X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • orte
    Bywalec
    • 2006
    • 172

    #1696
    Wiosna - koty już przyleciały .....

    Komentarz

    • pazurek
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1294

      #1697
      Pierwszy raz w zyciu widze koty siedzace na aberracjach
      http://plfoto.com/4986/autor.html

      Komentarz

      • aptur
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3837

        #1698
        Zamieszczone przez pazurek
        Pierwszy raz w zyciu widze koty siedzace na aberracjach
        One tam specjalnie weszły, aby ten efekt był mniej widoczny

        Komentarz

        • Senny
          Dopiero zaczyna
          • 2005
          • 30

          #1699
          Ojciec chrzestny mafii dowiedział się, że jego księgowy dokonał przekrętu
          na 10 milionów dolarów.
          Księgowy jest głuchy. Uważa się, że to zaleta w takim miejscu pracy.
          Przede wszystkim obowiązki, ponieważ i tak wszyscy twierdzą, że i tak ten niczego nie usłyszy i nie będzie zeznawał w sądzie.
          Kiedy ojciec chrzestny poszedł pogadać z księgowym o zaginionych pieniądzach, zabrał ze sobą adwokata, który znał język migowy.
          Ojciec chrzestny pyta księgowego:
          -"Gdzie te 10 milionów dolarów, które mi zaiwaniłeś?"
          -Adwokat, na migi, pyta księgowego, gdzie ukrył 10 milionów dolarów.
          - Księgowy odpowiada: "Nie wiem, o czym mówicie."
          -Adwokat mówi ojcu chrzestnemu: "Twierdzi, że nie wie, o czym mówimy."
          Wtedy ojciec chrzestny wyciągnął pistolet kaliber 9 mm, przyłożył do
          głowy księgowego, i mówi: "Spytaj go jeszcze raz!"
          - Adwokat pokazuje na migi: "On cię zabije, jeśli mu nie odpowiesz!"
          - Księgowy odpowiada: "OK! Wygraliście! Pieniądze są w torbie, zakopane za szopą, z tyłu domu na podwórku mojego kuzyna Andrzeja, na Żoliborzu!"
          - Ojciec chrzestny pyta adwokata: "No, to co powiedział?"
          - Adwokat odpowiada: "Mówi, że nie masz jaj, żeby pociągnąć za spust."
          wymarzony fullfrejm z jasnym słoikiem, reszta bez znaczenia

          Komentarz

          • Falco
            Dopiero zaczyna
            • 2004
            • 25

            #1700
            O czym myśli kobieta, patrząca na sufit przez ramię mężczyzny, z którym leży w łóżku?

            Kochanka:
            -Kocha, nie kocha?

            Prostytutka:
            -Zapłaci, nie zapłaci?

            Żona:
            -Malować, nie malować?
            Canon EOS

            Komentarz

            • Paweł
              Bywalec
              • 2004
              • 209

              #1701
              Chodnikiem przy ulicy pędzi na rowerku (na trzech kołach) mały chłopiec i krzyczy na całe gardło:
              - pędź lofelku pędź lofelku, pędź kofany lofelku, pędź...
              Dojeżdża zdyszany do przejścia dla pieszch, a tam na zmiane świateł czeka starsza pani (ta z typu starych damulek), patrzy na małego i mówi zniesmaczona:
              - taki duży chłopiec, a jeszcze się nie nauczył mówić "r", a powiedz mi tu chłopczyku "RoweRek"
              A chłopczyk:
              - Rwij się staRa RozwoRo, a ty lofelku pędź...
              http://pawelkupczak.pl/

              Komentarz

              • Venio
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1084

                #1702
                lol :}
                Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.




                Ostatnio edytowany przez Venio; 1647.

