X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz1972
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3042

    #16
    Proponuję godzinę 10.00 .
    Przed wejściem na giełdę .

    Komentarz

    • asterix
      Uzależniony
      • 2005
      • 793

      #17
      To jak z chetnymi?
      Ja, Tomasz1972, Akustyk, Nicram, Kocis

      Wszyscy beda ?
      Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

      Komentarz

      • Tomasz1972
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3042

        #18
        Ja na 99.9999999%

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #19
          postaram sie wyrobic. jesli nie przespie
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • asterix
            Uzależniony
            • 2005
            • 793

            #20
            nie nei tu musi byc bankowo hehe czesc z nas bedzie jechac kilkadziesiat km hehehe
            wiec lenistwo pod poduche chowac chopy
            Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

            Komentarz

            • asterix
              Uzależniony
              • 2005
              • 793

              #21
              to jak zlot czy nei zlot ?
              Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

              Komentarz

              • Tomasz1972
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 3042

                #22
                Właśnie wróciłem z Wrocławia .
                Na giełdzie nic się nie zmieniło , ci sami sprzedający , ten sam sprzęt najczęściej mocno przechodzony analog .
                Jedynie "zwiedzających" było wyjątkowo dużo ( jakaś wycieczka z Niemiec ).

                Komentarz

                • asterix
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 793

                  #23
                  tym razem nam nie wyszlo ale proponuje cos jednak zorganizowac..
                  np na przyszla niedziele ?
                  Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                  Komentarz

                  • Tomasz1972
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 3042

                    #24
                    Pomimo brzydkiej pogody , wracając zrobiłem jedną fotę :-)
                    Ostatnio edytowany przez Tomasz1972; 1716.

                    Komentarz

                    • Tomasz1972
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 3042

                      #25
                      Zamieszczone przez asterix
                      tym razem nam nie wyszlo ale proponuje cos jednak zorganizowac..
                      np na przyszla niedziele ?
                      Jestem ZA :-)

                      Komentarz

                      • Tomasz1972
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 3042

                        #26
                        Jakoś nie widzę zainteresowania zlocikiem we wrocku :-(

                        Komentarz

                        • asterix
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 793

                          #27
                          same marudery
                          Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                          Komentarz

                          • Tomasz1972
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 3042

                            #28
                            3miasto i wawa mogą się zorganizować, a dolny śląsk nie :-(

                            Komentarz

                            • Nicram
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 232

                              #29
                              ja też jestem za spotkaniem
                              jakieś D + sporo zapału

                              Komentarz

                              • Tomasz1972
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 3042

                                #30
                                Jak nadal będzie takie zainteresowanie zlocikiem we Wrocku , to miasto okaże się za małe

                                Komentarz

                                Pracuję...