X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • popi
    Początki nałogu
    • 2007
    • 390

    #2431
    Zasłyszane na innych forach

    Niektóre są śmieszne inne mniej ale warto sobie poczytać 8) 8)

    Lamborghini Forum:
    Powietrze swiszcze pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!

    Fiat Forum:
    Halo? Jest ktos jeszcze na tym forum?

    MX-5 Forum:
    Jakis bydlak w VW Touaregu przejechal dzisiaj nade mna ! .

    Porsche-Cayenne-Forum:
    zuzycie paliwa ponizej 40L/100km - czyzby cos z motorem sie dzialo?

    Smart Forum:
    wbudowalem motor od kosiarki: wreszcie wiecej koni pod maska!

    Camaro Forum:
    Moja przyjaciolka puscila sie z moim bratem i jego przyjaciolka.czy
    powinienem ich zabic za to ?

    Mustang Forum:
    jakis dupek w Civicu probowal mnie dzis wyprzedzic!

    Civic Forum:
    jakis dupek probowal mnie dzis Mustangiem wyprzedzic.

    Mazda MX-5 Forum:
    czy wlasciwie nie jest glupio jezdzic babskim autem ?

    Viper-Forum:
    Wessalo mi smarta do kolektora wlotowego ,jak go wyciagnac?

    Seat Marbella Forum:
    He he dzisiaj dogonilem ciezarowke!!!

    Honda-Forum:
    moja Integra przestaje na 9000 obrotow,czyzby cos z motorem ?

    Hummer Forum:
    Zgialem sobie zderzak,10 zabitych i 24 rannych.Czy musze kupowac lakier
    u Dealera ,bo musze do niego jechac 25 kilometrow ,to bedzie jakies 35
    litrow paliwa?

    Bentley Forum
    Uzylem dzis popielniczki,gdzie dostane nowa?

    Pontiac Fiero forum
    kupilem sobie wlasnie nowy kombinezon ognioodporny.....

    Cadillac forum
    wczoraj bylem na bingo i nie moglem tylem zaparkowac.

    Chevy Suburban Forum
    kiedy potanieje benzyna?

    Honda Accord forum
    Mama dala mi wlasnie to auto.Gdzie dostane tanie 18 calowe aluski ?

    Porsche forum
    zlapalem wlasnie kapcia,czy lepiej oddac auto w rozliczeniu ,czy
    sprzedawac na wlasna reke ?

    Jaguar forum
    czy to zamowienie zbiorowe na karbonowa deske rozdzielcza jeszcze aktualne?

    M
    Ford 2.3 forum
    Pomocy ! wymienilem juz wszystko i dalej nie startuje!

    Jaguar Forum
    Gdzie wbudowac dodatkowy zbiornik oleju,aby wyrownac braki z powodu
    wyciekow ?

    Twingo-Forum
    Brewki z prawdziwego konskiego wlosia (Zdjecia)

    Fiat-Forum
    czy poza warsztatem jest jeszcze jakis inny swiat ?

    Lexus-Forum
    Gdzie dostane tylne swiatla w stylu VW?

    Renault-Forum:
    Odsprzedam karte miesieczna na autobus.Samochod naprawili wczesniej niz
    oczekiwalem

    Honda CRX Forum:
    Pomocy ,jak sie otwiera pasy bezpieczenstwa ? konczy mi sie prad w
    notebooku....

    TDI Forum
    Pomocy ,sportowy wydech nie daje odpowiedniego dzwieku

    Bora Forum
    Kto ma numery czesci od Passata ,co pasuje ?

    Golf Forum
    Pasuje W8 Motor do 1,6?

    Polo Forum
    wreszcie skrocilem sprezyny zawieszenia, ale mikrofon w McDrive teraz za
    wysoko!

    Audi A6 TDI-Forum
    Gdzie jest wlew paliwa?

    VW-Forum
    Jak zrobic mojego Polo 1.0 zeby byl glosniejszy?

    Audi A8 Forum:
    Gdzie naprawiaja Rolexy?

    Opel Forum:
    moja corsa nie rdzewieje (NAPRAWDE) (Temat zablokowany przez admina).

    Opel Forum:
    Hamerit ,czy pomoze?

    Omega Forum
    odlecial mi wentylator,gdzie szukac???

    Manta Forum
    pomuszcie ,polycjnty muwiom ze musze do djagnozdy ,co to jezd??

    Calibra Forum
    ktory spojler wybrac? (Link)

    MB 190D Forum
    sprzedalem auto na allegro,kupujacy zagraniczniak ,zna ktos Kiswahilli?

    Mercedes C-Klasse Forum:
    W niedziele padalo i w drodze do kosciola auto zrobilo sie mokre ,co robic?

    BMW M3 Forum:
    Gdzie do ciezkiej cholery dostane lusterka od Golfa3 ?

    BMW 3er E36-Forum:
    gdzie stoja najlepsze laski?

