X
-
www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII -
Re: Pytanie: Wybór telefonu?????
Nie, no na Nokię to przecież nikt nie namawia
tzn taką Nokię, z Symbianem.
To rzeczywiście jest mocno archaiczne.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś
Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
Cóż coś w tym jest
.
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
z tym ze IMHO zwykle Coffee ma standardowy dekielek Huhtamaki, wiec mozna sobie zdjac i wlac od nowa kawe.w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś
http://hg.joemonster.org//mg/albums/.../iCoTyNaTo.jpg
w iCoffee oczywiscie takiej opcji nie ma. dekielek jest przyspawany i ma jedyna dziurke na Lightning connector, dzieki ktorej po podlaczeniu do ajtunes mozna dosypac cukru. ale nie za duzo, bo to niedietetyczne
Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
Z tym, że nie wolno cukru trzcinowego, bo to już pornwersja.
New $7 Cup of Coffee at Starbucks - YouTube
Dobra, ja nie hejtuję ajfona juz, bo przez gupie komentarze nt/ Apple, co to niby miały być smieszne, śmiertelnie i do konca życia się na mnie obraziło 3-ech kolegów.Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
Co prawda to prawda, przyznam, że niesamowicie drogie sa te zabawki.w ramach trolingu znalazłem przed chwilą taki cuś
http://hg.joemonster.org//mg/albums/.../iCoTyNaTo.jpg
iPhone 4 --- free
Iphone 4s --- $99
iPhone 5 --- $199I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
no... odpowiednio naginajac fakty, to i Galaxy S3 mozna dostac za darmo. a telefon, nie oszukujmy sie, lepszy od ipoona 5.
aczkolwiek nadal uwazam ze takie porownania sa bez sensu. jesli mamy porownywac applea z normalnym swiatem, to sprobujmy zaczac od cen takich samych konfiguracji PC czy lapsow... ?Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
komputery kosztuja tyle samo co u konkurencji topowe modele, chyba ze chcesz porownywac laptopty z biedronki
jak dla mnie najwieksza zaleta sprzetu apple jest system operacyjny, a nie gigahertze. btw to watek o telefonach.
Ostatnio edytowany przez Czacha; 4.Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
A nie to, że się grzeje i musi ograniczać taktowanie, by się nie spalić? Jest więcej czasu na think different, gdy komputer zwalnia.jak dla mnie najwieksza zaleta sprzetu apple jest system operacyjny,
Czacha te 800 PLN to w abonamencie ze sprzedażą nerki było? Bo generalnie na wolnym rynku te telefony są około 1,5 razy droższe niż modele konkurencji o lepszej specyfikacji. Ja na przykład nie mam abonamentu. Wystarczy mi jak sobie raz na 4-6 tygodni doładuję za 50 PLN.
iPhone 5: nowy telefon od Apple - iPhone 5 w ofercie => T-Mobile.pl
Dość nieciekawie. 2399 trzeba wyłożyć i abonament na dwa lata.Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
Ale ktory model Ci sie grzeje? Czy po prostu duzo internetu czytales, a doswiadczenia nie masz zadnego? Bo jesli to tak to chyba nie mamy o czym dyskutowac, bo jestes wylacznie teoretykiem bajkopisarzem
Nie zagladaj mi do portfela, bo zajezdzac zaczyna trollem.Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
Akustyk, a bierzesz pod uwagę taką możliwość, że komuś zwyczajnie te ograniczenia iP mogą nie przeszkadzać?Komentarz
-
Odp: Pytanie: Wybór telefonu?????
biore. co wiecej, uwazam, ze w wielu okolicznosciach to jest zaleta, ze uzytkownik nie ma za duzo wolnego wyboru. dokumentacja i support sa wtedy o wiele latwiejsze.
natomiast nieodmiennie nie lubie nazywania wad zaletami. a im dalej niektorzy brna w rezerwat apple'a, tym bardziej podatni sa na takie zachowania.
bez uogolniania, oczywiscie, ale zjawisko fanboystwa i wszelkie tego przejawy - sa wybitnie silne wsrod wlascicieli gadzetow apple'a. i zanim ktos zacznie we mnie rzucac
kamieniami ze "a wsrod androidowcow/canoniarzy/pentaksiarzy/intelowcow/ataryniarzy/wlascicieli audi/... to fanboyow nie ma ? " - z gory odpowiem, ze jak najbardziej.
zadnych nie trawie kiedy naginaja czasoprzestrzen do ich jedynej slusznej wizji swiata...Komentarz
-
Komentarz