X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • najeli
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 992

    #181
    Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

    Zamieszczone przez Stach84
    Najlepszy telefon do internetu a zwłaszcza do czytania canonboard to Samsung Note lub Note 2
    Telefon kupuję jako urządzenie mobilne

    Jak będę chciała mieć tablet to sobie kupię tablet :P
    Chociaz znam osoby z Note, które są nim zachwycone. Co ciekawe, nigdy się do nich dodzwonić nie mogę
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

    Komentarz

    • szuwary
      Dopiero zaczyna
      • 2009
      • 30

      #182
      Re: Pytanie: Wybór telefonu?????

      Zamieszczone przez Janusz Body
      @dinderi - kup ajfona, nie bedziesz żałował. Jedyny telefon, którego moja żona naumiała się w 5 minut. Z nokiami to zwykle zajmowało tyle co live time telefonu.
      Nie, no na Nokię to przecież nikt nie namawia tzn taką Nokię, z Symbianem.
      To rzeczywiście jest mocno archaiczne.

      Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

      Komentarz

      • kaindox
        Uzależniony
        • 2009
        • 598

        #183
        Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

        w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś

        Komentarz

        • Kolekcjoner
          Obertroll
          • 2006
          • 18766

          #184
          Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

          Cóż coś w tym jest .
          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
          Kapitan Wagner

          Komentarz

          • akustyk
            gajowy
            • 2004
            • 12158

            #185
            Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

            Zamieszczone przez kaindox
            w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś
            http://hg.joemonster.org//mg/albums/.../iCoTyNaTo.jpg
            z tym ze IMHO zwykle Coffee ma standardowy dekielek Huhtamaki, wiec mozna sobie zdjac i wlac od nowa kawe.

            w iCoffee oczywiscie takiej opcji nie ma. dekielek jest przyspawany i ma jedyna dziurke na Lightning connector, dzieki ktorej po podlaczeniu do ajtunes mozna dosypac cukru. ale nie za duzo, bo to niedietetyczne
            www albo tez flickr

            Komentarz

            • dinderi
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 3028

              #186
              Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

              Zamieszczone przez akustyk
              w iCoffee oczywiscie takiej opcji nie ma. dekielek jest przyspawany i ma jedyna dziurke na Lightning connector, dzieki ktorej po podlaczeniu do ajtunes mozna dosypac cukru. ale nie za duzo, bo to niedietetyczne
              Z tym, że nie wolno cukru trzcinowego, bo to już pornwersja.

              New $7 Cup of Coffee at Starbucks - YouTube

              Dobra, ja nie hejtuję ajfona juz, bo przez gupie komentarze nt/ Apple, co to niby miały być smieszne, śmiertelnie i do konca życia się na mnie obraziło 3-ech kolegów.
              Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
              09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

              ---Moje zdjecia na FB---

              Komentarz

              • pan.kolega
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2817

                #187
                Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                Zamieszczone przez kaindox
                w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś
                http://hg.joemonster.org//mg/albums/.../iCoTyNaTo.jpg
                Co prawda to prawda, przyznam, że niesamowicie drogie sa te zabawki.

                iPhone 4 --- free
                Iphone 4s --- $99
                iPhone 5 --- $199
                I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

                Komentarz

                • akustyk
                  gajowy
                  • 2004
                  • 12158

                  #188
                  Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                  Zamieszczone przez pan.kolega
                  iPhone 4 --- free
                  Iphone 4s --- $99
                  iPhone 5 --- $199
                  no... odpowiednio naginajac fakty, to i Galaxy S3 mozna dostac za darmo. a telefon, nie oszukujmy sie, lepszy od ipoona 5.

                  aczkolwiek nadal uwazam ze takie porownania sa bez sensu. jesli mamy porownywac applea z normalnym swiatem, to sprobujmy zaczac od cen takich samych konfiguracji PC czy lapsow... ?
                  Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
                  www albo tez flickr

