X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • aptur
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3837

    #46
    Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

    Zamieszczone przez akustyk
    Obywatel roku (2014) - Filmweb
    Dobry film. Również polecam.

    Komentarz

    • zysk
      Pełne uzależnienie
      • 2013
      • 1120

      #47
      Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

      Niedawno oglądałem norweski:Śniegi wojny.
      Piloci niemieccy i angielscy z rozbitych samolotów muszą wspólnie ....
      Mnie sie podobał.
      "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
      7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

      Komentarz

      • Leon007
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 2709

        #48
        Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

        Ja zaś dzisiaj rano spędziłem godzinę w poczekalni serwisu samochodowego i wysłuchałem (nie oglądałem, bo siedziałem tyłem) całego odcinka "Klanu". Intensywne przeżycie. Żaden Slamdog się nie umywa.
        Ostatnio edytowany przez Leon007; 27765.
        Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
        Ja
        Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
        Konfucjusz

        Komentarz

        • słowiczek
          Uzależniony
          • 2014
          • 759

          #49
          Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

          Zamieszczone przez Domcia
          Nie mam TV w domu..
          A ja mam. Oglądam go codziennie. Czasem nawet go włączę. Lubię programy Cejrowskiego, Wajraka...takie tam.

          Komentarz

          • RobertON
            Pełne uzależnienie
            • 2012
            • 2190

            #50
            Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

            Zamieszczone przez słowiczek
            A ja mam. Oglądam go codziennie. Czasem nawet go włączę
            Zapisałem, świetny tekst
            https://500px.com/robowert26

            Komentarz

            • słowiczek
              Uzależniony
              • 2014
              • 759

              #51
              Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

              Kiedyś pamiętam, ktoś zapytał mnie czy patrzyłem, co było w telewizji. No, patrzyłem. Musiałem go rozkręcić, bo grać nie chciał, a był to stary, lampowy ametyst. Zawsze się zastanawiałem po kiego czorta są trzy przyciski do zmiany kanałów, jak były tylko dwa programy... Szybko się nauczyłem którymi cewkami kręcić, aby obraz był równy, lub w ogóle był. Jeszcze szybciej nauczyłem się gdzie nie trzeba wkładać rąk i śrubokrętów. Raz poparzyłem się lampą i raz kopnęło mnie wysokie napięcie. Niedługo później kupiłem zenita et. Bezpośrednio związku nie widzę, ale gdy go kupowałem na ruskim rynku, przypomniał mi się telewizor...

              Komentarz

              • italy
                Uzależniony
                • 2011
                • 507

                #52
                Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                Zamieszczone przez słowiczek
                Lubię programy Cejrowskiego, Wajraka...takie tam.
                Wajrak to ten od filmów o zwierzętach Polski ?

                Komentarz

                • słowiczek
                  Uzależniony
                  • 2014
                  • 759

                  #53
                  Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                  Zamieszczone przez italy
                  Wajrak to ten od filmów o zwierzętach Polski ?
                  Dokładnie. Zresztą też fotograf.

                  Komentarz

                  • italy
                    Uzależniony
                    • 2011
                    • 507

                    #54
                    Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                    Może ponad rok temu widziałem kilka jego filmów .Jeden był o chomiku polskim, coś ok 0,5 kg,drugi o jakimś wężu ponad 2 m gdzieś chyba zamieszkujący korony drzew, okolice Bieszczad.i jeszcze jeden o ptaszku wielkości wróbla który złapane myszy,itp, nabijał na krzaki z dość długimi cierniami i dopiero wtedy żywił się nimi.Ale nazwy już nie pamiętam. Ciekawa seria filmów,z chęcią bym więcej zobaczył.

                    Komentarz

                    • słowiczek
                      Uzależniony
                      • 2014
                      • 759

                      #55
                      Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                      Ten ptak to srokosz i sadysta z niego niezły. A ten o krukowatych w mieście widziałeś?

                      --- Kolejny post ---

                      Polecam też Sagę prastarej puszczy, chyba na tvp kultura leci w niedzielę.

                      Komentarz

                      • italy
                        Uzależniony
                        • 2011
                        • 507

                        #56
                        Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                        Niestety,już jakoś nie trafiłem na więcej filmów jego autorstwa .Tak , to był film o srokoszu, ciekawy sposób zaspakajania głodu przez tego ptasza Niezły z niego ptaszek

                        Komentarz

                        • słowiczek
                          Uzależniony
                          • 2014
                          • 759

                          #57
                          Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                          Dzierzby zresztą wcale nie odstają zachowaniem

                          Komentarz

                          • italy
                            Uzależniony
                            • 2011
                            • 507

                            #58
                            Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                            Zamieszczone przez słowiczek
                            Dzierzby zresztą wcale nie odstają zachowaniem
                            Jesteś z zamiłowania ornitologiem czy to Twa praca, bo dużo wiesz na temat życia skrzydlatych ?

                            Komentarz

                            • słowiczek
                              Uzależniony
                              • 2014
                              • 759

                              #59
                              Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                              Zamieszczone przez italy
                              Jesteś z zamiłowania ornitologiem czy to Twa praca, bo dużo wiesz na temat życia skrzydlatych ?
                              Moja praca nie ma nic wspólnego z ornitologią, nad czym ubolewam, pracuję jako spawacz. Bardziej przyrodnikiem, niż ornitologiem jestem z zamiłowania. Po prostu w centrum dużego miasta bym umarł. Wiedza? Czytam i obserwuję. Czasem robię zdjęcia. Czasem mi wyjdą.

                              Szukaj w sieci cyklu pt "Z Wajrakiem wśród zwierząt"
                              Ostatnio edytowany przez słowiczek; 51117.

                              Komentarz

                              • Leon007
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 2709

                                #60
                                Odp: Co teraz oglądasz ciekawego w TV ?

                                "Saga Prastarej Puszczy" to jedne z lepszych filmów przyrodniczych w ogóle. Podoba mi się w nich ta fantazyjna fabularyzacja. Ostatni odcinek jest interesujący, bo autorzy pokazują technologię tworzenia tych filmów.

                                Pod wpływem filmu Wajraka o pluszczu, szukałem tego ptaka i udało mi się zrobić kilka zdjęć w Dolinie Kościeliskiej i w Olczysku, bez specjalnej zasiadki, po prostu na celowym spacerze.

                                Srokosza zaliczają do dzierzb.
                                Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
                                Ja
                                Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
                                Konfucjusz

                                Komentarz

                                Pracuję...