Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • copyman
    Coś już napisał
    • 2008
    • 51

    #2821
    A ja myślę że gość może inwestować te pieniądze na krótko i dużym zyskiem (np. tzw. "lichwa" lub inne podobne procedery) i wystarczająco się na tym odbije. Póżniej ściąga sprzęta kanałami jakimiś swoimi i tak jest do przodu. Nie warto by tego ciągnąć taki czas. Takie coś się robi raz i szybko no i pozamiatane. Komentarze od kupujących aparaty już są. W sumie wychodzi 1-1,5 m-ca. Długo, ale jak ktoś ma kasę i może zainwestować to na cenie zakupu jest duuużo do przodu.

    Komentarz

    • HuleLam
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1641

      #2822
      Zamieszczone przez copyman
      A ja myślę że gość może inwestować te pieniądze na krótko i dużym zyskiem (np. tzw. "lichwa" lub inne podobne procedery) i wystarczająco się na tym odbije.
      ...I wszędzie o tym trąbi? Moim zdaniem najbliżej prawdy jest MMM
      zdRAWki
      Fotograf platoniczny

      Komentarz

      • myu.fokeshi
        Coś już napisał
        • 2007
        • 62

        #2823
        [QUOTE=AMMarshall;850347]
        Zastanawiam się jednak, czy ktokolwiek z kolegów, koleżanek poinformował o tych spostrzeżeniach Allegro... ?
        QUOTE]

        tak ja informowalem ich o tym, ze podejrzewam tutaj przekret, na co mnie kompletnie zlali informacja zwrotna, ze nie widza tu nic podejrzanego

        jak to mowia, madry polak po szkodzie...i to sie kur...nigdy w tym kraju nie zmieni

        ps. zmiana taktyki OTC ? wystawia aukcje za pobraniem, tylko takie dziwne to pobranie

        Komentarz

        • Canona Fan
          Zablokowany
          • 2010
          • 8

          #2824
          otc

          a ja sadze ze to co psizecie to tylko kaczka i wiedzac lub nie robicie gosciowi mega reklame w sieci bo tak naprawde kazdy mzoe sprawdzic sobie firme spolke dzila chyba neiwiem od 3-4 lat sprzet sprzedaje na alegro tak ich ilosciach od pazdziernika tamtego roku sa komenty wiec jak jest mozliwe tak dlugie dokladanie do interesu lub wyczekiwanie na wyjazd na wycieczke he uwazac mozna ze gosc sie przeliczyl z oferta i neidaje rady stad ma bałagan w wysylkach po komentach to widac ze inne pozytywy dostawaj w terminie a inni czekaja po 40 dni czyli poltora meisaica neiwiedziec czemu moze ci oczekujacy poprostu siedza cicho niedzownia a reszta straszy policja i wysylki sa natychmiastowe

          Komentarz

          • myu.fokeshi
            Coś już napisał
            • 2007
            • 62

            #2825
            a ja sadze, ze kupiles u niego sprzet i sam siebie oklamujesz, ze nie widzisz w tym nic podejrzanego

            Komentarz

            • Lukas87
              Dopiero zaczyna
              • 2010
              • 45

              #2826
              Canona Fan, chciałem tylko prosić żebyś używał przecinków i kropek bo ciężko się czyta Twoje posty.
              R6 II + R | RF 24-70 f/2.8 + RF 50 f/1.8 + EF 70-200 f/2.8 IS II

              Komentarz

              • Canona Fan
                Zablokowany
                • 2010
                • 8

                #2827
                wielki szum a zrynny nic nieleci

                a co tu podejrzanego ma byc kupił ktos u neigo sprzet oszukał kogos , zamkneli mu konto jesli gosc kupuje tak jak sadze czyli nawet zbeirajac kase moze kupic w jednej chwili 20 szt lustrzanek to niema jak jest do rpzebicia z kasa i cena a jak podpina sie pod dystrybutora ktory zawala cala polska towarem to sadze ze ma 1 szt kilkadziest zloty zysku wiec po co sie ludziska spuszczacie tutaj i rozpisujecie na ten temat spróbójcie sami w takim razie ja dostawlem fv wiem gdzie jest firma jest w necie mozna ja spradzic za 10 zl zamawiacie sobie caly raport i final wlaki sa na firmy i na slupy i powstaja dzis a za 2-3 miesiace ich niema proste pozatym po komentarzach widac ze towar dochodzi nawet jak ma to byc 2 miechy to za cene 6500 za 5 d moge czkeac niekupie sprzetu za 8400 w fotoit bo nawet porzycajac sasiadowi 6,5k to w meisaic mi nieodda lichwy czyli 2 k więcej a to jak to jes trobione to kazdy ma swój pomysł na to wiem jedno gosc odpisuje na maile czyli siedzi przy kompie tak jak zrobi walek zniknie dzi sorgany szybko dzilaja nawet w sieci dojda co gdzie z kim i za ile a jak mowiłem na necie az chuczy od nicku otc i robi sei tym samym darmowa reklama
                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                a co sie stalo z lordem grf chyba pisal ze do wtrorku mial meic sprzet odebrał go bo co s pisal ze na policje idzie jesli jest niech opisze co tam sie stalo
                Ostatnio edytowany przez Canona Fan; 35485. Powód: Automerged Doublepost

                Komentarz

                • Canona Fan
                  Zablokowany
                  • 2010
                  • 8

