X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • shaqi
    Początki nałogu
    • 2005
    • 448

    #31
    Zamieszczone przez oszołom
    Potwierdzam. Ja na swoim aparacie odczuwam bardzo dużą róznicę w szybkości zapisu zwłaszcza jeżeli robię zdjęcia seryjne. Mam 4G Ultra II i ostatnio kupiłem 2 karty 4G Extreme III. Różnica jest duża. A co do testów szybkości, wszystko zalezy jakiego czytnika użyjesz. Zwykły czytnik nie wykożysta szybkości Extreme III. Na swoim czytniku hamy po zrobieniu testów HD Tach uzyskałem ledwo po 8 Mega zapis i odczyt. Kupiłem czytnik SanDisk-a ImageMate 12-in-1 który wykożystuje dopiero prędkość Extreme III i po zrobieniu testów wynik karta osiągneła 19M odczyt i 18,8M zapis, więc producent podaje prawdę o szybkości tych kart. Karty spisują się znakomicie - Polecam !!!
    Jak byś przeczytał mój post to byś wiedział o czym mówie. Przecież masz 1Ds.
    A pisłaem że w takich body się odczuje różnice. Nie na 20D czy 350D.

    A jak mój przedmówca któryś zauważył nie ma różnicy w tych modelach między ultra II oraz III. A jak nie widac różnicy to po co przepłacac???????

    Prawdopodobnie nie prof body mają wydajnośc na poziomie ultra II. Ja zauważyłem że jest różnica tak gdzieś do 80x. A później nic. Jak kupie 1Ds to sie zastanowie nad szybkimi kartami.
    Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
    Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
    A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

    Komentarz

    • shaqi
      Początki nałogu
      • 2005
      • 448

      #32
      Zamieszczone przez snowboarder
      Tu jest jedyny test, w ktory wierze:



      Na 5D wychodzi, ze UltraII i ExtremeIII sa identyczne.
      Moze zapis z czytnika na dysk jest nieco szybszy...

      Na 20D pdobnie:
      http://www.robgalbraith.com/bins/mul...?cid=6007-8198
      Nic ując nic dodac. Po co przepłącac????
      Szybkie karty dla profi. Dla mas tanie badziewie
      Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
      Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
      A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

      Komentarz

      • kocis
        Początki nałogu
        • 2005
        • 472

        #33
        A ja jestem masa i kupuję tylko szybkie karty.
        Badziewia nie lubię!
        300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

        Komentarz

        • Drozdi
          Początki nałogu
          • 2006
          • 418

          #34
          Zastanawialem sie nad wykorzystywaniem szybkich kart pamieci i zrobilem SONDE
          - poprawna pisownia i ortografia w internecie

          Komentarz

          Pracuję...