X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #3676
    Tak nas widzą http://www.youtube.com/watch?v=bJZAvOefJiI
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • trothlik
      Uzależniony
      • 2004
      • 782

      #3677
      Zamieszczone przez dinderi
      Na drugi raz ostrzegaj... prawie się udusiłem...
      trothlik
      "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

      Komentarz

      • SeaMan
        Coś już napisał
        • 2010
        • 60

        #3678

        Fajny teledysk Canon i Nikon
        450D+grip l C EF-S 18-55/3.5-5.6IS l C EF 55-200 mm f/4.5-5.6 II USM l C EF 50mm f/1.8 II l C 380 EX

        Komentarz

        • zaitsev
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 1660

          #3679
          To jest wątek nie o fotografii. No i już było zresztą...

          Komentarz

          • xsardas
            Uzależniony
            • 2008
            • 731

            #3680
            Byłoooooooooooooo

            Komentarz

            • eminesia
              Coś już napisał
              • 2009
              • 61

              #3681
              Zamieszczone przez GoRo3
              http://zluzuj.pl/na-allegro-bywa-smiesznie,a,325.html

              Polecam szczególnie przykłady komentarzy... Ja osobiście popuściłem...w pracy

              Pozdrawiam
              Hahahaha

              "Ty, ty, ty, człowieku"
              Canon EOS 450D/Canon EOS 1000F + Sigma 70-300/4-5.6 APO DG, Sigma 28-200/3.8-5.6, Sigma 18-200/3.5-6.3 DC OS

              Graj!

              Komentarz

              • SeaMan
                Coś już napisał
                • 2010
                • 60

                #3682
                GoRo3 te teksty z allegro to mistrzostwo swiata na tych jednostkach myslałm ze nie dam rady
                450D+grip l C EF-S 18-55/3.5-5.6IS l C EF 55-200 mm f/4.5-5.6 II USM l C EF 50mm f/1.8 II l C 380 EX

                Komentarz

                • RaVeno
                  • 2009
                  • 6

                  #3683
                  Zamieszczone przez SeaMan
                  Było ale nie każdy zapewne zrozumiał treść z filmiku więc zamieszczę takowy :-D

                  Kod:
                  This is a story from not long ago
                  about a boy and a girl who fell in love like whoa
                  but there was a problem I didn't count on
                  the fact I was a Canon and she was a Nikon
                  The photo community was too far gone
                  they couldn't appreciate what we had going' on
                  we had similar features, made similar pictures
                  we really weren't that different but they still couldn't see
                  I auto focused on her sexy body
                  buttons to push didn't know where to get started
                  I never thought I'd fall for a D200
                  but she was so hot, she was all that I wanted
                  
                  [Chorus]
                  My 1DS mark III
                  felt more complete
                  when we were together she said my shots were so unique
                  But soon you'll see
                  we could never be
                  like Romeo and Juliette
                  our families disagreed
                  Ohh Ahh Polish my lens girl
                  oooahh polish my lens girl
                  ohh-ahh polish my lens girl
                  dont leave a thumb print on that lens girl
                  The two sides always at war
                  all across the message boards
                  Dpchallenge what the fuck yo
                  they could never let go
                  of the hate no that's for 'sho
                  the Nikon gang whooped my ass and made me go
                  The 70-200 in my pants wouldn't fit inside her Nikon body
                  made me wear a UV-filter, which I'm against, but she's my shawtay
                  Mount her on my tripod and screw her on and off and on again
                  make her take my picture and say I'm the best thats ever been
                  
                  [Chorus]
                  
                  Cause I'm a Canon gangsta and your a Nikon shawtay
                  I wanna take a picture of that rockin bootay
                  We couldn't keep the act up we just had to face the facts
                  but hey look on the bright side at least we're not a Pentax
                  Nie chciało mi się go tłumaczyć :-P

                  Komentarz

                  • dinderi
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 3028

                    #3684
                    http://www.youtube.com/watch?v=xUlw4NT08Ds
                    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                    ---Moje zdjecia na FB---

