X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • -=Festyk=-
    Uzależniony
    • 2005
    • 666

    #1411
    Do lewatywy?A nie do wyciągania bobasom gilów z nosów?

    ||Galeria

    Komentarz

    • DoMiNiQuE
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 3548

      #1412
      Zamieszczone przez -=Festyk=-
      Do lewatywy?A nie do wyciągania bobasom gilów z nosów?
      Wszystko zalezy od kalibru

      Komentarz

      • Zielony
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 2928

        #1413
        Kupiłem se dziś książkę. No i niby nic takiego.
        Ale przychodzi panna z pracy, bierze ją w łapy i z wyrzutem do mnie:
        - ale czemu tu jest nikon na pierwszej stronie??


        Hehe, no i co by jej tu odpowiedzieć
        sigpic


        Komentarz

        • Arek Piekarz
          Początki nałogu
          • 2006
          • 334

          #1414
          Za to tutaj, w reklamie 1-terabajtowego dysku Western Digital został użyty sprzęt Canona, chociaż wyretuszowano napisy ;-) Najpewniej to 1DN+16-35/2.8 (albo 24-70, głowy nie dam, bo nie mam tych szkieł ;-)) oraz z tyłu 200/2.8 L.
          40D + 17-55/2.8 IS USM + 85/1.8 USM + 580EX + Stofen
          Pretec 4 GB x133 + Kingston 1 GB x50 + Manfrotto 728B
          Lowepro Stealth Reporter D400 AW + Lowepro Nova 2 AW

          Moje zdjęcia na Jelonce.com, plfoto i galerii ZSO nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze
          Mój fotoreportaż z XV Finału WOŚPu i zdjęcie tygodnia na fotopolis.pl

          Komentarz

          • Mutt
            Początki nałogu
            • 2006
            • 252

            #1415
            To jest 1D (4mpx) albo 1Ds. Tylko one mają sensory WB w prawym górnym "rogu"
            Instagram

            Komentarz

            • DoMiNiQuE
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 3548

              #1416
              Zamieszczone przez Arek Piekarz
              Za to tutaj, w reklamie 1-terabajtowego dysku Western Digital został użyty sprzęt Canona, chociaż wyretuszowano napisy ;-) Najpewniej to 1DN+16-35/2.8 (albo 24-70, głowy nie dam, bo nie mam tych szkieł ;-)) oraz z tyłu 200/2.8 L.
              A komp to MacBook Pro.

              Komentarz

              • Arek Piekarz
                Początki nałogu
                • 2006
                • 334

                #1417
                Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                A komp to MacBook Pro.
                A karty pamięci i czytnik to Sandisk
                40D + 17-55/2.8 IS USM + 85/1.8 USM + 580EX + Stofen
                Pretec 4 GB x133 + Kingston 1 GB x50 + Manfrotto 728B
                Lowepro Stealth Reporter D400 AW + Lowepro Nova 2 AW

                Moje zdjęcia na Jelonce.com, plfoto i galerii ZSO nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze
                Mój fotoreportaż z XV Finału WOŚPu i zdjęcie tygodnia na fotopolis.pl

                Komentarz

                • sowask8
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 166

                  #1418
                  dziadek

                  niewiem czy sie smiac czy plakac?
                  cosik problemy z pokazaniem obrazka link:]
                  Ostatnio edytowany przez sowask8; 8532.
                  Canon pełna klatka i do przodu

                  http://www.soowsen.blogspot.com

                  Komentarz

                  • miszaqq
                    Uzależniony
                    • 2006
                    • 678

                    #1419
                    Zamieszczone przez sowask8

                    niewiem czy sie smiac czy plakac?
                    smiej sie przez lzy, albo placz ze szczescie
                    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

                    Komentarz

                    • stdanielo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1081

                      #1420
                      Zamieszczone przez Cyborg
                      To dopiero wzbudzi Twoją wesołość jak odkryjesz, że gruchy, których większość tu używa do czyszczenia matrycy przeznaczone były pierwotnie do... lewatywy
                      No te gruchy, którymi przedmuchujemy matryce to akurat są używane do wyciągania smarków z nosa niemowlakom.
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Zamieszczone przez sowask8

                      niewiem czy sie smiac czy plakac?
                      dobrze, że już nie ma linka, bo nie wiem po cholerę go tu wstawiłeś
                      Ostatnio edytowany przez stdanielo; 2610. Powód: Automerged Doublepost
                      www.kondereszko.pl
                      https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                      Komentarz

                      • Cyborg
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 416

                        #1421
                        Zamieszczone przez stdanielo
                        No te gruchy, którymi przedmuchujemy matryce to akurat są używane do wyciągania smarków z nosa niemowlakom.
                        Te malutkie, co słabo dmuchaja tak, ale te większe, które lepiej nadają się do czyszczenia matrycy są do lewatywy, niestety

                        Komentarz

                        • tmaciak
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 610

                          #1422
                          Tak nawiasem, to teraz maluchom się wydmuchuje nosy nie gruchą ale takim sprytnym urządzeniem z rurką w którą wciągasz powietrze
                          Pozdrawiam, Tomek
                          Canon S-120PC II

                          Komentarz

                          • piast9
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 3267

                            #1423
                            Zamieszczone przez Cyborg
                            Te malutkie, co słabo dmuchaja tak, ale te większe, które lepiej nadają się do czyszczenia matrycy są do lewatywy, niestety
                            ZTCW do lewatywy jest sprzęt zupełnie innego kalibru.
                            650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                            Komentarz

                            • dentharg
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 867

                              #1424
                              W kreskówkach jest to często miech z kuźni
                              Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

                              Komentarz

                              • Vitez
                                zło konieczne
                                • 2004
                                • 19804

                                #1425
                                Zamieszczone przez stdanielo
                                No te gruchy, którymi przedmuchujemy matryce to akurat są używane do wyciągania smarków z nosa niemowlakom.
                                Piszesz w liczbie mnogiej, wiec wy czyli kto takich uzywa?
                                Bo jakos tu na forum od dawien dawna najbardizje polecane sa jak najwieksze gruchy do czyszczenia - czyli wlasnie do lewatywy.
                                Idz do apteki, popros gruche do lewatywy i taka przedmuchaj matryce, sprzet. Zauwazalna roznica. Niestety wiecej miejsca w torbie zajmuje a mi sie juz udalo niedawno takowa zgubic.
                                EOOT

                                Komentarz

                                Pracuję...