X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • FOTOGRAF
    Uzależniony
    • 2005
    • 762

    #196
    Kapitan: "Przed wyjściem z samolotu prosimy sprawdzić, czy zabrali Państwo bagaż. To, czego Państwo zapomną, zostanie rozdzielone po równo pośród załogi. Prosimy nie zostawiać dzieci ani małżonków"

    Kapitan: "Ostatni wychodzący sprząta samolot!"

    Pilot: Wieża, co robi wiatr?
    Wieża: Wieje. (w tle słychać śmiech)

    Pilot helikoptera do kontroli podejścia:
    "Tak, jestem 3000 stóp nad namiarem Cubla", drugi głos na tej samej częstotliwości :NIE! Nie możesz! Ja też jestem na tej samej wysokości nad tym samym namiarem"... krótka przerwa, po czym odzywa się głos pierwszego pilota (bardzo głośno):
    "TY IDIOTO! TY JESTEŚ MOIM DRUGIM PILOTEM!"

    Podczas "godzin szczytu" na lotnisku w Houston, jeden z lotów był opóźniony z powodów technicznych. Ponieważ bramka była potrzebna dla następnego wylotu, samolot został odholowany i ustawiony tak, aby ekipa techniczna mogła przy nim pracować. Pasażerom przekazano numer nowej bramki, która okazała się być spory kawałek dalej. Wszyscy przeszli do nowej bramki i tam dowiedzieli się, że wyznaczono kolejną, trzecią już bramkę. Po chwili zamieszania pasażerowie weszli na pokład i właśnie siadali gdy stewardessa ogłosiła przez głośniki: "Przepraszamy za kłopoty związane ze zmianą bramki w ostatniej chwili. Ten lot jest do Waszyngtonu, DC. Jeżeli ktoś z Państwa nie zamierzał lecieć do Waszyngton, DC, powinien teraz wysiąść" .... w tedy bardzo zmieszany i czerwony na twarzy pilot wyszedł z kokpitu, ciągnąc za sobą swoje torby. "Przepraszam - powiedział - pomyliłem samoloty."
    Canon? moze niedlugo!

    Komentarz

    • RaV22
      Bywalec
      • 2004
      • 124

      #197
      Tu się można pośmiać:


      Życie jest jak gulasz. Nigdy nie wiesz na co trafisz.

      Komentarz

      • Silent Planet
        Uzależniony
        • 2004
        • 832

        #198


        Siedzę juz tam drugi dzień.
        Jestem załamany...
        is SILENCE
        "Enjoy the silence."
        ---
        Wróciłem...!
        analog & digital / black & white / calm & easy...

        Komentarz

        • thorin
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1990

          #199
          o błagom Pyrsk Ludkowie, trzimejcie mie bo nie szczimia ! Podziwejcie sie sam na to !




          # Jeju, co ja zrobiłam!! To nie wał ... (


          Autor: lena15
          Data wpisu: 06.12.2005 19:51
          IP: 62.87.203.52,192.168.103.51, 62.87.203.52

          O jeju! Stało się coś okropnego!!!! Wiecie co zrobiłam ? Ehs! Ale pusta dziewczyna ze mnie!!!!!!! Ehs ... przed chwilą się kąpałam i ... jakoś zachciało mi się coś tam włożyć :/ A,że miałam w łazience tylko jakiegoś starego, dawno już niepiszącego markera,(bo on tylko z tych przedmiotów tam jest mały i okrągły ...) chciałam sobie go włożyć, i zaczełam go TAM wkładać, ale strasznie mnie bolało, to obróciłam go na drugą strone (tą od której jest zakrędka) i zaczełam go wkładać ... wkoncu wepchałam ... no podrajałam się, ale jak go wyciąglam stała sie ohydna rzecz ... zapomniałam te za zakretka ledwo się tam trzyma!! no i jak wyciągałam ten marker to ta zakretka się odkręciła i tam została!! O Boshe jak ja mam ją wyciągnąc?Jesli ktoś uważa,że to wał to niech tego nie komentuje! O jaaaa Czuje ją przy każdym kroku!! jest za głęboko, żebym mogła ją palcami wyciągnąć! Boli mnie to!! CO JA MAM ROBIĆ ??!!
          Bez głupich komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!

          powrót

          Komentarz

          • Robson01
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1574

            #200
            Jaka szkoda że termosa sobie nie włożyła z poluzowaną "zakrętką". Tak się to kończy gdy się oszczędza na wibratorze :wink:
            Canon
            Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

            Komentarz

            • Zielony
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2928

              #201
              ni ma co godać, jeroński dziecka...
              romalnie nie umia...
              sigpic


              Komentarz

              • GaGacek
                Bywalec
                • 2005
                • 235

                #202
                Moherowym beretom mówie NIE!