                    Komentarz

                    • trothlik
                      Uzależniony
                      • 2004
                      • 782

                      #3685
                      "Pan mówi o tekście ale pan ma na myśli wyłącznie treści których tu nie ma. Aha no więc jeśli to jest forma bez treści to nie ma to waloru obiektywności no wiec jest to formalizm."
                      trothlik
                      "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                      Komentarz

                      • szwayko
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 2076

                        #3686
                        Wypadek

                        Miałem cholerne szczęście! Ostatnio jechałem do Lublina, a że się
                        spieszyłem, to dałem ognia w moim Volvo. Jadę ok. 170 i patrzę, a z
                        naprzeciwka, zza ciężarówki wyłania się debil w
                        "maluszku" i próbuje ją wyprzedzić. Kretyn cholerny!
                        Zjechałem na pobocze przy szybkości 170 km/h. Zahaczyłem trochę o
                        rów i wpadłem w poślizg. Gdyby nie Track Kontrol i ABS, to
                        wpierniczyłbym się przy tej prędkości w drzewo albo w
                        "maluszka", a wtedy nie wiem, czy uszedłbym z życiem.
                        Zdarzają mi się niebezpieczne sytuacje, ale coś takiego mi się
                        jeszcze nie przydarzyło. Zdążyłem jeszcze kątem oka zauważyć
                        przerażoną minę bezmózgowca w tym cholernym "maluchu".
                        Może podzielicie się podobnymi przygodami z trasy? Zachęcam.
                        Pozdrawiam!
                        Cudem uratowany

                        Jadę sobie moim "kaszlem", tak z 90 km/h. Jedzie jakaś
                        ciężarówka. No to ja patrzę na lewy pas - jest OK, jakieś 500 m
                        wolnego od nadjeżdżającego volvo, więc wyprzedzam. Idzie mi całkiem
                        nieźle (mam już ok. 100 km/h), ale widzę, że chyba źle oceniłem
                        prędkość tego debila w volvo, bo on, idiota, zapierdziela na pewno
                        ze 170 km/h. Skąd się miałem spodziewać, że na zwykłej drodze
                        szerokości 7.5 m, bez utwardzonych poboczy i z drzewami za rowem,
                        przy normalnym ruchu, jakiś bezmózgowiec będzie urządzał sobie
                        popisy jak na torze Formuły 1? Oczywiście na cokolwiek było już za
                        późno - przytuliłem się do trucka, a ten idiota w volvo jechał tak
                        szybko, że nawet nie zmieścił się w "czarnym" i zwiedził
                        pobocze. Naprawdę żałuję, że się tym razem nie zabił, bo kiedy
                        indziej to może też zabić niewinnych świadków.
                        Kapelusz

                        Jadę sobie moją ciężarówką, z przodu widzę kawał pustej drogi. Z
                        tyłu facet w kucki mnie wyprzedza, myślę sobie - dam mu fory, bo
                        pozycją jest strudzony. A tu jak nie wyskoczył jakiś palant z
                        przeciwka... Pozdrawiam
                        TIR

                        Stoję za krzakiem głogu z radarem w ręku, a tu wjeżdża roztelepana
                        ciężarówka. "Maluch" zaczyna ją wyprzedzać na ciągłej a z
                        drugiej strony wyskakuje volvo z prędkością światła. Niestety,
                        zanim znalazłem odpowiedni paragraf, który pojazd należy zatrzymać
                        w pierwszej kolejności, wszystkie 3 zniknęły z pola widzenia -
                        przez co Skarb Państwa stracił kilkaset złotych...
                        Policjant

                        Jadę swoim motorkiem 280 km/h, z przodu człapie jakiś gostek w
                        Volvo, z przeciwka ciężarówka - chyba stoi. No to daję w ogień.
                        Nagle wyłania się "maluch". Mówię sobie - koniec ze
                        mną... puszczam kierownicę... a tu nagle gostek w Volvo - równy
                        gość - ustępuje mi drogi i zjeżdża na pobocze, na trawkę... Więc ja
                        w manetkę, całe szczęście miałem ASR! Uratował mi życie, z drugiej
                        strony jednak - dlaczego jeździcie tak wolno? Przez takich
                        wolnojazdów później są wypadki! A ja i tak wam nie dam swojej
                        nerki!
                        Motocyklista