                  Komentarz

                  • Czacha
                    fotograf
                    • 2004
                    • 4868

                    #189
                    Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                    komputery kosztuja tyle samo co u konkurencji topowe modele, chyba ze chcesz porownywac laptopty z biedronki jak dla mnie najwieksza zaleta sprzetu apple jest system operacyjny, a nie gigahertze. btw to watek o telefonach.
                    Ostatnio edytowany przez Czacha; 4.
                    https://www.piotrczechowski.pl

                    Komentarz

                    • jellyeater
                      Pełne uzależnienie
                      • 2010
                      • 1631

                      #190
                      Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                      jak dla mnie najwieksza zaleta sprzetu apple jest system operacyjny,
                      A nie to, że się grzeje i musi ograniczać taktowanie, by się nie spalić? Jest więcej czasu na think different, gdy komputer zwalnia.

                      Czacha te 800 PLN to w abonamencie ze sprzedażą nerki było? Bo generalnie na wolnym rynku te telefony są około 1,5 razy droższe niż modele konkurencji o lepszej specyfikacji. Ja na przykład nie mam abonamentu. Wystarczy mi jak sobie raz na 4-6 tygodni doładuję za 50 PLN.

                      iPhone 5: nowy telefon od Apple - iPhone 5 w ofercie => T-Mobile.pl

                      Dość nieciekawie. 2399 trzeba wyłożyć i abonament na dwa lata.

                      http://jellyeater.net84.net/

                      Komentarz

                      • Czacha
                        fotograf
                        • 2004
                        • 4868

                        #191
                        Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                        Zamieszczone przez jellyeater
                        A nie to, że się grzeje i musi ograniczać taktowanie, by się nie spalić? Jest więcej czasu na think different, gdy komputer zwalnia.
                        Ale ktory model Ci sie grzeje? Czy po prostu duzo internetu czytales, a doswiadczenia nie masz zadnego? Bo jesli to tak to chyba nie mamy o czym dyskutowac, bo jestes wylacznie teoretykiem bajkopisarzem

                        Zamieszczone przez jellyeater
                        Czacha te 800 PLN to w abonamencie ze sprzedażą nerki było?
                        Nie zagladaj mi do portfela, bo zajezdzac zaczyna trollem.
                        https://www.piotrczechowski.pl

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #192
                          Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                          sure, whatever... Apple najlepsze jest... mi sie juz nie chce kontynuowac dyskusji
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • MC_
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 3444

                            #193
                            Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                            Akustyk, a bierzesz pod uwagę taką możliwość, że komuś zwyczajnie te ograniczenia iP mogą nie przeszkadzać?

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #194
                              Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                              Zamieszczone przez MC_
                              Akustyk, a bierzesz pod uwagę taką możliwość, że komuś zwyczajnie te ograniczenia iP mogą nie przeszkadzać?
                              biore. co wiecej, uwazam, ze w wielu okolicznosciach to jest zaleta, ze uzytkownik nie ma za duzo wolnego wyboru. dokumentacja i support sa wtedy o wiele latwiejsze.

                              natomiast nieodmiennie nie lubie nazywania wad zaletami. a im dalej niektorzy brna w rezerwat apple'a, tym bardziej podatni sa na takie zachowania.
                              bez uogolniania, oczywiscie, ale zjawisko fanboystwa i wszelkie tego przejawy - sa wybitnie silne wsrod wlascicieli gadzetow apple'a. i zanim ktos zacznie we mnie rzucac
                              kamieniami ze "a wsrod androidowcow/canoniarzy/pentaksiarzy/intelowcow/ataryniarzy/wlascicieli audi/... to fanboyow nie ma ? " - z gory odpowiem, ze jak najbardziej.
                              zadnych nie trawie kiedy naginaja czasoprzestrzen do ich jedynej slusznej wizji swiata...
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • MC_
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 3444

                                #195
                                Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????

                                I tutaj się zgadzamy :-)

                                Komentarz

                                Pracuję...