X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bangi
    Moderator
    • 2010
    • 5117

    #31
    Odp: Czy zostać przy systemie czy może nie.

    Skoro wspominasz o samolotach, to kup 70-300 na pewno się przyda długi koniec
    Dziękuję za opinię
    SAMOLOTY CB
    SAMOLOTY lotnictwo.net
    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

    Komentarz

    • fancik
      Bywalec
      • 2010
      • 214

      #32
      Odp: Czy zostać przy systemie czy może nie.

      Zamieszczone przez Bangi
      Skoro wspominasz o samolotach, to kup 70-300 na pewno się przyda długi koniec
      Dziękuję za opinię
      witam
      Właśnie macałem tego Tamrona i jest ok poza jednym pytaniem czy ten typ tak ma .
      Chodzi o spory luz na bagnecie tzn jak dotykam pierścienia zmiany ogniskowej czy to w lewo czy prawo to najpierw jest mały ruch spowodowany tym luzem.
      Czy u was też tak jest bo poza tym całkiem fajne szkiełko ten Tamron .
      Proszę o jakieś szybkie rady bo jutro mam go kupić ( sprzedawca obiecał przygotować dwie sztuki do wyboru ).
      pozdrawiam Wojtek
      Myśl i oceniaj sprawiedliwie....
      Canon 50 D/ 15-85/3.5-5.6......50/1.8 STM...Tamron 70-300VC USD i trochę różnych dodatków,które czasem się przydają.

      Komentarz

      • fancik
        Bywalec
        • 2010
        • 214

        #33
        Odp: Czy zostać przy systemie czy może nie.

        ok temat już nie aktualny .
        Obiektyw kupiony wybrany ten lepszy o ile można je rozróżnić .
        Teraz tylko robić fotki i cieszyć się nimi.
        Jak będę miał jakieś pytania pozwolę sobie jeszcze tu napisać o ile w wakacje będzie jakiś ruch na forum.
        Pozdrawiam wszystkich i życzę samych wspaniałych momentów do zapisania na matrycy waszego aparatu.
        Myśl i oceniaj sprawiedliwie....
        Canon 50 D/ 15-85/3.5-5.6......50/1.8 STM...Tamron 70-300VC USD i trochę różnych dodatków,które czasem się przydają.

        Komentarz

        Pracuję...