                        Łykam sobie po pracy żura w rowie, patrzę, a tu z jednej strony
                        jakaś ciężarówka, którą próbuje wyprzedzić jakiś
                        "kaszel", podlatuje bliżej, a że się nie zmieścił na
                        drodze, więc wjeżdża na rów... (na mój rów!!!) i po nogach mi
                        przejeżdża, p... jeden, jak go ku... dorwę, to nogi z d...
                        powyrywam - niech no tylko poczeka, aż z gipsu wylezę!
                        Rolnik

                        Lecę sobie UFO na podświetlnej, patrzę w dół, a tam jeden gostek na
                        prehistorycznym sprzęcie bez UFO-esu daje 170 km/h. Wpadłby do
                        rowu, ale pomogłem mu swoim polem magnetycznym i jakoś wyciągnąłem
                        go z opresji. Później
                        ten drugi, co go mykał, ledwo przeszedł, a chłopu w rowie też się
                        udało. Ludzie!!! Nie możemy wszystkim ciągle pomagać! Czy wy
                        wiecie, ile takich zacofanych planet mamy pod opieką?
                        Obcy

                        ______________________________________________
                        5-minutowy kurs zarzadzania




                        Lekcja 1
                        Mąż wchodzi pod prysznic w chwili, gdy jego żona wychodzi z
                        łazienki.
                        W tym momencie słychać dzwonek do drzwi. Żona szybko zawija się w
                        ręcznik i
                        biegnie otworzyć. Za drzwiami stoi Bob, sąsiad z naprzeciwka.
                        Zanim kobieta zdążyła się odezwać, Bob mówi: Dam ci $ 800, jeżeli
                        zrzucisz z
                        siebie ten ręcznik.
                        Po chwili zastanowienia kobieta zrzuca ręcznik i staje naga przed
                        Bobem. Po
                        kilku sekundach Bob wręcza jej $800 i odchodzi.
                        Kobieta ponownie zawija się w ręcznik i idzie na górę.
                        Kiedy wchodzi do łazienki, mąż pyta: Kto to był ?
                        "To Bob z naprzeciwka" - odpowiada żona
                        "To świetnie" mówi mąż - "Czy on może oddał te $800,
                        które odemnie
                        pożyczył?"
                        Morał z tej historii:
                        Jeżeli masz istotne informacje dotyczące kredytowania i ryzyka z
                        tym
                        związanego - podziel się tymi wiadomościami ze współwłaścicielami
                        akcji
                        zawczasu.


                        Lekcja 2
                        Ksiądz oferuje zakonnicy podwiezienie. Zakonnica wsiadła i założyła
                        nogę na
                        nogę, przez co kawałek kolana stał się widoczny.
                        Ksiądz mało nie spowodował wypadku.
                        Po odzyskaniu kontroli nad samochodem, mimochodem położył jej rękę
                        na nodze.
                        Na to zakonnica: "Ojcze, a pamiętasz Psalm 129 ?"
                        Ksiądz zabrał rękę, ale przy zmianie biegów, znów ręka mu się
                        ześlizgnęła na
                        nogę zakonnicy.
                        Ta ponownie zapytała: "Ojcze, pamiętasz Psalm 129 ?"
                        Ksiądz przeprosił "Wybacz siostro, ale ciało jest słabe"
                        Po dojechaniu do klasztoru zakonnica westchnęła ciężko i wysiadła.
                        Kiedy ksiądz dojechał do swojego kościoła, czym prędzej zaczął
                        szukać Psalmu
                        129.
                        Brzmiał on " Idź śmiało i szukaj, im wyżej zajdziesz, tym
                        większa radość"
                        Morał tej historii:
                        Jak za dobrze nie znasz się na swojej pracy, to łatwo stracisz
                        interesującą
                        okazję.


