X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mattnick
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1735

    #2206
    brakuje mi plenerku
    30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

    Komentarz

    • kogut
      Bywalec
      • 2007
      • 132

      #2207
      FLASH Mob, zorganizowany z okazji powrotu naszej koleżanki Majki from Junajted Stejts: Filmik do ściągnięcia (ok 20 mb).
      Więcej info o tym evencie na stronie głównodowodzącego akcją Piotra "Archie'go" - Photolife.pl

      Ps. Tłum zgromadzonych za nami, żądnych sensacji gapiów (aparaty w komórkach) - po prostu bezcenny
      Front Side Studio

      www.fs-studio.pl

      Komentarz

      • SebaWolf
        Początki nałogu
        • 2006
        • 324

        #2208
        niewiedziałem do jakiego działu to wrzucić ale po przeczytaniu kilku komentarzy zdecydowałem że to będzie najodpowiedniejsze miejsce
        Europa: Canon rządzi na rynku cyfrówek

        Komentarz

        • senner
          Początki nałogu
          • 2007
          • 328

          #2209
          Zamieszczone przez SebaWolf
          niewiedziałem do jakiego działu to wrzucić ale po przeczytaniu kilku komentarzy zdecydowałem że to będzie najodpowiedniejsze miejsce

          znasz tekst 'głupi jak komentarz na onecie' ?
          no właśnie. WP też to dotyczy..



          in film we trust

          Komentarz

          • senner
            Początki nałogu
            • 2007
            • 328

            #2210
            bohater drugiego planu

            lewy górny róg :]



            in film we trust

            Komentarz

            • arturs
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 4196

              #2211
              cytat z http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...postcount=2589

              Zamieszczone przez jolcia
              Kilka dni temu rozmawiałam ze znajomym, który cieszył się z zakupu nowego tele do nikona - nie wie jakiego ma nikona, ale to jeszcze nic. Od słowa do słowa i ja trochę z przekory mówię, że canony mniej szumią. Na co on: mój nikon cicho chodzi, nie słychać szumu )))))))))) Bez komentarza
              5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

              Komentarz

              • Nemeo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1757

                #2212
                Dobre.

                Komentarz

                • Wats0n
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 996

                  #2213


                  Temat nowego tamrona powraca.
                  Parę rzeczy w tej ofercie wydaje mi się cokolwiek śmiesznych, choc nie jest to dowcip zbyt wysokich lotów
                  Tako rzecze Watson.

                  /// //Galeria przejściowa

                  Komentarz

                  • Rosemary
                    Coś już napisał
                    • 2006
                    • 52

                    #2214
                    Witam. Trafilem na ta fote szukajac czegos w necie. Zdjecie pochodzi z jakiegos regionalnego forum fotograficznego w Austrii.
                    Przerazajace !
                    Ostatnio edytowany przez Rosemary; 7980.
                    [5dmkII] _ [580ex II] _ [17-40 ] _ [70-200 f4L] _ [50 f1,4] _ [85 f1,8]_[canon 100 f2,8 makro]

                    Komentarz

                    • Tomasz1972
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 3042

                      #2215
                      Zamieszczone przez Rosemary
                      Przerazajace !
                      Niby co jest przerażające , bo nie rozumiem . To że efekty takich kombinacji mogą być lepsze od stołu bezcieniowego i innego sprzętu pro ?

                      Komentarz

                      • Rosemary
                        Coś już napisał
                        • 2006
                        • 52

                        #2216
                        Tomasz1972: dla mnie ekstremalnie smieszna scenka. Naprawde wierzysz ze taka instalacja bedzie lepsza od stolu i sprzetu pro?
                        [5dmkII] _ [580ex II] _ [17-40 ] _ [70-200 f4L] _ [50 f1,4] _ [85 f1,8]_[canon 100 f2,8 makro]

                        Komentarz

                        • Tomasz1972
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3042

                          #2217
                          Zamieszczone przez Rosemary
                          Tomasz1972: dla mnie ekstremalnie smieszna scenka. Naprawde wierzysz ze taka instalacja bedzie lepsza od stolu i sprzetu pro?
                          Zależy w czyich rękach . Nie zawsze w PL był dostępny super sprzęt a foty też się robiło , kombinując w ten czy inny sposób . Tak naprawdę to wszystko zależy od świadomości użycia poszczególnych elementów .

                          Komentarz

                          • piast9
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 3267

                            #2218
                            Wydaje mi się, Rosemary, że zapomniałeś co to jest hobby.
                            Ja widząc to zdjęcie cieszę się, że ludzie mają zacięcie majstrując sobie różne śmiesznostki aby pobawić się w jakaś twórczość. Pani raczej nie robi tego żeby trzepać kasę na stockach.
                            Pomysł z rybką jest moim zdaniem genialny!
                            650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                            Komentarz

                            • Biperek
                              Uzależniony
                              • 2007
                              • 593

                              #2219
                              A co to jest to coś brązowe podwieszone na kiju, bo nie mogę rozklinić ?
                              Pozdrawiam
                              Marek/Biperek

                              Komentarz

                              • matmak
                                Coś już napisał
                                • 2007
                                • 90

                                #2220
                                Przypuszczam ze to pojemnik z wodą z którego spadają krople.
                                :razz:

                                Komentarz

                                Pracuję...