X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • yakuza
    Coś już napisał
    • 2007
    • 74

    #2536
    Da się tak zrobić, niedawno na Discovery było o tym. Później wypowiadał się jakiś specjalista na ten temat i powiedział że to dzieje się przez zwiększenie ciśnienia w jakimś naczyniu krwionośnym za okiem ale jest niemożliwe by oko przez to wyskoczyło ponieważ coś je trzyma w tym oczodole.

    No to wrzucę również jakieś kawały:

    Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka. Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi: "Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domu".

    dlaczego blondynki nie lubią bułki tartej?
    bo sie kiepsko smaruje masłem

    Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości

    Komentarz

    • PrzemeS
      Początki nałogu
      • 2006
      • 310

      #2537
      Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości
      ROTFL

      Przepraszam wszystkie kobiety za to poniżej:

      Kobiety dzielimy na:

      -Damy
      -Nie Damy
      -I nie każdemu damy
      Ślubna
      No i niestety N.

      Komentarz

      • stdanielo
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1081

        #2538
        Zygmunt Solorz (Polsat Cyfrowy) wsiada do jedynej, stojącej na
        postoju taksówki:
        - Na Okęcie proszę, ale jak najszybciej.
        Taksówkarz długo przygląda mu się w lusterku i odpowiada
        - 500 złotych.
        - Ile? - pyta zaskoczony właściciel Polsatu
        - Teraz jest prime-time - rozkłada ręce sałaciarz- Korki w całym
        mieście.
        - Dobra - odpowiada Solorz z błyskiem w oku -płacę, ale już
        jedźmy!
        - Sponsorem dzisiejszej jazdy jest Zygmunt Solorz - krzyczy
        przez otwarte okno kierowca. Potem odwraca się do pasażera i
        puszczając zawadiackie oko informuje:
        - Moja żona zawsze dodaje do obiadu "Ziarenkasmaku - Winiary".
        Winiary - Dobre pomysły lepszy smak.
        - Panie jedź pan do k**wy nędzy, śpieszę się -wrzeszczy medialny
        magnat
        - Ok, Ok. już jedziemy - taksiarz wrzuca bieg i nagle odwraca się
        - "Skoda Octavia tour" to dobre auto w kredycie 50 na 50 bez
        odsetek i prowizji zapłaciłem tylko 21 753 złotych druga rata po
        roku, to agresywna wyprzedaż.
        Solorz z głupią miną przygląda się kierowcy.
        Wreszcie ruszają ale taksówka skręca na Starówkę.
        - Panie lotnisko w przeciwną stronę - ryczy pasażer
        - Taksówkarz z uśmiechem odpowiada - Za tydzień będę miał kurs na
        Starówkę, to nic, że 100 razy tam byłem ale to dla pasażera będzie
        pieprzony MEGA HIT! Solorz zaczyna szarpać się z drzwiami.
        - Spokojnie już jedziemy na Okęcie uspokaja go kierowca i zawraca w
        dobrym kierunku. Nagle po dwustu metrach samochód staje a kierowca
        z uśmiechem mówi:
        - Kiedy dopadnie cię Mały Głód zjedz serek"Danio" firmy
        Danone - wyjmuje opakowanie i spokojnie zaczyna jeść.
        Solorz wygląda jakby miał zawał
        - Panie, pan się nade mną znęca! - pyta załamany pasażer
        - Ależ skąd, kochany!. Jeszcze tylko"Manti" i już w porządku mój
        żołądku- z diabelskim uśmieszkiem mówi złotówa.
        - Panie -błaga Solorz pokazując na zegarek - Samolot. Ja muszę zdążyć.Ja
        się poskarżę w zrzeszeniu taksówkarzy!!
        - Wiesz pan co? - mówi taksówkarz
        - Ja wczoraj miałem pierwszy raz w tym miesiącu wolny wieczór i też
        chciałem odpocząć oglądając film na Polsacie. Tak sobie normalnie
        obejrzeć. No... to sobie obejrzałem nie za bardzo wiem co bo wątek
        straciłem a trwało to ze 3 godziny.No to teraz siedź pan więc spokojnie i
        nie wk**wiaj mnie pan. I tak żadnej taksówki w pobliżu nie ma. Pociągnę
        jeszcze tylko łyk "Polo Cocty Plus"-
        królewski rozmiar firmy Zbyszko, wezmę coś na zatwardzenie, wzdęcia
        i prostatę. Wymienię sobie ku**wsko cienką podpaskę, umyję zęby,
        odświeżę powietrze aerozolem Briz i pojedziemy dalej. A ty masz pan
        Etoran - uderza w ból i Energovital - Siła dwóch serc! Bo coś
        kiepsko wyglądasz!
        www.kondereszko.pl
        https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

        Komentarz

        • muflon
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 6763

          #2539
          Nie ma to jak popupy wyskakujące w najlepszym możliwym kontekście ;-)

          zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

          Komentarz

          • yakuza
            Coś już napisał
            • 2007
            • 74

            #2540
            Przed ślubem!

