X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michalab
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1580

    #121
    Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

    Zamieszczone przez kmeg
    Ale masz Bosha niemieckiego, polskiego, tureckiego czy chińskiego?
    Nie wiem jakiej jest produkcji. Ale z tych najtańszych więc raczej nie niemiecki.

    Zamieszczone przez kmeg
    Poza tym pralki robione 12 lat temu a teraz to co innego. Ta sama firma może robić model przyzwoity (i naprawiany) jak i nienaprawialny (bo wszystko jest np. modułem).
    To niestety prawda.

    Zamieszczone przez kmeg
    Sugerowanie się marką juz dawno nie ma sensu (nawet Miele nie można być juz 100% pewnym).
    W pewnym zakresie ma - są marki, które produkują tylko nienaprawialne pralki i ja osobiście te skreślam od razu.
    Zapraszam

    Komentarz

    • kmeg
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 1533

      #122
      Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

      Zamieszczone przez michalab
      Nie wiem jakiej jest produkcji. Ale z tych najtańszych więc raczej nie niemiecki.


      To niestety prawda.


      W pewnym zakresie ma - są marki, które produkują tylko nienaprawialne pralki i ja osobiście te skreślam od razu.
      Tak ale każdy model musisz weryfikować - najlepiej przez dzwonienie do serwisu i liczenie, że trafisz na kogoś kto jest kompetentny i zechce mu się powiedzieć. To się wszystko zmienia więc na marki nie ma co patrzeć. Do tego dochodzi też cena części, które czasem kosztują więcej niż 50% nowej. Pralki jeszcze są i tak w dobrej sytuacji bo są najmniej złożone i najczęciej wszystko rozbija się o to czy zbiornik klejony czy nie i czy daje się wymienić łożyska.
      Galeria na CB
      http://500px.com/piotrtracz

      Komentarz

      • mwitek
        Uzależniony
        • 2011
        • 501

        #123
        Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

        Kupiłeś juz te pralkę? W saturnie jeszcze jutro masz fajne zniżki
        maciejwitkowski.wordpress.com - www
        facebook.com/mwitkowskifoto -fb
        instagram.com/mwitkowski_foto -insta
        flickr - cośtam jeszcze

        Komentarz

        • centur
          Uzależniony
          • 2011
          • 766

          #124
          Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

          3 lata minęły a pralka pracuje jakby była nowa. Naprawdę jestem zadowolony z zakupu i polecam sprzęt jakiejkolwiek firmy ale z jak najdłuższą gwarancją (ja mam na 5 lat bez żadnej dopłaty). Ze środków piorących szczerze mogę polecić kapsułki Ariel 3w1. Naprawdę rewelacja !!! Dozownik zawsze czysty, żadnych zacieków ani 'niedopłukań' po proszku (szczególnie na spodniach) czy zero stresu z dozowaniem proszku czy płynu. Naprawdę, idealny wynalazek dla faceta. Oczywiście kupuje tylko w promocjach po ok 0,83/szt
          http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
          http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
          Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

          Komentarz

          Pracuję...