To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mxdanish
    Uzależniony
    • 2005
    • 632

    #856
    Czarna Mafia rządzi i wprowadza swoje reguły...
    5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
    RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC

    ___________
    www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam

    Komentarz

    • toshimitsu
      Bywalec
      • 2006
      • 132

      #857
      Ktos ma moze info kiedy ta mafijna inkantacja ma miejsce w Lodzi?

      Niedlugo beda spradzac czy przyjales "komune swieta" i zostales "wybieznikowany".
      Ostatnio edytowany przez toshimitsu; 8124.
      Positively dirty minded

      Komentarz

      • cranium84

        #858
        W Wrocławiu bedzie w połowie czerwca jezeli będą chetni, ( ok 10-15 osob ) takze kto chce to niech sie zapisuje w kurii...

        Komentarz

        • Vitez
          zło konieczne
          • 2004
          • 19804

          #859
          Zamieszczone przez Vitez
          UWAGA!

          Ten wątek dotyczy FAQ fotografowania w kościele, czyli co wolno, co nie wolno itp.

          Pytania na temat kursów liturgicznych typu "kiedy i gdzie w moim mieście" zadawajcie w dedykowanym wątku o kursach liturgicznych:

          http://canon-board.info/showthread.php?t=32459
          No ładnie... ledwie 3 posty pod tym moim... dość chyba "zauważalnym" pojawiło się pytanie o kursy. Wyciąłem.
          Następna osoba która najpierw napisze i nie poczyta/nie pomyśli będzie z siebie baaardzo niezadowolona .
          A może ja niewystarczająco wyraźnie napisałem powyższego posta?
          A może czas zamknąć i przykleić ten wątek by nie kusił oftopicznymi pytaniami o kurs?

          Komentarz

          • bajkojadek
            • 2009
            • 8

            #860
            Nie wiecie może gdzie i kiedy odbędzie sie taki kurs w Katowicach?
            Canon 40D,17-85 IS USM, 55-250 IS, 50 f/1,8, Speedlite 430EX I marzenia o 70-200...

            Komentarz

            • axk
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2027

              #861
              Zamieszczone przez bajkojadek
              Nie wiecie może gdzie i kiedy odbędzie sie taki kurs w Katowicach?
              Już się odbył - najbliższy za rok.
              EOS + Speedlite

              Komentarz

              • Memoriz
                Bywalec
                • 2008
                • 188

                #862
                na wielkanoc ;-)
                .

                Komentarz

                • arturs
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 4196

                  #863
                  3go czerwca o 12 będzie w Łowiczu (jest co miesiąc w 1wszą środę miesiąca) .. 80 zł trzeba mieć zdjęcie i kwitek od proboszcza że się nadajecie.. trwa trochę ponad godzinę.. 3go czerwca aktualne - z Kielc wybiera się 3 osoby

                  Edit: http://www.diecezja.lowicz.pl/serwis...?id=804&idd=91
                  Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.
                  5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                  Komentarz

                  • sitek
                    Coś już napisał
                    • 2006
                    • 92

                    #864
                    Zamieszczone przez pank
                    To to za bzdurny pomysł z tą rekomendacją?
                    No właśnie:
                    A jeśli ja nie chodzę do kościoła, bo nie jestem katolikiem to oznacza, że nie mogę godnie się zachowywać w kościele i pracować tam robiąc zdjęcia?
                    Bo nie sądzę, żeby proboszcz wydał mi wtedy zaświadczenie

                    Komentarz

                    • milinet
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 215

                      #865
                      Pewnie poganie mają zwyżkę za szkodowość ;-)

                      Dołączam się do pytania

                      Komentarz

                      • adminekPL
                        Dopiero zaczyna
                        • 2008
                        • 16

                        #866
                        A może ktoś zna termin takiego kursu w Ełku? Pewien ksiądz zbywał mnie przez pół roku, gdy pytałem na telefon. Zrezygnowałem już, ale może ktoś inny miał więcej szczęścia i wie

                        Komentarz

                        • arturs
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 4196

                          #867
                          Zamieszczone przez sitek
                          No właśnie:
                          A jeśli ja nie chodzę do kościoła, bo nie jestem katolikiem to oznacza, że nie mogę godnie się zachowywać w kościele i pracować tam robiąc zdjęcia?
                          Bo nie sądzę, żeby proboszcz wydał mi wtedy zaświadczenie
                          Zamieszczone przez milinet
                          Pewnie poganie mają zwyżkę za szkodowość ;-)

                          Dołączam się do pytania

                          Pod podanym linkiem macie nr telefonu do księdza który te kursy prowadzi - co stoi na przeszkodzie żeby zadzwonić i zapytać zamiast bić pianę na forum?
                          Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.
                          5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                          Komentarz

                          • sitek
                            Coś już napisał
                            • 2006
                            • 92

                            #868
                            Zamieszczone przez arturs
                            Pod podanym linkiem macie nr telefonu do księdza który te kursy prowadzi - co stoi na przeszkodzie żeby zadzwonić i zapytać zamiast bić pianę na forum?
                            Masz rację, zadzwonię i dam na odpowiedź na forum.

                            Komentarz

                            • Pawel_G
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 527

                              #869
                              Jestem już po wizycie w mojej parafii. Udało mi się załatwić rekomendację choć nie obylo się bez przepychanek bo nie mieszkam już z rodzicami (a to moja parafia z lat dziecięcych) i ksiądz chciał mnie skierować do parafi w obrębie której teraz mieszkam. To mówię mu że w sumie mieszkam tam od 2 miesięcy (tak naprawde lat) i że woląłbym już nie chodzić tam a tu jednak byłem nawet przez rok ministrantem, a ksiądz nawet ostatnio mojego dziadka chował itd. Generalnie udało się i dodatkowo załatwiłem sobie przy okazji świadectwo chrztu na własny slub we wrzesniu. W zaświadczeniu ksiądz mi napisał że parafia zaświadcza że jestem wierzący i praktykujący (tak na pasterki chadzam ) i że jestem godzien uczestniczyć w kursie fotograficznym. Zapytałem czy te kursy zdaniem księdza są potrzebne na co odparł że byle kto nie może się kręcić wokół ołtarza i jak ja sobie wyobrażam jakby tak każdy chodził i robił zdjęcia. Mimo że to dość kiepska odpowiedź to nie cisnęłem go dalej bo gotów jeszcze mi nie dać kwitu.

                              Komentarz

                              • pank
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1502

                                #870
                                Te zaświadczenia to jakiś skandal, najgorsze jest to że nie ma z tym co zrobić bo kościoła do sądu nie da rady podać.
                                Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                                Komentarz

                                Pracuję...