X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kami74
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1492

    #31
    A u mnie sklada sie akurat tak dobrze, ze premie za która zamierzam nabyć to i owo wypłacaja u mnie w marcu czyli akurat jak większość forumowiczów przewiduje obniżki :grin: :grin: :grin: Tyle że to jescze 3 miechy
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

    Komentarz

    • pebe

      #32
      Zamieszczone przez kami74
      w marcu czyli akurat jak większość forumowiczów przewiduje obniżki :grin: :grin: :grin:
      byle tylko do tego czasu kurs się nie sypnął
      bo jak euro będzie kosztować 4,20 to krucho z obniżkami

      Komentarz

      • Costus
        Bywalec
        • 2005
        • 145

        #33
        Zamieszczone przez pebe
        byle tylko do tego czasu kurs się nie sypnął
        bo jak euro będzie kosztować 4,20 to krucho z obniżkami
        Mało prawdopodobne - byłem niedawno na bardzo ciekawym spotkaniu w Warszawie gdzie na temat kursu wypowiadało się wiele autorytetów (m.in. minister Gronicki). Oczekiwania są na ogół zbieżne - maksymalnie możemy zobaczyć na koniec 2006 roku okolice EUR=4,1 PLN. Ostatnio nawet na to konto założyłem się ze znajomymi - albo ja bedę pił winko albo będę stawiał na koniec 2006 roku
        ...kto w sercu nosi zieloną gałązkę, może być pewny,
        że wcześniej czy później siądzie na niej ptak śpiewający...

        Komentarz

        • pebe

          #34
          to może jeszcze jeden zakładzik Costus?...
          ja mówię, że 4,1 a może nawet 4,20 zobaczymy jeszcze przed wakacjami
          obecna ekipa rządząca nam to zagwarantuje
          a, i dodam tylko, że Mirek Gronicki póki był jeszcze w roli ministra z oczywistych powodów nie mógł straszyć wizjami rozwałki bo to by był samobój

          Komentarz

          • apart
            Dopiero zaczyna
            • 2005
            • 41

            #35
            Zamieszczone przez pebe
            no dobra.. spadną, nie spadną.. pies je drapał
            czekać do marca to ponad ludzką cierpliwość
            złożyłem zamówienie, dzisiaj odbieram sprzęta
            to co i za ile kupiłeś pochwal się
            Każdy z nas tworzy historię jutra

            Komentarz

            • babatunde
              Coś już napisał
              • 2004
              • 70

              #36
              Zamieszczone przez AGO
              Sorry, ale co to za dziwadlo "gwarancja sklepu".
              Na calym swiecie jest gwarancja producenta i sprzedawca tylko posredniczy.
              Potem w razie "W" przynosisz do niego (jesli masz daleko do autoryzowanego serwisu), a on przekazuje sprzet dalej.

              Gwarancja typu "od tadzia" to jakas bzdura i koles pewnie cie pogoni basebolem w ramach gwarancji, ot co.
              Tak, tak szukasz sklepu np. na kupujemy czy skapiec (szukalem sklepu w W-wie) cena najnizsza za body 350D = 2699zl wiec dzwonie do nich. Facet mi najpierw mowi ze Canon wycofal sie ze sprzedazy samych Body!
              Zostałem porazony i malo brakowalo parsknal bym smiechem....
              Wiec kolejne moje pytanie: "a jaką gwarancję dają" pan mowi ze to zalezy od dostawy. Ja !????? Od czego zalezy? On: W niektorych dostawaj jest eurogwarancja Cannon Polska, a w niektorych ich gwarancja....

              A tak patrzac na ceny, to cena uzalezniona jest obecnie tylko i wylacznie od marzy sklepu i ceny euro. Roznice sa naprawde niewielkie 100-200zl.
              To tak samo jak nie ma sensu kupowanie w USA tam Kita kupisz za 900$ a tu 970$...
              Ostatnio edytowany przez babatunde; 394.
              BbT

              Komentarz

              Pracuję...