X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dreamstorm
    Uzależniony
    • 2009
    • 642

    #16
    Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

    Mam TV ale nie oglądam. Synowi tylko czasem jakąś bajkę włączymy, ale kiedy coś faktycznie oglądałem w TV to nie pamiętam. Z pół roku temu może...ale spoko marnuję życie na fejzbóq za to.
    Canon 5d mk3 | 6D | C15 fiśaj | C16-35L II | C35L | C50 1.4 | S85 1.4 | C70-200L 2.8 IS | 3xYN600EX-RT | YN-E3-RT | na M42 - Zenitar 50 1,7 | Jupiter 9 | CZ Jena 135 f3.5

    Komentarz

    • zysk
      Pełne uzależnienie
      • 2013
      • 1120

      #17
      Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

      Zamieszczone przez jotes25
      Też nie mam TV od kilkunastu lat już
      Podziwiam za "twardośc" ,ja TV mało ogladam ,ale ogladam.
      Ignoruję wszystkie szoły ,ale w kanałach : historia ,kultura,stopklatka ,rzadko sport a czasem w innych kanałach trafiaja się
      rodzynki filmowe lub muzyczne i już warto ten TV mieć za tę frajdę raz na tydzień.
      Np teraz :Lot nad kukułczym gniazdem.
      Po co oglądać po raz kolejny ten sam film ?
      Ostatnio edytowany przez zysk; 49586.
      "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
      7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

      Komentarz

      • pan.kolega
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2817

        #18
        Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

        Zamieszczone przez zysk
        Czasem wpadam na CB a userów :"zero" .
        Może odpoczywają a może ogladają coś ciekawegow TV:
        kabarety,film lub coś "na żywo" .
        Czasem taka podpowiedź byłaby przydatna ,aby coś ciekawego zobaczyć /usłyszeć .
        Teraz oglądam western na stopklatka:
        Za kilka dolarów więcej.
        Wykonawcy:
        Clint Eastwood, Lee Van Cleef .
        Te westerny to taki kicz,...
        Ten spaghetti western już był na cb. Mówiłem, że ten pociag się zatrzyma w Tucumcari.


        U mnie telewizór jest wyłaczony tylko kiedy nikogo nie ma w domu albo wszyscy śpia a poza tym 24 grudnia wieczorem/25 grudnia rano. (Ale jest właczony okolo północy 24 grudnia do ~2 rano.)
        Ostatnio edytowany przez pan.kolega; 16861.
        I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

        Komentarz

        • Bangi
          Moderator
          • 2010
          • 5117

          #19
          Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

          Podziwiam ludzi, którzy nie mają TV ! Naprawdę.
          Ja w sumie jak mam czas to lubię oglądać dokumenty na Planet lub Focus + wszelkie "lotnicze" tematy, jak Katastrofa w przestworzach, albo Lotnisko w Dubaju
          SAMOLOTY CB
          SAMOLOTY lotnictwo.net
          SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

          Komentarz

          • cobalt
            Pełne uzależnienie
            • 2012
            • 1513

            #20
            Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

            W schizowizji oglądam tylko Puchar 6 Narodów:
            14.02.2015 - Anglia vs Włochy Canal+ Family godz. 15.25,
            - Irlandia vs Francja Canal+Family godz. 17.55.
            15.02.2015 - Szkocja vs Walia Canal+ Family2 godz. 15.55.
            C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
            www.cobalt.fr.pl

            Komentarz

            • Domcia
              Dopiero zaczyna
              • 2012
              • 29

              #21
              Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

              Zamieszczone przez Bangi
              Podziwiam ludzi, którzy nie mają TV ! Naprawdę.
              To żaden wyczyn. oglądałam dużo TV jako nastolatek i podczas studiów, zaczęłam od tego odchodzić, bo zauważyłam jak dużo zabiera mi to czasu, który mogłabym dużo produktywniej spędzić. Czasem na prawdę ciężko było się od niego odkleić! W chwili obecnej brakuje mi TV tylko w sytuacjach jak jestem chora i nadaję się tylko do biernego przyjmowania rzeczywistości. Wtedy z pomocą przychodzi internet, za kilka zł mam kilkadziesiąt programów TV na kilka dni. W chwili obecnej nawet kanały discovery puszczają coraz gorszą papkę i ciężko tam znaleźć coś godnego uwagi.

              Naprawdę, zaprawdę powiadam nie żałuję braku kablówki w domu.