    BMW M5
    pomocy ,cos wprowadzilem do programu ,i nie moge teraz wyjsc do menu!!!!!
    sigpic

    Komentarz

    • minek
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1386

      #2432
      Zamieszczone przez FOTOGRAF
      taka gra w ktorej latwo dostac nerwicy


      doszedlem do 8 levela i wylaczylem ta gre bo nerwy poniosly. podobno sa 33 levele moze komus sie uda?
      Uf, całość (-:

      Komentarz

      • swiderski
        Początki nałogu
        • 2006
        • 338

        #2433
        Zamieszczone przez minek
        Uf, całość (-:
        A ile musiałeś wymienić przy tym klawiatur i moniotrów? Bo mi po 30min grania przyszła ochota na wyrzucenie monitora
        350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

        Komentarz

        • Zielony
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2928

          #2434
          Zamieszczone przez minek
          Uf, całość (-:
          Kurde, katuję 28 level. Może dziś dam radę całość
          Fajna gierka, lepsze niż jakieś krzyżówki w Hustlerze
          sigpic


          Komentarz

          • minek
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1386

            #2435
            Zamieszczone przez swiderski
            A ile musiałeś wymienić przy tym klawiatur i moniotrów? Bo mi po 30min grania przyszła ochota na wyrzucenie monitora
            Hm. Żadnej. Wystarczy nie spadać co chwila i sprawdzić które guziczki co włączają / psują. Pod koniec można sobie już większość ułożyć zanim się poturlasz, na zasadzie przechodzenia labiryntu albo ruchów figur w szachach.
            W jednym levelu musiałem sobie aż wynotować na kartce bo kolejność była ważna (-:
            Bardziej irytujące są moim zdaniem gierki ,,sprawnościowe'', a tu czas nie gra roli, tylko turlanie.

            Komentarz

            • yogi-bear
              Początki nałogu
              • 2005
              • 366

              #2436
              Właśnie przeszedłem i jestem zawiedziony lvl33. Był prosty na tle innych. Generalnie... fajna gra dla zabicia czasu.

              Komentarz

              • pito
                Bywalec
                • 2005
                • 147

                #2437
                Hmm ja chwilowo musze sobie zrobic przerwe na levelu 29, trzeba cos dzisiaj oprocz grania zrobic Uwielbiam takie gierki

                Komentarz

                • tom634
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 123

                  #2438
                  Ja jestem na 20-tym poziomie i będę próbował dalej
                  Ostatnio edytowany przez tom634; 6098.
                  Moje zdjęcia

                  Komentarz

                  • mmw
                    Dopiero zaczyna
                    • 2006
                    • 30

                    #2439
                    Skończona, tylko 33 :-( mało.

                    Komentarz

                    • muflon
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 6763

                      #2440
                      No, co do Hummera (takiego dla nadzianych cywili, nie prawdziwego Humvee) to swego czasu krążyły, również tutaj, fotki, jak wyglądał po średniej klasy kraksie ;-) pamiętam że komentarz był: "only looks tough?"

                      A i o dźwięku coś pamiętam... ogłoszenia z Allegro p.t. zdaje się "Tłumik BASS REFLEX"
                      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                      Komentarz

                      • Arturek
                        Dopiero zaczyna
                        • 2007
                        • 33

                        #2441
                        Podchodzi turysta do Bacy i pyta:
                        -Baco dużo te owce piją wody?
                        Baca na to:
                        - Biołe dużo
                        - A czarne
                        - A czorne tyż
                        - Baco, dużo dają wełny te owce
                        - Czorne dużo
                        - A białe
                        - Biołe tyż
                        - Baco a czemu tak rozdzielasz te owce na "biołe i czorne"?
                        Baca na to:
                        - No bo biołe są moje
                        - A czarne
                        - A czorne tyż

                        Komentarz

                        • FOTOGRAF
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 762

                          #2442
                          a co do gry w klocka to okazalo sie ze jest 34 level!

                          kumpel napisal mi ze po paru godzinach kolcech sie przeobrazil w ''bombe'' i jest 34 level
                          Canon? moze niedlugo!

                          Komentarz

                          • yogi-bear
                            Początki nałogu
                            • 2005
                            • 366

                            #2443
                            Zamieszczone przez FOTOGRAF
                            a co do gry w klocka to okazalo sie ze jest 34 level!

                            kumpel napisal mi ze po paru godzinach kolcech sie przeobrazil w ''bombe'' i jest 34 level
                            To kolega dobrze ściemnił. Chyba że do 34 lvl trzeba jakoś specjalnie wejść. U mnie nic nie było.

                            Komentarz

                            • FOTOGRAF
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 762

                              #2444
                              pozniej dam screena i sami sie przekonacie
                              Canon? moze niedlugo!

                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #2445
                                Już dawno się tak nie ubawiłem :

                                Jak Petrochemia Płock załatwia powrót swoim piłkarzom do pierwszej ligi.

                                Mój ulubiony fragment : "w przekazanej nam dokumentacji finansowej panował bałagan. Biegły księgowy, członek komisji, nie zaakceptował tego i stąd decyzja o odmowie przyznania licencji"






                                Ciekawe ile Petrochemia zapłaciła za ten "bałagan".

                                PS.

                                Jak by się ktoś zastanawiał, to całe życie kibicuje Górnikowi Zabrze.

                                Komentarz

                                Pracuję...