X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Morfii
    Uzależniony
    • 2010
    • 529

    #16
    Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Zamieszczone przez szambonur
    niech Ci będzie 4,4L ...
    Oni nigdy tego nie zrozumieją BMW to BMW...
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

    Komentarz

    • Kolekcjoner
      Obertroll
      • 2006
      • 18766

      #17
      Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

      No znaczy się Będziesz Miał Wydatki .
      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
      Kapitan Wagner

      Komentarz

      • Sergiusz
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2708

        #18
        Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

        Zamieszczone przez Kolekcjoner
        No znaczy się Będziesz Miał Wydatki .
        Święte słowa. Po pół roku się zreflektowałem i sprzedałem prototyp. Do tego porypane guziki, włącznik świateł i niewidzialna klamka w drzwiach. Potem miałem Mazda 626 i zapomniałem co to samochód. Niestety już takich nie robią.
        Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

        Komentarz

        • ghiio
          Coś już napisał
          • 2012
          • 63

          #19
          Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

          A tam
          Niezapominajmy, ze BMW to rowniez wspaniale motocykle. I tutaj " Będziesz Miał Wydatki " juz raczej nie obowiazuje.

          Komentarz

          • Kolekcjoner
            Obertroll
            • 2006
            • 18766

            #20
            Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

            Żeby było jasne to ja nie mam nic przeciw BMW, jedynie mi się to skojarzyło - nawiasem mówiąc usłyszane od właściciela takiego auta .
            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
            Kapitan Wagner

            Komentarz

            • ghiio
              Coś już napisał
              • 2012
              • 63

              #21
              Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

              Będziesz Miał Wydatki - ja uslyszalem od mojego instruktora ok. rok temu.
              Niemniej wydaje mi sie, ze to ludzie starej daty, majacy doczynienia ze starymi BMW tak mawiaja

              Komentarz

              • Sergiusz
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2708

                #22
                Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
                Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                Komentarz

                • salas
                  Pełne uzależnienie
                  • 2012
                  • 3000

                  #23
                  Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                  Zamieszczone przez Sergiusz
                  Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
                  Znajdź samochód powiedzmy produkowany od 2000r i niech przejedzie bezawaryjnie 300tyś to już bedzie WYCZYN.
                  Im nowsze samochody tym mniej trwałe, miałem w rodzinie mercedesa dostawczego z 88roku na ropę, który wyzerował licznik i jechał od nowa bez żadnej grubszej awarii =) a pił wszystko, wlałbyś mu skarpetę nasączoną ropą i by jechał
                  SONY

                  Komentarz

                  • Kolekcjoner
                    Obertroll
                    • 2006
                    • 18766

                    #24
                    Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                    Zamieszczone przez Sergiusz
                    Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
                    Jasne, bo wiele innych aut rozpada się dużo wcześniej - rzeczywiście nie powinno tak być .
                    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                    Kapitan Wagner

                    Komentarz

                    • kaindox
                      Uzależniony
                      • 2009
                      • 598

                      #25
                      Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                      Czy tylko ja widzę z tekście Sergiusza ironię?

                      Komentarz

                      • salas
                        Pełne uzależnienie
                        • 2012
                        • 3000

                        #26
                        Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                        może i tak, ale gadanie o bmw jako o będziesz miał wydatki to gruba przesada patrząc na dzisiejszy rynek samochodów, chyba że mówimy o rynku wtórnym gdzie u nas 90% samochodów jest "IGŁA FULL WYPAS Z NIEMIEC IDEALNE JAK NÓWKA" z przebiegiem oczywiście poniżej 200tyś i jeszcze bezwypadkowe - kupując taki szrot to każdy samochód można nazwać "będziesz miał wydatki" =)
                        SONY

                        Komentarz

                        • szambonur
                          Uzależniony
                          • 2011
                          • 712

                          #27
                          Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                          Poezja!!!
                          To nie obrazek z X'ów, ale miałem okazje pojeździć właśnie X'ami trochę tej zimy w ramach akcji promocyjnej "Rzuć wyzwanie zimie" Dostawałeś nowiutkie X5 albo X3 na cały dzień i jeździłeś gdzie chciałeś. Od tej pory po nocach śnią mi się tylko "beemki" i chociaż w tym momencie nie stać mnie na takie auto, to właśnie BMW wie jak rozpalać marzenia... dlatego są najlepsi...
                          Moje zdjęcia na canon-board.info
                          Facebook

                          Komentarz

                          • kaindox
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 598

                            #28
                            Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                            Salas Nie traktuj tego tak śmiertelnie poważnie
                            Ostatnio edytowany przez kaindox; 25813.

                            Komentarz

                            • szambonur
                              Uzależniony
                              • 2011
                              • 712

                              #29
                              Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                              Zamieszczone przez kaindox
                              Salas Nie traktuj tego tak śmiertelnie poważnie
                              ależ skąd, o moje zdrowie możesz być całkowicie spokojny... Zastanawia mnie tylko skąd pogarda u Nas marką BMW gdzie np. w Stanach czy w innych krajach Europy jest to synonim luksusu i bezpieczeństwa.
                              Kumpel kupił 20 letnią beemkę z serii "5" a komfort jazdy jest nieporównywalnie wyższy jak w mojej nowej toyotce... więc coś w tym chyba jest...
                              Moje zdjęcia na canon-board.info
                              Facebook

                              Komentarz

                              • Kolekcjoner
                                Obertroll
                                • 2006
                                • 18766

                                #30
                                Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

                                Zamieszczone przez szambonur
                                Poezja!!!

                                To nie obrazek z X'ów, ale miałem okazje pojeździć właśnie X'ami trochę tej zimy w ramach akcji promocyjnej "Rzuć wyzwanie zimie" Dostawałeś nowiutkie X5 albo X3 na cały dzień i jeździłeś gdzie chciałeś. Od tej pory po nocach śnią mi się tylko "beemki" i chociaż w tym momencie nie stać mnie na takie auto, to właśnie BMW wie jak rozpalać marzenia... dlatego są najlepsi...
                                E tam najlepsi. Są dobrzy jakich wielu .

                                Zamieszczone przez szambonur
                                ależ skąd, o moje zdrowie możesz być całkowicie spokojny... Zastanawia mnie tylko skąd pogarda u Nas marką BMW gdzie np. w Stanach czy w innych krajach Europy jest to synonim luksusu i bezpieczeństwa.
                                Kumpel kupił 20 letnią beemkę z serii "5" a komfort jazdy jest nieporównywalnie wyższy jak w mojej nowej toyotce... więc coś w tym chyba jest...
                                Ja tam nie widzę żeby była pogarda do BMW - IMHO to u nas bardzo ceniona marka.
                                Marka została pewnie trochę "zepsuta" przez łysych ze złotymi łańcuchami co to preferują czarne BMki ale bez przesady .
                                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                                Kapitan Wagner

                                Komentarz

                                Pracuję...