X
-
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Niedawno oglądałem norweski:Śniegi wojny.
Piloci niemieccy i angielscy z rozbitych samolotów muszą wspólnie ....
Mnie sie podobał."http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXIIKomentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Ja zaś dzisiaj rano spędziłem godzinę w poczekalni serwisu samochodowego i wysłuchałem (nie oglądałem, bo siedziałem tyłem) całego odcinka "Klanu". Intensywne przeżycie. Żaden Slamdog się nie umywa.Ostatnio edytowany przez Leon007; 27765.Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
JaCzłowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
KonfucjuszKomentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Kiedyś pamiętam, ktoś zapytał mnie czy patrzyłem, co było w telewizji. No, patrzyłem. Musiałem go rozkręcić, bo grać nie chciał, a był to stary, lampowy ametyst. Zawsze się zastanawiałem po kiego czorta są trzy przyciski do zmiany kanałów, jak były tylko dwa programy... Szybko się nauczyłem którymi cewkami kręcić, aby obraz był równy, lub w ogóle był. Jeszcze szybciej nauczyłem się gdzie nie trzeba wkładać rąk i śrubokrętów. Raz poparzyłem się lampą i raz kopnęło mnie wysokie napięcie. Niedługo później kupiłem zenita et. Bezpośrednio związku nie widzę, ale gdy go kupowałem na ruskim rynku, przypomniał mi się telewizor...Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Może ponad rok temu widziałem kilka jego filmów .Jeden był o chomiku polskim, coś ok 0,5 kg,drugi o jakimś wężu ponad 2 m gdzieś chyba zamieszkujący korony drzew, okolice Bieszczad.i jeszcze jeden o ptaszku wielkości wróbla który złapane myszy,itp, nabijał na krzaki z dość długimi cierniami i dopiero wtedy żywił się nimi.Ale nazwy już nie pamiętam. Ciekawa seria filmów,z chęcią bym więcej zobaczył.Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Ten ptak to srokosz i sadysta z niego niezły. A ten o krukowatych w mieście widziałeś?
--- Kolejny post ---
Polecam też Sagę prastarej puszczy, chyba na tvp kultura leci w niedzielę.Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Niestety,już jakoś nie trafiłem na więcej filmów jego autorstwa .Tak , to był film o srokoszu, ciekawy sposób zaspakajania głodu przez tego ptasza
Niezły z niego ptaszek
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
Moja praca nie ma nic wspólnego z ornitologią, nad czym ubolewam, pracuję jako spawacz. Bardziej przyrodnikiem, niż ornitologiem jestem z zamiłowania. Po prostu w centrum dużego miasta bym umarł
. Wiedza? Czytam i obserwuję. Czasem robię zdjęcia. Czasem mi wyjdą
.
Szukaj w sieci cyklu pt "Z Wajrakiem wśród zwierząt"Ostatnio edytowany przez słowiczek; 51117.Komentarz
-
Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?
"Saga Prastarej Puszczy" to jedne z lepszych filmów przyrodniczych w ogóle. Podoba mi się w nich ta fantazyjna fabularyzacja. Ostatni odcinek jest interesujący, bo autorzy pokazują technologię tworzenia tych filmów.
Pod wpływem filmu Wajraka o pluszczu, szukałem tego ptaka i udało mi się zrobić kilka zdjęć w Dolinie Kościeliskiej i w Olczysku, bez specjalnej zasiadki, po prostu na celowym spacerze.
Srokosza zaliczają do dzierzb.Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
JaCzłowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
KonfucjuszKomentarz
Komentarz