Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
-
Jak za 'lustrankę", to nie dziwota
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
-
Obiektyw jest z powrotem na Allegro: http://www.allegro.pl/item948761359_...m_3_5_4_5.htmlLicytowałem też ten obiektyw, nawet prosząc MacGyver-a o pomoc w ocenie tej osoby na allegro, ale przebito mnie. Uważam, że skoro można nówkę kupić za około 2500zł to nie ma sensu dawać więcej niż 2000zł. Pytał mnie czy nadal nie chcę go kupić, bo osoba, która mnie przebiła nie potwierdziła chęci kupna, ale skoro mnie przebito to znalazłem inny cel dla swojej kasy.
Spróbuj do niego napisać i zapytać co i jak. Zwłaszcza, że jak napisałeś, 2 tys to sporo więcej od 500zł.
Tu jest poprzednia aukcja, moja oferta to ta za 2000zł
I jak pisałem, zapytaj gościa. Jeżeli nie wzbudzi Twojego zaufanie to poszukaj kogoś innego
pozdrawiam, vidocqKomentarz
-
Również zwróciłem uwagę na tego gościa. Do tej pory cała jego działalność jako sprzedawcy na Allegro ograniczyła sie do sprzedaży 3 uszkodzonych (!) telefonów komórkowych. Teraz wystawia równocześnie kilkadziesiąt ( i to dość drogich) przedmiotów, w tym zestawy z lustrzankami, obiektywy, laptopy. Bez odbioru osobistego itd. Skutek można łatwo przewidzieć. Zastanawiam się, na co liczą licytujący w jego aukcjach
Komentarz
-
Aukcje EmmaS_2009 mają wszystkie oznaki planowanego oszustwa: sprzedawca bez historii, wszystkie aukcje od złotówki lub małej kwoty, kończące się jednego dnia i bez odbioru osobistego. Podejrzewam że za dzień, dwa to konto będzie zawieszone, tak już bywało niejednokrotnie.Komentarz
-
Może jakiś pracownik ING (chyba tam konto podają) przeprowadzi śledztwo obywatelskie i przynajmniej sprawdzimy czy konto jest rejestrowane na "słupa"?Aukcje EmmaS_2009 mają wszystkie oznaki planowanego oszustwa: sprzedawca bez historii, wszystkie aukcje od złotówki lub małej kwoty, kończące się jednego dnia i bez odbioru osobistego. Podejrzewam że za dzień, dwa to konto będzie zawieszone, tak już bywało niejednokrotnie.
zdRAWkiFotograf platoniczny
Komentarz
-
Myślę że jeszcze dziś zawiesząAukcje EmmaS_2009 mają wszystkie oznaki planowanego oszustwa: sprzedawca bez historii, wszystkie aukcje od złotówki lub małej kwoty, kończące się jednego dnia i bez odbioru osobistego. Podejrzewam że za dzień, dwa to konto będzie zawieszone, tak już bywało niejednokrotnie.
Jacek Paduszyński
40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astroKomentarz
-
Aukcje EmmaS_2009 mają wszystkie oznaki planowanego oszustwa: sprzedawca bez historii, wszystkie aukcje od złotówki lub małej kwoty, kończące się jednego dnia i bez odbioru osobistego. Podejrzewam że za dzień, dwa to konto będzie zawieszone, tak już bywało niejednokrotnie.
Sprytny zapis (ze strony "o mnie"), tj. "Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie paczki wysyłamy w ciągu pięciu dni roboczych jednak może się to czasami nieco wydłużyć" pozwala na skuteczny przekręt: pieniądze już spływają na konto, jednak licytujący jeszcze nie otrzymują w tym okresie przesyłek, więc nie mogą tym samym wystawić komentarza, co z kolei nie zapobiega licytowaniu przez kolejnych naiwnych.
Ponadto kpiną z licytujących jest informacja zawarta na wspomnianej już stronie "o mnie": "Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert allegrowiczów, którzy nie wzbudzają naszego zaufania"Komentarz
-
To niestety pachnie przestępstwem przeciw Ochronie Danych Osobowych.
Swoją drogą na co liczą licytujący w aukcjach tego użytkownika ? około 100 naiwnych.
Są ludzie którzy nigdy nie zaczną myśleć.Jacek Paduszyński
40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astroKomentarz
-
Komentarz
-
No to już inna historia. Ze skrajności w skrajność , nie jedyny to przykład.Jacek Paduszyński
40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astroKomentarz
-
Witamy wszystkich na naszej stronie i proszę o zapoznanie się z naszym regulaminem.Rozdwojenie jaźni normalnie, raz my raz ja :-)proszę o nie wysyłanie pieniędzy na inne konto niż podane w aukcji, my nigdy
nie wysyłamy nr konta przez email lub gg nasz nr konta znajduje się w każdej naszej aukcji.
Człowiek ewidentnie próbuje zasugerować licytującym że kupują od zarejestrowanego podmiotu gospodarczego, który zatrudnia pracowników. Trochę to mało wiarygodne (brak adresu i nazwy, konto jest na osobę prywatną a nie na podmiot gospodarczy) ale jak widać naiwni niestety się znaleźli.Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutajKomentarz
-
:-D pomyliły się zerka, jeszcze raz wystawił ale be jednego zera5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
---------------------------------------Komentarz
-
Komentarz
Komentarz