawią się z miesiąc po lutowych targach. Ale będą uzależnione od tego, następców czego nam pokażą.
                        Jarek

                        Komentarz

                        • pebe

                          #27
                          no dobra.. spadną, nie spadną.. pies je drapał
                          czekać do marca to ponad ludzką cierpliwość
                          złożyłem zamówienie, dzisiaj odbieram sprzęta

                          Komentarz

                          • Polaco
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1135

                            #28
                            Zamieszczone przez pebe
                            no dobra.. spadną, nie spadną.. pies je drapał
                            czekać do marca to ponad ludzką cierpliwość
                            złożyłem zamówienie, dzisiaj odbieram sprzęta
                            I to jest prawidlowe podejscie !!
                            Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
                            Troche moich knotow

                            Komentarz

                            • oskarkowy
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 2513

                              #29
                              Zamieszczone przez pebe
                              no dobra.. spadną, nie spadną.. pies je drapał
                              czekać do marca to ponad ludzką cierpliwość
                              złożyłem zamówienie, dzisiaj odbieram sprzęta
                              Poznać prawdziwego mężczyznę po decyzjach jego (czy jakoś tak )
                              Jarek

                              Komentarz

                              • ags
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 185

                                #30
                                Ja muszę czekać jeszcze do stycznia niestety Miłej zabawy nowym nabytkiem!
                                puszka, szkieko i błyskotka

                                Komentarz

                                Pracuję...