              Komentarz

              • igor58
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 1861

                #22
                Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                ja wolę emitowane tu seriale "Bitwa o Go" lub "Apeesce kontra Fulfrejm"; czekam na kolejny sezon

                Komentarz

                • Merde
                  Grzeczny i układny podpis
                  • 2008
                  • 7756

                  #23
                  Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                  Zamieszczone przez Domcia
                  To żaden wyczyn.
                  Ja kilka lat nie miałem telewizora. "Kilka mieszkań temu" kupiłem jakiś kineskopowy 28", ale szlag go trafił podczas burzy i stwierdziłem, że prawie z niego nie korzystam - telewizji nie oglądałem w ogóle, raczej służył do oglądania filmów z innych nośników lub do grania.

                  Nowy telewizor i kablówkę sprawiłem sobie dopiero kiedy zauważyliśmy że dziecko (wtedy chyba około dwuletnie) chętniej posługuje się językiem angielskim niż polskim (np. podczas liczenia).
                  A przyczyną było to, że bajki oglądało z youtube... Tak, wiem - są tam też polskie bajki, ale prędzej czy później przeskoczy na coś angielskojęzycznego.

                  Dodatkowo chciałem zaoszczędzić lampę projektora, bo ten element ma dosyć krótką żywotność, a do tanich nie należy.

                  Sam oglądam telewizji bardzo mało - jakieś wiadomości czy cokolwiek "do spania", bo nawet jeśli coś sensownego się trafi, to nigdy o odpowiedniej porze.
                  Miałem ostatnio z kablówki zrezygnować, bo UPC mi chciało podnieść abonament, ale po wypowiedzeniu umowy dostałem znacznie korzystniejszą ofertę i jestem znów uwiązany na dwa lata... Ogólnie bez telewizji można żyć, bez neta gorzej :-)
                  I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                  Komentarz

                  • Bangi
                    Moderator
                    • 2010
                    • 5117

                    #24
                    Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                    Zamieszczone przez Merde
                    (...) ale po wypowiedzeniu umowy dostałem znacznie korzystniejszą ofertę i jestem znów uwiązany na dwa lata... Ogólnie bez telewizji można żyć, bez neta gorzej :-)
                    To masz jak ja
                    SAMOLOTY CB
                    SAMOLOTY lotnictwo.net
                    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                    Komentarz

                    • centur
                      Uzależniony
                      • 2011
                      • 766

                      #25
                      Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                      Zamieszczone przez zysk
                      Czasem wpadam na CB a userów :"zero" .
                      Może odpoczywają a może ogladają coś ciekawegow TV:
                      kabarety,film lub coś "na żywo" .
                      Czasem taka podpowiedź byłaby przydatna ,aby coś ciekawego zobaczyć /usłyszeć .
                      Teraz oglądam western na stopklatka:
                      Za kilka dolarów więcej.
                      Wykonawcy:
                      Clint Eastwood, Lee Van Cleef .
                      Te westerny to taki kicz,ale chętniej je oglądam niż filmy
                      z Van Dammem czy Lundgrenem ,a nawet terminatory już mi zbrzydły.
                      Filmy z lat 50-70 nie posługują się grafika komputerową ,
                      co jest zaleta ogromną .
                      Jak jedzie dyliżans,to dyliżans a nie animacja.
                      drogi kolego, mz w tv dla normalnego faceta nie pozostało już prawie nic prócz sportu na żywo ponieważ cała reszta to papka dla ludzi nie mających jak zabić czasu. Czasami obejrzę jeszcz jakiś dobry film na tvp1 czy 2 ale tylko dlatego że nie jest przerywany reklamami. Poza tym dno i 3 metry mułu !!! Poziom wielkiej trójki (tvp tvn, polsat) jest po prostu żenujący: te wszystkie telenowele, fabularyzowane pseudodokumeny, wszelkiego rodzaju programy szukające talentów czy nawet stronnicze wiadomości czy tandetna publicystyka wzbudzają we mnie odruch wymiotny. Po prostu ż e n a d a !!! czasem jeszcze zobaczę jakiś ciekawy dokument np na planette+ ale wszytsko inne to szmira, nawet NG czy Discovery zeszły na psy, nie dość żę rekama pogania reklamę to tylko mamy tam aukcje w ciemno, renowacje hotrodów i poszukiwaczy złota..... ludzie, ile można ... powszechny dostęp do szybkiego neta już niedługo pochowa w grobie tv jaką znamy a ja z niekłamaną radością obejrze sobie jej pogrzeb
                      Ostatnio edytowany przez centur; 43228.
                      http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
                      http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
                      Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

                      Komentarz

                      • aptur
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 3837

                        #26
                        Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                        Telewizji właściwie nie oglądam ale gdybym miał wymienić jakiś sensowny kanał to byłby to TVP Kultura. Z mojego punktu widzenia najbardziej potrzebna funkcja w TV to automatyczny "mute" na czas nadawania reklam, najlepiej z black screenem.

