Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bernard78
    Bywalec
    • 2010
    • 187

    #2161
    szkoda dziewczyny.... daj Boże żeby odzyskała pieniądze....

    nie brakuje na tym świecie dziadostwa!!!!
    Canon 7D mk II + TAMRON 17-50 2.8 VC + C24-105 4 L IS + C70-200 2.8LIS + SIGMA 100-300/4 DG + SIGMA 50/1.4 EX DG + 50/1.8II + SIGMA x1.4 APO + Manfrotto 055XPROB + Manfrotto 804RC2
    SZUKAJKA Canon-Board

    Komentarz

    • Hubi78
      Bywalec
      • 2009
      • 152

      #2162
      Allegro odda pieniądze ale musi być wszczęte dochodzenie na policji....Pewna pani sprzedała mi podrobione perfumy i nie chciała oddać pieniążków mimo że w treści pisała że możliwość zwrotu jeśli się perfum nie spodoba. Myślała że za 120zł to dam sobie siana ale się kobieta zdziwiła jak dzielnicowy przyszedł do niej dwa razy. Błagała wręcz żebym wycofał oskarżenie

      Komentarz

      • Merauder
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1092

        #2163
        Zamieszczone przez Czacha
        Nie gniewam sie - doradzalem przesylke za pobraniem i odradzalem przelew. Ale niektorych rzeczy trzeba doswiadczyc na wlasnej skorze.. takie zycie. Kolezanka kase odzyska - albo od allegro, albo przez policje, albo od sprzedajacej ktora zmieknie. Szkoda tylko nerwow.
        Jakkolwiek ten przypadek się skończy niech będzie to przestrogą dla tych, którzy do tej pory bagatelizowali pewne okliczności.
        7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

        Komentarz

        • MC_
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 3444

          #2164
          Przez policję to z całą pewnością nie odzyska. Bo i niby jak?

          Komentarz

          • Hubi78
            Bywalec
            • 2009
            • 152

            #2165
            Czytaj uważnie....Idziesz na policje składasz oskarżenie przeciwko takiej osobie. Zostaje wszczęte postepowanie przeciwko takiemu użytkownikowi i przedstawiasz dokument allegro wtedy allegro odda pieniążki

            Komentarz

            • sal
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1071

              #2166
              Zamieszczone przez Hubi78
              Czytaj uważnie....Idziesz na policje składasz oskarżenie przeciwko takiej osobie. Zostaje wszczęte postepowanie przeciwko takiemu użytkownikowi i przedstawiasz dokument allegro wtedy allegro odda pieniążki
              Ale Czacha napisał że jego znajoma dostanie pieniądze od Allegro/policji/sprzedawczyni, co w przypadku policji, jest nieprawdą.
              Czasu nie mam, ale mam kompakt...

              Komentarz

              • Husky
                Zablokowany
                • 2009
                • 409

                #2167
                Allegro może oddać pieniądze jeśli zapłata była dokonana przez "Płacę z Allegro".
                Proszę zwrócić uwagę na słowo MOŻE.

                Komentarz

                • MC_
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 3444

                  #2168
                  Zamieszczone przez Hubi78
                  Czytaj uważnie....Idziesz na policje składasz oskarżenie przeciwko takiej osobie. Zostaje wszczęte postepowanie przeciwko takiemu użytkownikowi i przedstawiasz dokument allegro wtedy allegro odda pieniążki
                  Jak widać sam powinieneś to czynić

                  Komentarz

                  • BRS
                    Bywalec
                    • 2009
                    • 116

                    #2169
                    Zamieszczone przez Drogis
                    Nie chciałbym tu się mądrzyć, ale gdy widzę sprzęt za 6 tysiaków, a jedyną opcją dostawy jest paczka pocztowa priorytetowa, to mi się zapala czerwone światełko w głowie. Dodatkowo patrząc na liczbę komentarzy Sprzedającego, a jest ich dokładnie pięć, odnoszę wrażenie, że szanowna koleżanka od początku igrała z ogniem.
                    *brak zdjec sprzetu
                    *brak odbioru osobistego
                    *i kombinacje co do zaplaty w mailach

                    wspolczuje ze ktos jeszcze jest tak naiwny by wierzyc w takie rzeczy:/

                    a co do zwrotu pieniedzy
                    jesli zaplata idzie przez "place allegro" to alegro odrazu po zgloszeniu
                    oddaje pieniadze, kwota przechodzi na windykacje i sciagaja ja sobie
                    od sprzedajacego.. (wszystko z uzyciem policji bo trzeba zglosic oszustwo)
                    w przypadku przelewu alegro "moze" pojsc na reke i dac kase i potem
                    odebrac ja od sprzedajacego ale nie musi... tu jedynie dobra wola lub znajomosci
                    Zapraszam do oddania glosu na najlepsze zdjecie 2012 roku, bo kilka jest ciekawych
                    http://www.canon-board.info/konkursy...oll-596-a.html

                    Komentarz

                    • axk
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2027

                      #2170
                      Zamieszczone przez Czacha
                      Kolezanka kase odzyska - albo od allegro...
                      Na to bym nie liczył.
                      EOS + Speedlite

                      Komentarz

                      • root
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 146

                        #2171
                        a od kiedy allegro oddaje kasę ? oni są gotowi za 2 złote wydrapać oczy, a więc nie łudziłbym się

                        ps. nie wiem jak się mają sprawy przez te ich nowe systemy, ale śmiem wątpić w dobre intencje tej spółki
                        :}

                        Komentarz

                        • djcargo
                          Początki nałogu
                          • 2007
                          • 353

                          #2172
                          Zamieszczone przez Husky
                          Allegro może oddać pieniądze jeśli zapłata była dokonana przez "Płacę z Allegro".
                          Proszę zwrócić uwagę na słowo MOŻE.
                          Uwielbiam takich "pseudofahowców na wszelakich forach. Coś gdzieś słyszał, gdzieś coś widział - no to dawaj, puśćmy w obieg jakąś bajkę...
                          Ręce opadają...

                          Regulamin pkt 8.

                          Komentarz

                          • Husky
                            Zablokowany
                            • 2009
                            • 409

                            #2173
                            Fahofcu a obejrzałeś tę stronę?

                            Komentarz

                            • jacapa
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 453

                              #2174
                              Czyli jak zwykle prawda leży po środku





                              Allegro to taki cwaniak co by "i zjadł bułkę i miał bułkę"
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              zapewnia wypłatę czy może wypłacić ? bo ja w końcu nie wiem.
                              Ostatnio edytowany przez jacapa; 8962. Powód: Automerged Doublepost
                              Jacek Paduszyński
                              40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                              Komentarz

                              • djcargo
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 353

                                #2175
                                Zamieszczone przez Husky
                                Fahofcu a obejrzałeś tę stronę?
                                http://allegro.pl/country_pages/1/0/...dex.php?page=1
                                Przejrzałem. Z regulaminu POK:

                                §3 Rekompensata

                                3.6 Programem Ochrony Kupujących są objęte wyłącznie transakcje dokonywane za pośrednictwem Allegro, w których dokonano płatności przelewem bankowym, przekazem pocztowym, kartą kredytową, za przesyłkę pobraniową, poprzez usługę Systemu Płacę z Allegro lub PayU.
                                Regulamin pkt 8.

                                Komentarz

                                Pracuję...