X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • chavez
    Początki nałogu
    • 2006
    • 337

    #2986
    Zamieszczone przez Garnett
    Osobną sprawą jest to, że każde z tych sześciu zdjęć ma tak naprawdę 5 MPikseli, całe są ściągane i widziane przez przeglądarkę. "Zmniejszone" tylko do prezentacji przez przeglądarkę. (Kliknijcie prawym na obrazek i "Pokaż obrazek"). Jak przewijam stronę to mi się tnie... (mam C2D). To tak BTW. Musiałem napisać, bo mnie zabolało .

    Komentarz

    • senner
      Początki nałogu
      • 2007
      • 328

      #2987
      Zamieszczone przez chavez
      Osobną sprawą jest to, że każde z tych sześciu zdjęć ma tak naprawdę 5 MPikseli, całe są ściągane i widziane przez przeglądarkę. "Zmniejszone" tylko do prezentacji przez przeglądarkę.
      jea, uwielbiam to. tak to jest jak ktoś się za dużo naczyta o HTMLu i o parametrach 'width' i 'height'
      ;]



      in film we trust

      Komentarz

      • rolaj
        Uzależniony
        • 2006
        • 584

        #2988
        Zamieszczone przez senner
        jea, uwielbiam to. tak to jest jak ktoś się za dużo naczyta o HTMLu i o parametrach 'width' i 'height'
        ;]
        A ja uwielbiam takie posty. Zdjecia maja 21,95 x 16,46 cm. przy 300 dpi. Ale na ten temat to sie trzeba naczytac, napraktykować itd.

        Komentarz

        • senner
          Początki nałogu
          • 2007
          • 328

          #2989
          Zamieszczone przez rolaj
          A ja uwielbiam takie posty. Zdjecia maja 21,95 x 16,46 cm. przy 300 dpi. Ale na ten temat to sie trzeba naczytac, napraktykować itd.

          mierzysz centymetrem monitor? ja mierzę w pikselach i mam 1280 x 1024, dpi akurat mnie nie obchodzi na aukcji na allegro. chyba nie trzeba tu dawac koniecznie 300 dpi, to nie odbitki..


          rozluźniamy atmosferę

          Short term financing makes it possible to acquire highly sought-after domains without the strain of upfront costs. Find your domain name today.



          in film we trust

          Komentarz

          • rolaj
            Uzależniony
            • 2006
            • 584

            #2990
            Zamieszczone przez senner
            chyba nie trzeba tu dawac koniecznie 300 dpi, to nie odbitki..
            I właśnie o tym był post chaveza, co Cię tak rozbawił.

            Komentarz

            • chavez
              Początki nałogu
              • 2006
              • 337

              #2991
              Chyba czegoś nie dopowiedziałem.
              "każde z tych sześciu zdjęć ma tak naprawdę 5 MPikseli, całe są ściągane i widziane przez przeglądarkę" - w przypadku "zdjęć" miałem na myśli miniaturki. (które de facto mają wymiary 2592×1944px, a nie 240x180).

              To często popełniany błąd przez początkujących webmasterów, lub ludzi którzy nie znają się na htmlu. Niestety miniaturki trzeba robić w programie graficznym. W htmlu się nie da.

              Komentarz

              • Fotograf1995
                Bywalec
                • 2008
                • 210

                #2992
                Fotoreporter

                "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

                Komentarz

                • siudym
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2254

                  #2993
                  to mnie naprawde rozbawilo dzisiaj.

                  Komentarz

                  • senner
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 328

                    #2994
                    Zamieszczone przez chavez
                    To często popełniany błąd przez początkujących webmasterów, lub ludzi którzy nie znają się na htmlu. Niestety miniaturki trzeba robić w programie graficznym. W htmlu się nie da.

                    tru, o to mi chodziło..
                    [bo widzę że coś niektórzy inaczej interpertują..]

                    EOT!.



                    in film we trust

                    Komentarz

                    • xxkomarxx
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1456

                      #2995


                      Ciekawa aukcja. Obiektyw z filtrem polaryzacyjnym 77 cm ale jak się później okazuje to jest lepsza UV-ka bo pewnie ten mega wielki polar nie dał się wkręcić :P
                      Ostatnio edytowany przez xxkomarxx; 10391.

                      Komentarz

                      • bakulik
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 767

                        #2996
                        Piosenka o adapterze z soczewką

                        Witam.

                        Piosenka nikoniarza o adapterze M42 z soczewką.



                        Dołącz do naszej paczki i pracuj w Furgonetka.pl na elastycznych zasadach. Zobacz aktualne oferty pracy i aplikuj na wymarzone stanowisko.


                        "dzieki tobie nie wszystko skończone ja
                        widzę ostrość na nieskończoności to
                        nieskończoność nabiera ostrości"
                        Pozdrawiam
                        Łukasz Bakuła
                        „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                        Komentarz

                        • gunia1990
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 550

                          #2997
                          no nie... tylko nie rób z roguca nikoniarza
                          galeria CB / ludzie... / picasa

                          Komentarz

                          • Fotograf1995
                            Bywalec
                            • 2008
                            • 210

                            #2998
                            Jezu. Tylko nie Coma.
                            Fotoreporter

                            "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

                            Komentarz

                            • gunia1990
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 550

                              #2999
                              czemu nie? jeden z lepszych polskich zespołów obecnie...
                              galeria CB / ludzie... / picasa

                              Komentarz

                              • wojkij
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1915

                                #3000
                                Zabrakło "moim zdaniem" - bez tego przeważnie zaczyna się długaśny offtop
                                Ostatnio edytowany przez wojkij; 11622.
                                www.kwapisz.org

                                Komentarz

                                Pracuję...