X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • aptur
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3837

    #3511
    Zamieszczone przez RyszardSwiderski
    Domyślam się, że chodzi o to, że trochę dobijające jest to, że taki początkujący koleś z gimnazjum, który nie wie czym różni się czas otwarcia migawki od przysłony dostaje od rodziców 10k na sprzęt i myśli że od razu jest profesjonalnym fotografem. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem - nie miałem takiego zamiaru, ale sam niejednokrotnie spotykałem się z mailami treści: "hej, też chcę fotografować, co poleciłbyś na dobry początek tak za 6-7 tys. zł..."
    ale co w tym złego (śmiesznego?) że ktoś zaczyna się uczyć fotografii od pełnej klatki i dobrego szkła?
    no ale to już jest temat na inną rozmowę...

    Komentarz

    • RyszardSwiderski
      Coś już napisał
      • 2008
      • 51

      #3512
      Może bardziej chodziło nam o to, że sprzęt na który np. ja musiałem zbierać jakiś czas (ponad rok), to ktoś ma od ręki i prawdę mówiąc nie jest na początku w stanie wykorzystać nawet 5% możliwości tego sprzętu. Może trochę zrzędzę... Proponuję zakończyć ten temat.

      Komentarz

      • ahaed
        Bywalec
        • 2007
        • 146

        #3513
        Strach mieć stłuczkę, taniej wyjdzie kupić nowe:
        fotografia
        akwarystyka

        Komentarz

        • maciekw
          Coś już napisał
          • 2005
          • 76

          #3514
          Jaki narząd u Kobiety jest najsilniejszy??? Usta ...bo nawet Konia pociągną....

          Komentarz

          • DonBolano
            Początki nałogu
            • 2008
            • 331

            #3515
            Na świat spoglądam przez armatę...

            Komentarz

            • Papier
              Coś już napisał
              • 2008
              • 56

              #3516
              Nie wiem czy bylo. Mam nadzieje ze nie - prawie poplakalem sie ze smiechu

              Komentarz

              • szwayko
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 2076

                #3517
                Żył sobie pewien człowiek, który ciężko pracował przez całe swoje życie, oszczędzał wszystkie swoje pieniądze, a przy tym był wielkim sknerą.
                Krótko przed swoją śmiercią, powiedział do swojej żony: "Kiedy umrę, chcę żebyś wszystkie moje pieniądze włożyła razem ze mną do trumny. Chcę zabrać moje pieniądze ze sobą na drugi świat."
                Tak wiec zmusił swoją żonę, żeby mu obiecała, że spełni jego prośbę po jego śmierci.
                No i zmarł.
                Leżał w trumnie, jego żona siedziała obok ubrana na czarno, a obok niej siedziała jej przyjaciółka. Po skończonej ceremonii, tuż przed zamknięciem trumny, żona powiedziała, żeby chwilkę zaczekać. Podeszła do trumny i włożyła do niej małą metalową kasetkę, którą przyniosła ze sobą.
                Wtedy jej przyjaciółka powiedziała:"Dziewczyno, wiem, że nie jesteś na tyle głupia, żeby włożyć wszystkie te pieniądze razem z twoim mężem do trumny."
                Lojalna żona odpowiedziała:"Posłuchaj, jestem chrześcijanką, nie mogę cofnąć swojego słowa. Obiecałam mężowi, że włożę pieniądze do trumny."
                Przyjaciółka zapytała zdziwiona:" Czy chcesz mi powiedzieć, że rzeczywiście włożyłaś wszystkie pieniądze do trumny?"
                "Oczywiście, że tak", powiedziała żona, "zebrałam wszystkie pieniądze, wpłaciłam na swoje konto i wypisałam mu czek. Jeśli go zrealizuje, wtedy będzie mógł wydać wszystkie swoje pieniądze."
                frickr FB
                www.szwajkowski.pl

                Komentarz

                • XLesio
                  Uzależniony
                  • 2008
                  • 515

                  #3518
                  Alledrogo

                  "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                  EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                  C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                  Komentarz

                  • bakulik
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 767

                    #3519
                    Niby sofa...

                    Witam.

                    Fajny mebelek.

                    It seems to be an ordinary sofa at first glance. But it has a secret ...
                    Pozdrawiam
                    Łukasz Bakuła
                    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                    Komentarz

                    • bakulik
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 767

                      #3520
                      Trochę jedzonka

                      Witam.

                      W puszce - http://www.oddee.com/item_96711.aspx.

                      Z czekolady - http://www.oddee.com/item_96714.aspx.

                      Nie jedzenie, ale ciekawe - rzeczy inspirowane bekonem - http://www.oddee.com/item_96679.aspx.
                      Pozdrawiam
                      Łukasz Bakuła
                      „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                      Komentarz

                      • Nemeo
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1757

                        #3521
                        "Mam talent" po rosyjsku.

                        Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784. Powód: Automerged Doublepost

                        Komentarz

                        • dr11
                          Pełne uzależnienie
                          • 2007
                          • 1143

                          #3522
                          Canon Board dla Neopokolenia
                          .

                          Komentarz

                          • bakulik
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 767

                            #3523
                            Wykres roślinny

                            Witam.



                            Ogólnie fajna strona, nie tylko dla matematyków.

                            I jeszcze komiks.

                            Ostatnio edytowany przez bakulik; 3689. Powód: Automerged Doublepost
                            Pozdrawiam
                            Łukasz Bakuła
                            „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                            Komentarz

                            • Rob
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 259

                              #3524
                              Nowa "Elka". Czarna!

                              W poniedziałek w klubie zaprezentowano koszulkę Legii na nowy sezon. W porównaniu z ubiegłym sezonem zmiana jest niewielka, ale zauważalna - zamiast klubowego herbu legioniści będą mieli na piersi czarną ?eLkę'.


                              :-D
                              http://www.flickr.com/photos/45481002@N05/

                              Komentarz

                              • swiderski
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 338

                                #3525
                                Prawie się popłakałem.
                                350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

                                Komentarz

                                Pracuję...