                Komentarz

                • kazper
                  Coś już napisał
                  • 2005
                  • 76

                  #1703
                  haroszaja piesnia...
                  Tak sie sklada że jestem obecnie w Kazachstanie i jak mi objaśniul mój wspólparacownik niejaki Dżambul jest to dowcip.
                  A co do tego to już chyba nie dowcip !!!
                  kazper

                  Komentarz

                  • solti
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1090

                    #1704
                    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                    galeria na forum Canon-board
                    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                    galeria.solti.pl

                    Komentarz

                    • Nemeo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1757

                      #1705
                      Wybory Miss.

                      Komentarz

                      • Paprochwbody
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 213

                        #1706
                        Palenie naprawdę zabija...świetne! Z głośnikami!

                        Ostatnio edytowany przez Paprochwbody; 2252.
                        (5III+1IIn+24-105+150+100-400)

                        http://www.pbase.com/tmirkowski/profile

                        Komentarz

                        • b'Art
                          Początki nałogu
                          • 2005
                          • 370

                          #1707
                          > Księgowy, świeżo po studiach znalazł pracę w urzędzie skarbowym i na
                          >> > >> pierwszy ogień miał sprawdzić księgi podatkowe starego Rabina.
                          >> > >> Znad sterty ksiąg oszczędnego rabina, sprawdzając należności
                          >> > >> podatkowe wpadł mu do głowy pewien pomysł. Zażartuje sobie z
                          >> > >> wielebnego - pomyślał i mówi:
                          >> > >> - Rabbi, - powiedział - widzę, że kupujesz dużo świec...
                          >> > >> - Tak - odparł Rabbin
                          >> > >> - A co robisz ze skapującym woskiem i niedopalonymi świecami
                          >> > >> - Dobre pytanie - powiedział Rabbin - zbieramy to i kiedy
                          >> > >> uzbiera się całe pudełko wysyłamy do producenta, a on, tak
                          >> > >> dawniej jak i teraz, przysyła nam
                          >> > >>
                          >> > >> nowe pudełko za darmo.
                          >> > >> - Aha - powiedział księgowy niezadowolony z tego, że jego
                          >> > >> niecodzienne pytanie miało najzwyklejszą w świecie odpowiedź.
                          >> > >> Myślał więc dalej...
                          >> > >> - Rabbinie, a co z zakupem macy? Co robisz z okruszkami, które
                          >> > >> ci zostaną?
                          >> > >> - A tak - powiedział Rabbin - zbieramy je, a kiedy jest ich całe
                          >> > >> pudełko, wysyłamy do producenta, a ten, tak dawniej jak i teraz,
                          >> > >> przysyła nam nowe opakowanie za darmo.
                          >> > >> - Aha - powiedział księgowy i jeszcze intensywniej zastanawiał
                          >> > >> się jakpodejść Rabbina.
                          >> > >> - Dobrze Rabbinie - kontynuował - a co robicie z napletkami,
                          >> > >> które zostaną
                          >> > >>
                          >> > >> po obrzezaniu?
                          >> > >> - Tak, tu też nie ma marnotrawstwa. Wszystkie dokładnie zbieramy
                          >> > >> i kiedy uzbierze się pudełko wysyłamu do urzędu skarbowego.
                          >> > >> - Do Urzędu skarbowego - spytał zmieszany księgowy?
                          >> > >> - A tak, do Urzędu, a oni mniej więcej raz w roku przysyłają nam
                          >> > >> takiego małego chuja jak ty...
                          _______________________________________________
                          taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

                          Komentarz

                          • Nemeo
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1757

                            #1708
                            Nie ma to jak relaks na rowerze.



                            Komentarz

                            • Zielony
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2928

                              #1709
                              Hehe, niezły portal Venio. Tylko nie ściemniaj, że ty jedynie dział Funny Pics oglądasz
                              sigpic


                              Komentarz

                              • stdanielo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1081

                                #1710
                                http://www.liveleak.com/view?i=e4d7376448 tak się cieszę tato
                                www.kondereszko.pl
                                https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                                Komentarz

                                Pracuję...