Czarna Mafia rządzi i wprowadza swoje reguły...
To jest podklejony temat.
X
X
-
5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC
___________
www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam -
Ktos ma moze info kiedy ta mafijna inkantacja ma miejsce w Lodzi?
Niedlugo beda spradzac czy przyjales "komune swieta" i zostales "wybieznikowany".Ostatnio edytowany przez toshimitsu; 8124.Positively dirty mindedKomentarz
-
W Wrocławiu bedzie w połowie czerwca jezeli będą chetni, ( ok 10-15 osob ) takze kto chce to niech sie zapisuje w kurii...Komentarz
-
No ładnie... ledwie 3 posty pod tym moim... dość chyba "zauważalnym" pojawiło się pytanie o kursy. Wyciąłem.UWAGA!
Ten wątek dotyczy FAQ fotografowania w kościele, czyli co wolno, co nie wolno itp.
Pytania na temat kursów liturgicznych typu "kiedy i gdzie w moim mieście" zadawajcie w dedykowanym wątku o kursach liturgicznych:
http://canon-board.info/showthread.php?t=32459
Następna osoba która najpierw napisze i nie poczyta/nie pomyśli będzie z siebie baaardzo niezadowolona
.
A może ja niewystarczająco wyraźnie napisałem powyższego posta?
A może czas zamknąć i przykleić ten wątek by nie kusił oftopicznymi pytaniami o kurs?Komentarz
-
Nie wiecie może gdzie i kiedy odbędzie sie taki kurs w Katowicach?Canon 40D,17-85 IS USM, 55-250 IS, 50 f/1,8, Speedlite 430EX I marzenia o 70-200...Komentarz
-
Komentarz
-
-
3go czerwca o 12 będzie w Łowiczu (jest co miesiąc w 1wszą środę miesiąca) .. 80 zł trzeba mieć zdjęcie i kwitek od proboszcza że się nadajecie.. trwa trochę ponad godzinę.. 3go czerwca aktualne - z Kielc wybiera się 3 osoby
Edit: http://www.diecezja.lowicz.pl/serwis...?id=804&idd=91Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.5DmkI, C85f1.2|580 EXII|Komentarz
-
Komentarz
-
-
A może ktoś zna termin takiego kursu w Ełku? Pewien ksiądz zbywał mnie przez pół roku, gdy pytałem na telefon. Zrezygnowałem już, ale może ktoś inny miał więcej szczęścia i wie
Komentarz
-
Pod podanym linkiem macie nr telefonu do księdza który te kursy prowadzi - co stoi na przeszkodzie żeby zadzwonić i zapytać zamiast bić pianę na forum?Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.5DmkI, C85f1.2|580 EXII|Komentarz
-
Komentarz
-
Jestem już po wizycie w mojej parafii. Udało mi się załatwić rekomendację choć nie obylo się bez przepychanek bo nie mieszkam już z rodzicami (a to moja parafia z lat dziecięcych) i ksiądz chciał mnie skierować do parafi w obrębie której teraz mieszkam. To mówię mu że w sumie mieszkam tam od 2 miesięcy (tak naprawde lat) i że woląłbym już nie chodzić tam a tu jednak byłem nawet przez rok ministrantem, a ksiądz nawet ostatnio mojego dziadka chował itd. Generalnie udało się i dodatkowo załatwiłem sobie przy okazji świadectwo chrztu na własny slub we wrzesniu. W zaświadczeniu ksiądz mi napisał że parafia zaświadcza że jestem wierzący i praktykujący (tak na pasterki chadzam
) i że jestem godzien uczestniczyć w kursie fotograficznym. Zapytałem czy te kursy zdaniem księdza są potrzebne na co odparł że byle kto nie może się kręcić wokół ołtarza i jak ja sobie wyobrażam jakby tak każdy chodził i robił zdjęcia. Mimo że to dość kiepska odpowiedź to nie cisnęłem go dalej bo gotów jeszcze mi nie dać kwitu.
Komentarz
-
Te zaświadczenia to jakiś skandal, najgorsze jest to że nie ma z tym co zrobić bo kościoła do sądu nie da rady podać.Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
Komentarz