            On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
            Ona: Możesz ode mnie odejść?
            On: Nawet o tym nie myśl!
            Ona: Ty mnie kochasz?
            On: Oczywiście!
            Ona: Będziesz mnie zdradzać?
            On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
            Ona: Będziesz mnie szanować?
            On: Będę!
            Ona: Będziesz mnie bić?
            On: W żadnym wypadku!
            Ona: Mogę ci ufać?


            Po ślubie czytać od dołu do góry.

            Komentarz

            • M.I.K
              Bywalec
              • 2007
              • 179

              #2541
              Zamieszczone przez yakuza
              Przed ślubem!

              On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
              Ona: Możesz ode mnie odejść?
              On: Nawet o tym nie myśl!
              Ona: Ty mnie kochasz?
              On: Oczywiście!
              Ona: Będziesz mnie zdradzać?
              On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
              Ona: Będziesz mnie szanować?
              On: Będę!
              Ona: Będziesz mnie bić?
              On: W żadnym wypadku!
              Ona: Mogę ci ufać?


              Po ślubie czytać od dołu do góry.
              To po co ślub brać ;-) ale ogólnie ciekawe
              Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.

              Komentarz

              • Nemeo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1757

                #2542
                Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom ?

                1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł.
                2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi.
                3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach.
                4. Ocenić sytuację:

                a. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości.
                b. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu.
                c. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego.
                d. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania.
                e. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi.
                f. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń.
                g. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki.
                h. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr.
                i. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani
                jednej cegły, dać ich do sprzedaży.
                j. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu.
                k. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego.
                l. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu.
                m. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu.

                Komentarz

                • Zielony
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2928

                  #2543
                  Ciekawe czy na al. Ujazdowskich by to przeszło :rolleyes: :grin:

                  sigpic


                  Komentarz

                  • stdanielo
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1081

                    #2544
                    Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na
                    ich drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu.
                    Chłopcy wiedzieli już wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać.
                    Nie mieli tyle odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a Jarosław kota
                    www.kondereszko.pl
                    https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                    Komentarz

                    • chyrek
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 209

                      #2545
                      Zamieszczone przez Arturek
                      W samolocie.
                      Blondynka siedzi w samolocie. Podchodzi do niej Stewardessa i pyta:
                      - Coś podać ?
                      Blondynka chcąc pokazać, że nie jest głupia odpowiada:
                      -Orange Juice, może być jabłkowy...

                      ...ze tak wtrace swoje piec groszy... To akurat nie kawal ale autentyk, ktorego bylem mimowolnym swiadkiem podczas lotu do usa w 2004 roku w programie work and travel (co niektorzy pewnie wiedza o co biega) Lecialo nas polakow sporo ale gwiazda rejsu zostal pewien kolega, bystrzak ktory lecial do LA. Jak palnal ten tekst do stewardesy to osoby siedzace obok niego wpadly w paniczny smiech... potem jeden drugiemu przekazywal o co poszlo i tak dobre pol godziny polacy mieli ubaw z goscia...

                      Znam jeszcze jeden autentyk jednak nie z mojego juz lotu. Mianowicie kolejny bystrzak zamawial "whiskey on the rocks bez lodu"

                      Pozdro
                      Łukasz Chyrek
                      canonowe puszki cyfrowe, szkła normalne, L'ki , stałki, filtry... i statyw też, wielka torba, plecak, speedlite'y, jakies zmiękczacze światła... no i jeszcze ściereczkę, pędzelek i wielką gruchę z apteki mam...

                      Mój fotoblog www.chyrek.com.pl

                      Komentarz

                      • Nemeo
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1757

                        #2546
                        Twinky-Winky ?

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #2547




                          wiecej:
                          Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • Nemeo
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1757

                            #2548
                            Paralotniarz ?

                            Komentarz

                            • sniper88
                              Pełne uzależnienie
                              • 2007
                              • 1156

                              #2549
                              Bardziej od kawalow z tego zdjecia przydalaby sie chyba skladka na proteze zebow
                              WWW | 500px | IG
                              Semper in altum

                              Komentarz

                              • gawryl
                                Uzależniony
                                • 2004
                                • 810

                                #2550
                                coś dla zwolenników gierek i Window$a :

                                350d, KIT 18-55, 50/f1.8, 100-300/f4.5-5.6 USM, 420EX. www.gawryl.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...