Przed chwilą działała, linka do jego strony dają już na grupach dyskusyjnych.
X
-
-
Gracjan usunal strone z serwera, ale jego dziela mozna podziwiac tu:
5DmkII | 5D | 40D | 15 2.8 karpik | 35 1.4 | 50 1.4 | 85 1.2 | 70-200 2.8 IS | 580 EX II | blogKomentarz
-
www.image-sport.net moja www
www.imagesport.digart.pl prace
www.facebook.com/imagesportnet
7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7Komentarz
-
Nie wiem co Gracjan pali, ale to musi być dobry towar.Canon 100D + 18-55 IS STM + Sigma 70-300 DG APO MACROKomentarz
-
z precla:
"Kiedy ktoś pyta - jakie błędy można popełnić przy wykonywaniu zdjęć najlepiej odpowiedzieć mu za pomocą przykładów.
Fotografia produktowa:
http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/
Fotografia portretowa:
http://fotkapeel.pinger.pl/
Całkiem poważnie - myślę, że te adresy dadzą początkującym adeptom
fotografii więcej niż niejedna książka... "
Ja mam monitor do czyszczenia
Pozdrowienia, Tomek
Komentarz
-
Adresy "znane i lubiane", od dawna używam do poprawienia sobie nastroju w pracy (ale nigdy podczas przerwy śniadaniowej) ;-)...Fotografia produktowa:
http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/
Fotografia portretowa:
http://fotkapeel.pinger.pl/
[/I]...
Ja mam monitor do czyszczenia
Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutajKomentarz
-
Komentarz
-
Buahahahahha <rotfl>Komentarz
-
http://www.bykom-stop.avx.pl/
Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296
Komentarz
-
Za autorem autora artukulu: Co by było, gdyby wielcy fotografowie publikowali dzisiaj swoje zdjęcia na forach internetowych i fotoserwisach w rodzaju Flickera?
czyli komentarze "mistrzow swiata i okolic" w dziedzinie fotografii na forach wyzej wspomnianego typu...Łukasz Chyrek
canonowe puszki cyfrowe, szkła normalne, L'ki , stałki, filtry... i statyw też, wielka torba, plecak, speedlite'y, jakies zmiękczacze światła... no i jeszcze ściereczkę, pędzelek i wielką gruchę z apteki mam...
Mój fotoblog www.chyrek.com.plKomentarz
-
mapy z czasów zaborów/ unii lubelskiej czy jeszcze starsze?..
KONKURS
ktoś rozpozna puszkę?
:]Komentarz
-
Ostatnio edytowany przez terminator; 12947.__________________________________________________ ____
" W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,
chyba że... muszą zbudować drogę."Komentarz
-
-
Pozdrawiam
Łukasz Bakuła
„Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. PłażewskiKomentarz
-

Komentarz