                        Lekcja 3:
                        Przedstawiciel handlowy, urzędniczka administracji i kierownik idą
                        razem na
                        lunch. Na ulicy znajdują starą lampę. Kiedy jej dotknęli, z lampy
                        wyszedł
                        dżin i obiecał spełnić jedno życzenie każdego z nich.
                        "Ja pierwsza, ja pierwsza" krzyknęła urzędniczka
                        "Chcę być na Bahamach i
                        płynąć motorówką, nie myśląc o całym świecie"
                        I puff - zniknęła
                        "Teraz ja, teraz ja: krzyknął przedstawiciel handlowy
                        "Chcę być na Hawajach,
                        odpoczywać na plaży, z osobistą masażystką i zapasem Pina
                        Colady"
                        Puff - zniknął.
                        "No dobrze, Teraz ty" mówi dżin do kierownika.
                        A ten na to: Chcę, żeby ta dwójka stawiła się w biurze zaraz po
                        lunchu"
                        Morał z tej historii:
                        Zawsze pozwól aby twój szef mówił pierwszy.


                        Lekcja 4
                        Orzeł siedział sobie na drzewie, odpoczywał i nic nie robił.
                        Mały królik zobaczył orła i zapytał : "Czy ja też mogę sobie
                        tak usiąść i
                        nic nie robić?"
                        Na to orzeł: "Pewnie, dlaczego nie"
                        Więc królik usiadł pod drzewem i odpoczywał.
                        Nagle pojawił się lis, skoczył na królika i zjadł go.
                        Morał z tej historii:
                        Żeby siedzieć i nic nie robić, trzeba siedzieć odpowiednio wysoko.


                        Lekcja 5
                        Indyk rozmawiał z bykiem. "Chciałbym móc wzlecieć na szczyt
                        tego drzewa, ale
                        nie mam tyle siły"
                        Na to byk: "Może byś tak podziobał trochę moje odchody, jest w
                        nich dużo
                        odżywczych składników."
                        Indyk wskoczył na kopczyk odchodów, pojadł i udało mu się wzlecieć
                        na
                        najniższą gałąź.
                        Następnego dnia, po zjedzeniu jeszcze więcej udało mu się usiąść na
                        drugiej
                        gałęzi.
                        Po czterech dniach indyk dumnie zasiadł na szczycie drzewa.
                        I zaraz zobaczył go farmer, wziął za strzelbę i zestrzelił indyka.
                        Morał tej historii:
                        Dzięki g**nu możesz wejść na szczyt, ale ono cię tam nie utrzyma.


                        Lekcja 6
                        Mały ptaszek uciekał przed zimą na południe. Ale, że było bardzo
                        zimno,
                        ptaszek zmarzł i spadł na ziemię. Kiedy tak leżał, przechodziła
                        krowa i
                        upuściła na niego trochę "placka".
                        Ptaszek leżał sobie w krowich odchodach i poczuł, że robi mu się
                        ciepło.
                        Było mu tak przyjemnie, że zaczął śpiewać z radości.
                        Przechodzący kot usłyszał ptasie śpiewy i podszedł zbadać sprawę.
                        Odkrył ptaszka pod krowim plackiem i szybko go odkopał i zjadł.
                        Morał z tej historii:
                        1. Nie każdy kto narobi na ciebie jest twoim wrogiem.
                        2. Nie każdy, kto wydobędzie cię z g**a jest twoim przyjacielem.
                        3. Jak siedzisz głęboko w g**nie to lepiej trzymaj buzię na kłódkę.
                        frickr FB
                        www.szwajkowski.pl

                        Komentarz

                        • RaVeno
                          • 2009
                          • 6

                          #3687
                          Genialne !

                          Komentarz

                          • RAdoCanon
                            Bywalec
                            • 2008
                            • 116

                            #3688
                            hahahaha dobre !!
                            5dm2

                            Komentarz

                            • KubaZowsik
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 103

                              #3689

                              Komentarz

                              • parabellum
                                • 2006
                                • 5

                                #3690
                                Nie wiem czy było, ja nie widziałem http://www.snotr.com/video/4158

                                Komentarz

                                Pracuję...