                Ostatnio edytowany przez GaGacek; 2991.
                Are you brave enough?

                Komentarz

                • Robson01
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1574

                  #203
                  Pewnie prezent od prezydenta elekta
                  Canon
                  Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                  Komentarz

                  • minek
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1386

                    #204
                    Zamieszczone przez GaGacek
                    Dobry przykład ułomności flesza odbitego od sufitu.

                    Komentarz

                    • GaGacek
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 235

                      #205
                      Zamieszczone przez minek
                      Dobry przykład ułomności flesza odbitego od sufitu.
                      moja siostra sie obrazi, zamknie w sobie i juz nigdy nie zrobi mi zdjecia
                      Are you brave enough?

                      Komentarz

                      • perqsista
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 429

                        #206
                        - Halo, halo... zapomniał Pan walizki...
                        - Allah Akbar!
                        www.blog.mielcarek.net

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #207
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • Venio
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1084

                            #208
                            Zamieszczone przez thorin
                            o błagom Pyrsk Ludkowie, trzimejcie mie bo nie szczimia ! Podziwejcie sie sam na to !




                            # Jeju, co ja zrobiłam!! To nie wał ... (


                            Autor: lena15
                            Data wpisu: 06.12.2005 19:51
                            IP: 62.87.203.52,192.168.103.51, 62.87.203.52

                            O jeju! Stało się coś okropnego!!!! Wiecie co zrobiłam ? Ehs! Ale pusta dziewczyna ze mnie!!!!!!! Ehs ... przed chwilą się kąpałam i ... jakoś zachciało mi się coś tam włożyć :/ A,że miałam w łazience tylko jakiegoś starego, dawno już niepiszącego markera,(bo on tylko z tych przedmiotów tam jest mały i okrągły ...) chciałam sobie go włożyć, i zaczełam go TAM wkładać, ale strasznie mnie bolało, to obróciłam go na drugą strone (tą od której jest zakrędka) i zaczełam go wkładać ... wkoncu wepchałam ... no podrajałam się, ale jak go wyciąglam stała sie ohydna rzecz ... zapomniałam te za zakretka ledwo się tam trzyma!! no i jak wyciągałam ten marker to ta zakretka się odkręciła i tam została!! O Boshe jak ja mam ją wyciągnąc?Jesli ktoś uważa,że to wał to niech tego nie komentuje! O jaaaa Czuje ją przy każdym kroku!! jest za głęboko, żebym mogła ją palcami wyciągnąć! Boli mnie to!! CO JA MAM ROBIĆ ??!!
                            Bez głupich komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!

                            powrót
                            ile ja juz takich tekstów czytałem z bravo haha ja czytalem jeszcze o tym jak laska wsadzała sobie kaszanke krakowską i połowa jej tam została
                            Albo jak posmarowała sobie tam miodem by jej pies to lizał a tu nagle z szafy wyskoczyła cała rodzina bo to były jej urodziny haha

                            Komentarz

                            • Jac
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 4813

                              #209
                              Zamieszczone przez akustyk
                              twoi studenci tak sie bawia.. zamiast na kola chodzic ?
                              Instagram

                              Komentarz

                              • osasa
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 131

                                #210
                                Jam jest Ojciec Dyrektor...

                                Ostatnio na GG dostałem:

                                Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli:
                                1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
                                2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
                                3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
                                4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
                                5. Nie zagłuszaj.
                                6. Nie cudzosłysz.
                                7. Nie przestrajaj.
                                8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
                                9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
                                10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
                                Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
                                swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak
                                siebie samego
                                Camera Obscura/ Szkło powiększające x 2/ bambusowy statyw/ świczka+odblask z "pazłotka" - od czegoś trzeba zacząć :rolleyes:

                                Komentarz

                                Pracuję...