X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • joshua
    Bywalec
    • 2005
    • 128

    #1906
    ze strony http://probably.blox.pl/html
    | http://www.wizjer.net | dobre chęci i żadne umiejętności | body xxD na końcu i kilka szkieł USM IS coś tam w plecaku a ostatnio częściej w torbie | lampę ze statywem, filtry też mam, bo pisali, że tak trzeba |

    Komentarz

    • thorin
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1990

      #1907
      Dominique, to z dedykacja specjalnie dla Ciebie


      Komentarz

      • DoMiNiQuE
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3548

        #1908
        Zamieszczone przez thorin
        Dominique, to z dedykacja specjalnie dla Ciebie
        hyhyhy, dzieki

        Komentarz

        • Nemeo
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1757

          #1909

          Komentarz

          • kami74
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1492

            #1910
            He, he pozycja 12 mnie rozwalila
            5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
            MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

            później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

            Komentarz

            • mattnick
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1735

              #1911
              13 najlepsza
              30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
              CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

              Komentarz

              • strus_pedziwiatr
                Bywalec
                • 2006
                • 191

                #1912
                Windows Vista &quot;kompatybilna&quot; z niszczarkami

                Film jak w temacie:

                a tu piosenka Visty:

                chyba równie warta skorzystania z tego pierwszego linku.
                Ostatnio edytowany przez strus_pedziwiatr; 7470.

                Komentarz

                • Nicram
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 232

                  #1913
                  Niezła piosenka http://www.youtube.com/watch?v=ugDdFjlvfW4&eurl= i tekst do niej http://www.lyricsandsongs.com/song/595018.html
                  jakieś D + sporo zapału

                  Komentarz

                  • stdanielo
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1081

                    #1914
                    www.kondereszko.pl
                    https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                    Komentarz

                    • Milosz
                      Dopiero zaczyna
                      • 2006
                      • 36

                      #1915
                      calkowicie zgadzam sie z opinia w 1 filmiku ten system tylko do tego sie nadaje
                      camera obscura :rolleyes: i Zeiss Ikon Taxona :cool:

                      Komentarz

                      • mancat
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 153

                        #1916
                        Najgłupsze pytania z helpdesków

                        Ciekawe czy serwisy sprzętu foto też mają podobne "problemy" ;-)

                        "(...)

                        1. Klient: Moja podkładka do myszy nie jest podłączona Doradca: Nie jestem pewien, czy rozumiem. Pańska podkładka nie powinna mieć żadnych kabli. Klient: To skąd w takim razie będzie wiedziała, gdzie jest moja mysz. Czy to jest bezprzewodowe??

                        2. Doradca: Proszę nacisnąć dowolny klawisz, by kontynuować. Klient: Nie mogę znaleźć "Dowolnego klawisza"

                        3. Klient: Na komputerze wyskakują mi nieprzyzwoite pop-upy. Nie chcę, żeby moja żona myślała, że to ja. Doradca: Usunę je dla pana. Klient: A jak będę mógł je odzyskać, kiedy mojej żony nie będzie w domu?

                        4. Klientka: Poznałam mężczyznę przez internet. Możecie dać mi jego numer?

                        5. Doradca: Ma pan oprogramowanie szpiegujące w komputerze. To jest przyczyną problemów. Klient: Szpiegujące? Widzą przez monitor, jak się ubieram???

                        6. Klient: Jak mogę zmienić kanał w monitorze? Doradca: Pański monitor, w przeciwieństwie do telewizora, nie ma programów. Klient: Ale wczoraj oglądałem kanał internetowy!

                        7. Doradca: Czy może pan kliknąć na "Mój komputer?". Klient: Ale ja nie mam pańskiego komputera, tylko swój własny.

                        8. Klient: Mój czternastoletni syn założył hasło na komputerze i nie mogę się do niego dostać. Doradca: I co, zapomniał hasła? Klient: Nie, ale nie chce mi powiedzieć, bo wcześniej dałem mu karę.

                        9. Klient: Straciłem moją pracę. Doradca: Zobaczmy w jaki sposób możemy odzyskać pliki. Klient: Nie zrozumieliśmy się. Straciłem pracę i chcę się podłączyć do internetu, żeby znaleźć nową.

                        10. Klient: Internet mi nie działa. Doradca: Jakiego modemu pan używa, czy wszystko jest podłączone? Klient: Nie. Jeszcze nie wyjąłem komputera i modemu z pudełek!"

                        Żródło:
                        Ostatnio edytowany przez mancat; 7423.

                        Komentarz

                        • gwozdzt
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 5780

                          #1917
                          Do wulkanizatora dzwoni kobieta:
                          - Dzień dobry. Chciałabym zakupić opony do swojego samochodu.
                          - a jaki Pani ma samochód?
                          - niebieski.
                          - hmmm... czy mogłaby Pani podać nieco więcej szczegółów?
                          - noooo... taki jasno-niebieski!
                          Pozdrowienia, Tomek

                          Komentarz

                          • Diego
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 251

                            #1918
                            Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów
                            trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi
                            mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc
                            Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i, zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.
                            Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:
                            Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd., aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 7 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika... Mama zemdlała...

                            Komentarz

                            • decha
                              Bywalec
                              • 2006
                              • 110

                              #1919
                              Długość ma znaczenie...
                              Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: sigma-fp-akcesoria.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 196,9 KB
ID: 2105679
                              www.piotrdeska.pl
                              www.piotrdeska.pl/blog

                              Komentarz

                              • adam1004a
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 270

                                #1920
                                Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci często maja cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszaja pośladki, usuwają żebra, operuja biusty, usuwają skórki na palcach a nie można ich posuwać w dupę bo to... boli ;|
                                5Dc, 70d, C 10-22, S 18-35, S 50 1.4EX, T 70-200 2.8 macro, T90 2.8 VC, ciut m42, yn 568

                                Komentarz

                                Pracuję...