                  #2828
                  Zamieszczone przez luke87
                  Canona Fan - nie jesteś przypadkiem z OTC?
                  tak to ja otc poznaniak pytam sie o co tu chodzi i nic i nikt mi odpowiedzi nieudziela wszyscy pisz ao jakis piramidach i o wałkach a sprzedaz idzie na calego towar ludziska odbieraja za niesamowite ceny i wala negaty po tym ze maja pretensje do siebei z ekupili sprzet o 1,5 k taniej wiec wytlumaczcie mi to o co tu lata bo jak nie to pojade do samegootc i gowywloke z tej nory jak mnie ma przewieśc na moja ciezko wypracowana kase wiec piszcie suzkam ludzi ktorzy sa prze zneigo oszukani proste

                  Komentarz

                  • copyman
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 51

                    #2829
                    W Poznaniu go juz nie szukaj Wynieśli się gdzieś do dolnośląskiego podobno i maja otwierać wkrótce normalny sklep internetowy - tyle wiem , bo mnie samego to zaciekawiło i postanowiłem rozpytać tu i tam Najgorsze (a może najlepsze) jest to że nikogo jeszcze nie oszukał , nie zabrał siana , nie zniknął i się nie ukrywa. Kontakt zgościem jest - rozmawiałem z nim nawet. Oczywiście szczegułów nie poda co i jak , ale gość dość konkretny jest jak się z nim rozmawia. Ogólnie temat dla TVN Trzeba by jakiś dziennikarzy napuścić na jego trop Myślę jednak że dopóki kogoś nie wykiwa , nikt tematu nie podejmie ...

                    Komentarz

                    • Canona Fan
                      Zablokowany
                      • 2010
                      • 8

                      #2830
                      o dziwo tylko przyznam ze z canonami nieidzi emu najlpeiej ale za nikony d700 ma same pozytywy wiec masło maslane ale co wiecei gdzie maja tą siedziby czy nie przeciez to firma spółka gdzies musz abyc to nie prywatny kowalski ?? dziwota

                      Komentarz

                      • ARN
                        Uzależniony
                        • 2008
                        • 757

                        #2831
                        Zamieszczone przez Canona Fan
                        o dziwo tylko przyznam ze z canonami nieidzi emu najlpeiej ale za nikony d700 ma same pozytywy wiec masło maslane ale co wiecei gdzie maja tą siedziby czy nie przeciez to firma spółka gdzies musz abyc to nie prywatny kowalski ?? dziwota
                        Jeszcze raz mam(-y) prośbę:

                        Zamieszczone przez Lukas87
                        Canona Fan, chciałem tylko prosić żebyś używał przecinków i kropek bo ciężko się czyta Twoje posty.

                        Komentarz

                        • copyman
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 51

                          #2832
                          Jak masz ochotę poszukaj w KRS-ie powinni tam być imho

                          Komentarz

                          • dinderi
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 3028

                            #2833
                            Zamieszczone przez Canona Fan
                            o dziwo tylko przyznam ze z canonami nieidzi emu najlpeiej ale za nikony d700 ma same pozytywy wiec masło maslane ale co wiecei gdzie maja tą siedziby czy nie przeciez to firma spółka gdzies musz abyc to nie prywatny kowalski ?? dziwota
                            Wrzucam Cię do killfile'a. Tego się nie da czytać.
                            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                            ---Moje zdjecia na FB---

                            Komentarz

                            • Szycha
                              Dopiero zaczyna
                              • 2006
                              • 27

                              #2834
                              Myślę, że niektóre osoby grubo przesadzają co do tego OTC... Czy to jest wynikiem nudy czy po prostu ten sprzedawca jest dla kogoś konkurencją, tego już nie wnikam. Kupiłem u niego w połowie lipca Canona 7d za na prawdę dobrą cenę i teraz spokojnie czekam na zamówienie. Kontakt jest, deklaracja terminu dostawy również. W międzyczasie niepotrzebnie podsycacie całą sytuację, jak dotąd nikogo nie oszukał. Sam za niektóre teksty intensywnie bym się zastanawiał na wstąpienia na drogę sądową za zniesławienie, ale to już nie moja sprawa. Jak dotąd wyczytałem tutaj, że sprzedawca prawdopodobnie pierze brudne pieniądze, a za chwile się dowiem, że jest członkiem ruskiej mafii. Co innego zalecanie ostrożności, a co innego zwykłe domysły niepoparte żadnymi faktami. To tak dla rozwagi, nie rzucajcie niepotrzebnie słów na wiatr.
                              Czy OTC może potencjalnie kręcić, jego aukcje są podejrzane? Jest taka ewentualnośc, ceny ma baaaardzo atrakcyjne a czas realizacji jest bardzoooo długi. Być może inwestuje otrzymane pieniądze, obraca nimi w celu uzyskania dodatkowego zysku o czym pewnie się nie przyzna. Uzyskanie z powiedzmy 5 000 zł tych 500 zł zysku i wiecej w miesiąc lub dwa jest realne. Jeśli komuś nie odpowiada fakt czekania ponad miesiąca na sprzęt nie powinien u niego licytować, są szybsze sposoby.
                              Co jeśli nie otrzymam aparatu? Jest jeszcze program ochrony kupujących, także można odzyskać pieniądze. Znajomego oszukali na 3 000 zł i bez większych problemów dostał co do złotówki. Także nie demonizujmy, jeśli ktoś chce mieć aparat od ręki niech spokojnie dopłaca kilkaset złotych i idzie do pierwszego lepszego sklepu, a jeśli ktoś ma czas zawsze może zaryzykować, w najgorszym przypadku uziemi pieniądze na pół roku i wybierze się kilka razy na policje. Dam znac jak dostanę aparat...

                              Komentarz

                              • szuler
                                Uzależniony
                                • 2007
                                • 829

                                #2835
                                no to jest szansa, że już nic tu nie napiszesz
                                A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

                                Komentarz

                                Pracuję...