                        Komentarz

                        • zysk
                          Pełne uzależnienie
                          • 2013
                          • 1120

                          #27
                          Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                          Zamieszczone przez centur
                          mz w tv dla normalnego faceta nie pozostało już prawie nic prócz sportu na żywo
                          Mam nadzieję ,ze nie masz na myśli skórki kopanej

                          --- Kolejny post ---

                          Zamieszczone przez aptur
                          gdybym miał wymienić jakiś sensowny kanał to byłby to TVP Kultura
                          Tak,tytuł kanału myląca.
                          Można tak zobaczyć świetne filmy,mnie sie podobają produkcje japońskie,
                          strasznie trudno zrozumieć i samurajską kulturę .

                          --- Kolejny post ---

                          Zamieszczone przez centur
                          Poziom wielkiej trójki (tvp tvn, polsat) jest po prostu żenujący: te wszystkie telenowele, fabularyzowane pseudodokumeny, wszelkiego rodzaju programy szukające talentów czy nawet stronnicze wiadomości czy tandetna publicystyka wzbudzają we mnie odruch wymiotny. Po prostu ż e n a d a !!!
                          Mówimy co oglądać ,a nie czego nie oglądać.Łatwiej wymienić kilka programów godnych uwagi niż kilkadziesiąt adresowanych do czytaczy super expresu ,faktu i podobnych ( a jednak kupowanych) wydawnictw.
                          "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
                          7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

                          Komentarz

                          • centur
                            Uzależniony
                            • 2011
                            • 766

                            #28
                            Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                            Zamieszczone przez zysk
                            Mam nadzieję ,ze nie masz na myśli skórki kopanej
                            cóż, nie oglądam żadnej ligii a juz na pewno nie polskiej, (nawet nie wiem kto jest mistrzem) ale nie odmówię sobie jakichś ciekawych spotkach od 1/8 Ligii Mistrzów czy meczów końcowej fazy ME czy MŚ. Jednak głównie siatkówka i tenis, ręczną i F1 też nie pogardzę no i neiktóre konkurencje na IO ...
                            http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
                            http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
                            Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

                            Komentarz

                            • homesicalien
                              Początki nałogu
                              • 2012
                              • 295

                              #29
                              Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                              A ja pohejtuję trochę. Ostatnio uderzyło mnie co się stało z kanałami dokumentalnymi brytyjskimi. Animal planet to teraz ciągłe oglądanie kotków u weterynarza. Ni ch.. nie poznasz bliżej np. jakiegoś gatunku zwierząt choćbyś cały dzień poświęcił. W Discovery jakieś bzdurne tasiemce o tym jak jacyś marni telewizyjni celebryci przerabiają stare auta. A najlepsze są programy na kanale History: "wojny magazynowe", "królowie lombardu".
                              Dla mnie tv to głównie tenis live, parę innych dyscyplin i czasem newsy. Reszta traci na jakości. Z małymi wyjątkami.

                              Komentarz

                              • Usjwo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 1055

                                #30
                                Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                                Ja ostatnio ogladalem mecz Polska-Katar. W ciagu tygodnia u nas nikt nic nie oglada w TV (rodzina 2+2). W weekend (piatek wieczorem) syn sie uaktywnia. W niedziele przy poranej kawie obejzymy jakis film.
                                Drugi telewizor nawet nie jest podlaczony do anteny, sluzy do ogladania filmow. Co rocznie mamy calkowita przerwe od TV (2 do 4 tygodni), zanim ktos sie zorientuje ze trzeba znow wykupic abonament.
                                Pewnie TV moglby dla nas nie istniec, ale z drugiej strony filmy ogladamy wiekszosci z plyt, wiec pewnie dlatego tak latwo z niego zrezygnowac.
                                Coz z tego ze TV nie pozera nam czasu, jak robi to net i to jeszcze w wiekszym stopniu

                                Komentarz

                                Pracuję...