To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tymczasowa
    Coś już napisał
    • 2008
    • 61

    #1531
    Witam
    A czy ktos wie cokolwiek o woj. lubuskim? o ... Gorzowie Wlkp np? Pisalam do ksiezy (katedralny @), ale duppa, nie odzywaja sie. Wkrotce i tak tam pojde i dowiem sie czegokolwiek.. a poki co - moze ktos odpisze tutaj.

    Komentarz

    • wg1983
      • 2009
      • 12

      #1532
      Witam ...

      Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie

      Jakis kursik liturgiczny Kuj-Pomorskie lub okolice Gdanska czy Poznania ...?
      :cool:

      Komentarz

      • MC_
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 3444

        #1533
        Wystarczyłoby przeczytać trochę wcześniej...

        29 maja w Toruniu. Zapisy do 25go. Dzwoń do kurii.

        Komentarz

        • paster5
          Dopiero zaczyna
          • 2006
          • 33

          #1534
          Orientuje się ktoś może kiedy będzie najbliższy kurs w Opolu lub okolicahc?

          Komentarz

          • Misiek87
            Początki nałogu
            • 2009
            • 267

            #1535
            A ja będę wdzięczny o jakieś terminy w WLKP i Dolny Śląsk. W Poznaniu archidiecezja chyba organizuje co roku w grudniu, ale gdzieś jakieś dodatkowe terminy są? Wrocław? Konin ktoś rzucił?

            Komentarz

            • Lukaasz
              Coś już napisał
              • 2010
              • 75

              #1536
              Może lepiej zamiast tutaj pytać zadzwonić do kurii?

              w Opolu może być teraz problem z kursem http://www.terazopole.pl/wiadomosci/...izualnego.html
              www.blueveil.eu

              Komentarz

              • ppawcio
                Coś już napisał
                • 2008
                • 98

                #1537
                a ta licencja warszawska (w sensie kurs w wawie) jest do "póki śmierć mnie nie rozłączy z tym światem" czy na jakiś czas?

                Komentarz

                • skoku
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 131

                  #1538
                  Zamieszczone przez ppawcio
                  a ta licencja warszawska (w sensie kurs w wawie) jest do "póki śmierć mnie nie rozłączy z tym światem" czy na jakiś czas?
                  dokument jest bez zdjecia, sa na nim dane fotografa razem z adresem, wydawana jest bezterminowo.
                  "Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

                  Komentarz

                  • Boxster
                    • 2009
                    • 6

                    #1539
                    Nie wie ktoś kiedy będą wysyłać z Łowicza legitymacje, kurs był 4.05, a do chwili obecnej nic do mnie nie przyszło.
                    Koś już dostał glajd?
                    40D

                    Komentarz

                    • slavek_g
                      Coś już napisał
                      • 2007
                      • 98

                      #1540
                      jeśli w Łowiczu robiłeś u ks. Jackowskiego (czy jakoś tak) to proponuję przedzwonić.

                      ja w ubiegłym roku dzwoniłem kilka razy i za każdym razem utwierdzano mnie, że już wysłano

                      po miesiącu się doczekałem, a miało być w dwa tygodnie.

                      pzdr
                      6D, 5DII, 50D, S35 1.4, S24 1.4, C85 1.8, C50 1.4

                      [B]Sprzedam Samyang 8mm

                      Komentarz

                      • endrju
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 275

                        #1541
                        Czy ktoś był wczoraj i będzie dziś na kursie w Warszawie?
                        C 5D + C 40D + S 8/3.5+ T 28-75/2.8 + C 50/1.4 + C 85/1.8 + Helios 58/2 + Tair 11-A 135/2.8
                        &
                        C 430 EX II + 2x4GB Ext III + 3x4GB Ultra II + dużo chęci + mało czasu... ;-)

                        :: Galeria zdjęć :: Prognoza pogody

                        Komentarz

                        • ppawcio
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 98

                          #1542
                          byłem
                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          tak, wiem, trochę za późno napisałem
                          Ostatnio edytowany przez ppawcio; 19101. Powód: Automerged Doublepost

                          Komentarz

                          • pawel291
                            Dopiero zaczyna
                            • 2010
                            • 21

                            #1543
                            Kurs - Olsztyn

                            A w Archidiecezji Warmińskiej nie ma żadnego kursu (w znaczeniu wykładów). Wysyłają plik tekstowy, w Wordzie to około 20 stron i należy się samemu przygotować, potem umawia się tylko na egzamin (3 pytania), wpłaca się 100 zł i dostaje się legitymację Zapisy odbywają się cały czas, bez konkretnych terminów

                            Oto adres:



                            Pozdrawiam
                            40D + BG-E2N + Tamron 17-50 f/2.8 + Helios 58 f/2.0 + wielki zapał

                            Komentarz

                            • pawel-foto
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 342

                              #1544
                              Zamieszczone przez pawel291
                              ... wpłaca się 100 zł i dostaje się legitymację .....
                              A ta stówa to "dożywotnio" czy co rok trzeba płacić?
                              1DIII, 6D, 450D; G10. S 8/3,5(F); S 14/2,8; C15/2,8(F); C 16-35/2,8 II; C 24-70/2,8; 28-105/3,5-4,5; C 50/1,4; C 135/2,0; C 70-200/2,8 IS; C 70-200/4; C Ex.1,4x II; C Ex.2x II, 580Ex II; 430Ex.... Studio w Kielcach (7xELFO)-możliwość wynajęcia ... SPRZEDAM:C 24-70/2,8, C 20/2,8....KUPIĘ obudowę podwodną do G10 (WP-DC28)

                              Komentarz

                              • pawel291
                                Dopiero zaczyna
                                • 2010
                                • 21

                                #1545
                                Zamieszczone przez pawel-foto
                                A ta stówa to "dożywotnio" czy co rok trzeba płacić?
                                Dożywotnio
                                40D + BG-E2N + Tamron 17-50 f/2.8 + Helios 58 f/2.0 + wielki zapał

                                Komentarz

                                Pracuję...