Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • centrum1972
    • 2010
    • 1

    #2851
    otc poznan

    Witam dokonałem zakupu w otc_poznań , towar zgodny z opisem w szystko ok tylko bardzo dlugo czekałem na przesylkę , jak dokonywałem zakupu gwarantowali mi 15 dni roboczych na dostarczenie sprzetu , wszystko się przedłuzyło do ok 2 miesięcy... w ramach zadośćuczynienia dostałem lampe canon 580 exII za 800zł - na która czekałem kolejne 2 miesiace. Ceny maja najlepsze ale terminowość u nich słaba , jak ktoś ma czas to polecam a jak nie to kup drożej i ciesz się od razu sprzętem. Aha kupowałem canona 7d z gripem u nich i zaoszczędziłem na tamten czas 900 zł myśle że warto było poczekać i do tego 580 też kolejne 600 zł ...

    Komentarz

    • gavin
      Pełne uzależnienie
      • 2010
      • 1339

      #2852
      pierwszy post na forum i od razu w tym temacie ....

      Komentarz

      • axk
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2027

        #2853
        Zamieszczone przez Entu
        Mam pytanie czy ktoś robił zakupy w sklepie www.fotozakupy.pl ?
        Wielokrotnie. Sklep absolutnie pewny i sprawdzony.
        EOS + Speedlite

        Komentarz

        • djcargo
          Początki nałogu
          • 2007
          • 353

          #2854


          Koleś sprzedaje aparat, niby, że prezent. Tylko ciekawe, że ma taki sam aparat również na Kup Teraz.

          Na innych aukcjach ma inny sprzęt foto, do wszystkiego daje jakąś dziwną kamerę Sony.

          Kurde, nie wydaje się Wam to wszystko dziwne?
          Regulamin pkt 8.

          Komentarz

          • dinderi
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3028

            #2855
            Zamieszczone przez djcargo
            Koleś sprzedaje aparat, niby, że prezent.

            Kurde, nie wydaje się Wam to wszystko dziwne?
            Nic w tym podejrzanego.
            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

            ---Moje zdjecia na FB---

            Komentarz

            • AMMarshall
              Uzależniony
              • 2009
              • 671

              #2856
              Zamieszczone przez djcargo
              http://allegro.pl/item1178780087_now...ny_gratis.html
              Koleś sprzedaje aparat, niby, że prezent. Tylko ciekawe, że ma taki sam aparat również na Kup Teraz.
              Na innych aukcjach ma inny sprzęt foto, do wszystkiego daje jakąś dziwną kamerę Sony.
              Kurde, nie wydaje się Wam to wszystko dziwne?
              Kombinator jakiś.
              92.1% Pozytywnych komentarzy. Dla mnie to jest najzwyklejsze czerwone światło.
              Adam Marczak Marshall
              Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

              Komentarz

              • djcargo
                Początki nałogu
                • 2007
                • 353

                #2857
                Zamieszczone przez dinderi
                Nic w tym podejrzanego.
                Tak, ale w sumie wystawia dwa takie aparaty. Jeden na KT drugi na licytacji.
                Regulamin pkt 8.

                Komentarz

                • HuleLam
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1641

                  #2858
                  Zamieszczone przez djcargo
                  Tak, ale w sumie wystawia dwa takie aparaty. Jeden na KT drugi na licytacji.
                  Chyba już nie
                  zdRAWki
                  Fotograf platoniczny

                  Komentarz

                  • ARN
                    Uzależniony
                    • 2008
                    • 757

                    #2859
                    Zamieszczone przez HuleLam
                    Chyba już nie
                    zdRAWki
                    jeszcze tak :-D

                    Komentarz

                    • myu.fokeshi
                      Coś już napisał
                      • 2007
                      • 62

                      #2860


                      podejrzana sytuacja. naraz wystawione sporo sprzetu po bardzoooo atrakcyjnych cenach. moze nic wielkiego podejrzanego by nie bylo, gdyby nie fakt, ze tylko wysylka wchodzi w gre.

                      Komentarz

                      • axk
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 2027

                        #2861
                        Zamieszczone przez myu.fokeshi
                        ...moze nic wielkiego podejrzanego by nie bylo, gdyby nie fakt, ze tylko wysylka wchodzi w gre.
                        W takiej sytuacji możesz w dość prosty sposób sprawdzić "uczciwość" sprzedającego - pytasz o możliwość przesłania sprzętu w formie paczki pocztowej ubezpieczonej na pełną kwotę z opcją sprawdzenia zawartości przed zapłatą.
                        EOS + Speedlite

                        Komentarz

                        • Yoshitaka
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 585

                          #2862
                          Zamieszczone przez dinderi
                          Nic w tym podejrzanego.
                          Jednak przekręt. Powód odwołania aukcji: "Aparat został mi przed godziną skradziony na dworcu"
                          Canon 50D + dodatki

                          Komentarz

                          • Handelson
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 789

                            #2863
                            Zamieszczone przez Yoshitaka
                            Jednak przekręt. Powód odwołania aukcji: "Aparat został mi przed godziną skradziony na dworcu"
                            Może opchnął poza allegro...

                            Komentarz

                            • artd4
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 307

                              #2864

                              Poobserwujemy..???
                              Ja tak.
                              Zaawansowany NIE FANATYK !!!
                              2x dSLR ()

                              Komentarz

                              • smegool
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 100

                                #2865

                                A jednak...
                                Zaginiona szukajka: http://maciejko.net/cbsearch/

                                Tak, uprawiam onanizm sprzętowy. :P

                                Komentarz

                                Pracuję...