X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krzypol
    Bywalec
    • 2005
    • 174

    #2446
    Gierka niezła, wciągnąłem się! jestem dopiero na 17

    Komentarz

    • FOTOGRAF
      Uzależniony
      • 2005
      • 762

      #2447
      Canon? moze niedlugo!

      Komentarz

      • franker
        Początki nałogu
        • 2007
        • 305

        #2448
        to jest jakaś kupa i pierwszy level ;D

        Komentarz

        • Paprochwbody
          Bywalec
          • 2005
          • 213

          #2449
          Aż strach pomyśleć, w co się TO przeobrazi po następnych 33 poziomach...
          (5III+1IIn+24-105+150+100-400)

          http://www.pbase.com/tmirkowski/profile

          Komentarz

          • Thunder
            Początki nałogu
            • 2005
            • 307

            #2450
            A ja wlasnie wlaczylem gierke i powiem ze wciaga. Tak na szybko doszedlem do 7 rundy (i tu sie pierwsze schody zaczely ) ale teraz musze leciec do pracy i nie mam czasy myslec, ale wieczorem powalzce z ta gierka
            Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

            | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

            Komentarz

            • b'Art
              Początki nałogu
              • 2005
              • 370

              #2451
              Zamieszczone przez FOTOGRAF
              To jest właśnie KLOCEK !

              Nemeo - czy to Ty wklejałeś tu dowcipy o pilotach -quantasa? Wypisy z książek serwisowych i rozmowy z wieżą? Daj linka proszę.

              Fotograf może to wklejał? Kurde pomóżcie przeszukuję wątek i forum ... To był bardzo obszerny post !

              Wakacje są... to wkleję

              Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy
              Opis poranka.
              Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi:
              "Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do
              domu".
              Ostatnio edytowany przez b'Art; 1617.
              _______________________________________________
              taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

              Komentarz

              • Nemeo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1757

                #2452
                Zamieszczone przez b'Art
                To jest właśnie KLOCEK !

                Nemeo - czy to Ty wklejałeś tu dowcipy o pilotach -quantasa? Wypisy z książek serwisowych i rozmowy z wieżą? Daj linka proszę.
                Nie pamiętam, ale jeśli to byłem ja, to było bardzo dawno i raczej o linka będzie trudno.

                Komentarz

                • Vitez
                  zło konieczne
                  • 2004
                  • 19804

                  #2453
                  Zamieszczone przez b'Art
                  Nemeo - czy to Ty wklejałeś tu dowcipy o pilotach -quantasa? Wypisy z książek serwisowych i rozmowy z wieżą? Daj linka proszę.

                  Fotograf może to wklejał? Kurde pomóżcie przeszukuję wątek i forum ... To był bardzo obszerny post !
                  Wpisalem w google "dowcipy lotnicze" :

                  Tylko najlepsze dowcipy i kawały. Pozwól sobie na dobry humor!


                  Wpisalem w google "rozmowy pilot wieża" :



                  Czy google naprawde jest az takie straszne?

                  Gratis ode mnie:

                  Komentarz

                  • sniper88
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1156

                    #2454
                    Tekst o odwiedzinach we Frankfurcie jest miazdzacy
                    WWW | 500px | IG
                    Semper in altum

                    Komentarz

                    • Zielony
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2928

                      #2455
                      USA, początki eskapady kosmicznej.

                      Panie Prezydencie! Ruski malują księżyc na czerwono!
                      - To weźcie białą farbę i napiszcie na tym: Coca-Cola

                      sigpic


                      Komentarz

                      • b'Art
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 370

                        #2456
                        Zamieszczone przez Vitez
                        Wpisalem w google "dowcipy lotnicze" :
                        ...
                        Vitez ty wredoto...
                        Dzieki za pomoc.
                        _______________________________________________
                        taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

                        Komentarz

                        • Zielony
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 2928

                          #2457
                          Jak Rydzyk przeprosił prezydenta:

                          Halo, Jaroslaw?
                          Nie, Lech
                          A to przepraszam!

                          sigpic


                          Komentarz

                          • Nemeo
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1757

                            #2458
                            Nowe włoskie radiowozy.
                            Ciekawe ile czasu wytrzymałby taki radiowóz na naszych dziurawych drogach.

                            Komentarz

                            • KuchateK
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 4895

                              #2459
                              Juz nie takie nowe

                              Troche by wytrzymaly, bo wlosi doszli do wniosku, ze wystarczy to cos postawic przy wjezdzie na autostrade i samym wygladem odpowiednio dziala
                              ...

                              Komentarz

                              • Vitez
                                zło konieczne
                                • 2004
                                • 19804

                                #2460
                                Zamieszczone przez KuchateK
                                Troche by wytrzymaly, bo wlosi doszli do wniosku, ze wystarczy to cos postawic przy wjezdzie na autostrade i samym wygladem odpowiednio dziala
                                A co to jest autostrada?

                                Komentarz

                                Pracuję...