X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tpop
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1465

    #2506
    http://www.sport.pl/pilka/1,80056,4373273.html
    photography is like feeding heroin, its highly addictive

    Komentarz

    • Zielony
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2928

      #2507
      Oczywiście, że będzie wspaniale... http://pl.youtube.com/watch?v=J8uCw4Whobs
      sigpic


      Komentarz

      • PrzemeS
        Początki nałogu
        • 2006
        • 310

        #2508
        Z ostatniej chwili. Tzn. Dziś, u mnie w pracy.

        Przychodzi klient, ok. 60 lat. Patrzy na a550 i nagle zadaje pytanie:
        -Co to jest powershot?

        Po ciężkich próbach wytłumaczenia, że Powershot to nazwa serii, klient upierał się, że powershot to funkcja Silnego Strzału w tym aparacie.

        Ślubna
        No i niestety N.

        Komentarz

        • Zigi
          Uzależniony
          • 2005
          • 532

          #2509
          Dlaczego zwolniłem sekretarkę

          "Dwa tygodnie temu były moje czterdzieste urodziny, ale jakby nikt tego nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia, może nawet będzie miała jakiś prezent ... Nie powiedziała nawet "Czesc kochanie" nie mówiąc już o życzeniach. Myślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały - ale zjadły śniadanie nie odzywając się ani słowem. Kiedy wyjechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej - ktoś pamiętał.
          Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała:
          - Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad?
          Zgodziłem się - to była najmilsza rzecz jaką od rana usłyszałem.
          Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała:
          - Dzisiaj jest taki piękny dzień. Czy musimy wracać do biura?
          - Właściwie to nie - stwierdziłem.
          - No to chodźmy do mnie.
          U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała:
          - Czy nie masz nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni się przebrać w coś wygodniejszego?
          - Jasne - zgodziłem się bez wahania.
          Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła ...
          ... niosąc tort urodzinowy, razem z moja żona i dziecmi.
          Wszyscy spiewali "Sto lat" ...
          ... a ja siedziałem na kanapie ...
          ... w samych skarpetkach ... "
          40D, c10-22, c15-85, c50/1.4, 70-200L4, 400L5.6, RUP43, Sherpa 600R +inne graty...
          Moje wiekowe zdjątka na CB & na obiektywnych - zapraszam

          Komentarz

          • Arek Piekarz
            Początki nałogu
            • 2006
            • 334

            #2510


            Prosty sposób na mnożenie dużych liczb - wbrew nazwie zakończenie filmiku wywołało u mnie niepohamowany atak śmiechu
            40D + 17-55/2.8 IS USM + 85/1.8 USM + 580EX + Stofen
            Pretec 4 GB x133 + Kingston 1 GB x50 + Manfrotto 728B
            Lowepro Stealth Reporter D400 AW + Lowepro Nova 2 AW

            Moje zdjęcia na Jelonce.com, plfoto i galerii ZSO nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze
            Mój fotoreportaż z XV Finału WOŚPu i zdjęcie tygodnia na fotopolis.pl

            Komentarz

            • Szamot
              Dopiero zaczyna
              • 2006
              • 35

              #2511
              Kupili Arabowie w Rosji najnowsze śmigłowce. Dostarczono je w kontenerach. Otwierają pierwszy, montują - wychodzi czołg. Czytają instrukcję, montują drugi - znów czołg. Punkt po punkcie wykonują instrukcję - znów czołg. I tak cały transport. Dzwonią więc do fabryki, ta przysyła inżyniera. Arabowie objaśniają:
              - Jest tak i tak, montujemy zgodnie z instrukcją, a wychodzi czołg.
              - Zostawcie mnie samego w tym hangarze na trzy dni, zobaczymy, co da się zrobić.
              Zostawili, po trzech dniach przychodzą, a tu rządkiem stoją najnowsze śmigłowce. Oczy w słup i po słupie, pytają inżyniera:
              - Jak pan to zrobił?!
              - Nie doczytaliście instrukcji do końca... o, tu jest napisane: "Po zakończeniu montażu starannie obrobić pilnikiem".

              *****************************

              Nowy Ruski złowił złotą rybkę. Posiedzieli, popili, pogadali na wspólne tematy...

              Komentarz

              • Nemeo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1757

                #2512
                Przychodzi baba do lekarza z niewiadomym schorzeniem.
                Dotychczasowe leczenie nie daje rezultatów, lekarz mówi:
                - Przepiszę pani czopki.
                Baba się zgadza i po tygodniu stosowania znowu się pojawia:
                - Panie! Te czopki w ogóle nie działają! Co to za szajs?!
                Lekarz wnerwiony brakiem efektu leczenia:
                - To co?! Pani żre te czopki?!
                - A co?! Mam se je w d*pę wsadzać?!

                Komentarz

                • Arturek
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 33

                  #2513
                  W samolocie.
                  Blondynka siedzi w samolocie. Podchodzi do niej Stewardessa i pyta:
                  - Coś podać ?
                  Blondynka chcąc pokazać, że nie jest głupia odpowiada:
                  -Orange Juice, może być jabłkowy...

                  Komentarz

                  • Bagnet007
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 1344

                    #2514


                    Głupie jak but, ale ja poplułem monitor

                    Komentarz

                    • M.I.K
                      Bywalec
                      • 2007
                      • 179

                      #2515
                      Zamieszczone przez Bagnet007
                      http://fakty.interia.pl/zdjecie-dnia...-lawce,1837384

                      Głupie jak but, ale ja poplułem monitor


                      masakra... ale znajomy mi kiedyś opowiadał jak był u nas w mieście w parku, gdzieś miał iść, mało istotne, i widzi jakiegoś żula przy fontannie... gościu trzyma wino rocznik MARZEC w jednej łapie, a w drugiej wode po goleniu ( jakiś najtańszy szczoch, dyngusówka czy woda brzozowa czy coś ) wypija połowe, a drugą wlewa do winka na później

                      najlepsze i tak jest 'oczyszczanie' denaturatu przez piętke od chleba.... szkoda chleba
                      Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.

                      Komentarz

                      • Nemeo
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1757

                        #2516
                        Widziałem różnych kozaków na Grimselpass, ale ten bije na łeb wszystkich :

                        Komentarz

                        • sniper88
                          Pełne uzależnienie
                          • 2007
                          • 1156

                          #2517
                          Dobry jest koles Btw ktos wie co to za muzyka leci w tle
                          WWW | 500px | IG
                          Semper in altum

                          Komentarz

                          • M.I.K
                            Bywalec
                            • 2007
                            • 179

                            #2518
                            prawie jak transformers :P
                            Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.

                            Komentarz

                            • bryniol

                              #2519
                              Zamieszczone przez sniper88
                              ... Btw ktos wie co to za muzyka leci w tle
                              Normalnie krew mnie zalała. Wszystko chcesz mieć podane na talerzu? Nie łaska np.: wpisać kawałek tekstu w google? Chyba, że nie znasz angielskiego, ale to kalectwo...

                              Przepraszam pozostałych za OT.

                              Komentarz

                              • sniper88
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1156

                                #2520
                                Jak sie pytam to znaczy ze google mi za bardzo nie pomoglo....mylisz sie myslac ze zadaje pytanie zanim sam nie poszukam odpowiedzi....
                                po wpisaniu w googlach calego wersu nic nie znalazlem... ale skoro jestes taki zyczliwy to sobie pogrzebie w necie az znajde
                                WWW | 500px | IG
                                Semper in altum

                                Komentarz

                                Pracuję...